gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Arasıra kulaklarımda bir çınlama oluyor. Bu bir hastalık belirtisimidir?

Konu, 'K.B.B Tedavisi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Cevap 4: Hayır değildir. Söylediğiniz kadarıyla bu bir hastalık belirtisi olamaz. Tinnitus en çok kulakta bazen de başımızın herhangibir yerinde işittiğimiz çınlama, uğultu, tıkırtı, gürültü, hışırtı gibi seslere verdiğimiz isimdir. Tıptaki adı budur. Tinnitus çok yaygındır ve rahatsız etmedikçe sorun olarak kabul edilmemelidir. ABD’de 42.000.000 kişi rahatsız edici Tinnitustan yakınmaktadır. Tinnitus hiç nedensiz gelip gidebilir veya devamlı bir sesin varlığını duyabilirsiniz. Tinnitusun perdesi, kalın bir uğultudan çok ince bir ıslık sesine kadar değişebilir. Tinnitusu bir kulakta yada her iki kulakta birden duyabilirsiniz. Çınlama devamlı olduğu zaman can sıkıcı ve dikkat çekici olabilir. ABD’de 7.000.000 kişi rahatsız edici Tinnitus yüzünden yaşamlarını normal biçimde sürdürememektedir

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Arasıra kulaklarımda bir çınlama oluyor. Bu bir hastalık belirtisimidir?
    çınlama ara sıra bendede olur halk dilinde biri seni anıyor derler yada yanlış hatırlamıyorsam eğer tansiyona bağlı diye... hatırlıyorum emeğine sağlık canım

Arasıra kulaklarımda bir çınlama oluyor. Bu bir hastalık belirtisimidir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir çift kulak

Bir çift kulak

"Bebeğimi görebilir miyim" dedi yeni anne. Kucağına yumuşak bir bohça verildi ve mutlu anne, bebeğinin minik yüzünü görmek için kundağı açtı ve şaşkınlıktan adeta nutku tutuldu! Anne ve bebeğini seyreden doktor hızla arkasını döndü ve camdan bakmaya başladı. Bebeğin kulakları yoktu... Muayenelerde, bebeğin duyma yetisinin etkilenmediği, sadece görünüşü bozan bir kulak yoksunluğu...
  2. Çocuklarda görülen yorgunluk bir hastalık belirtisi olabilir

Çocuklarda görülen yorgunluk bir hastalık belirtisi olabilir

0 6 yaş çocuklarında görülen hastalıklar çocuklarda yorgunluk cocukta yorgunluk çocuklarda durgunluk Çocuklarımızın sağlığına kendi sağlığımızdan daha önem veririz,çünkü bizler anneyiz. Onların bazen o enerjileri bizleri şaşırtır..Ama onlarda yorulabilir.Eğer çocuğunuz uzun süre gelen bir yorgunluk halindeyse, mutlaka bir doktora görünmesi gerektiği söyleniyor arkadaşlar... Çocuklarda...
  3. avuç içlerim sararıyor bu bir hastalık belirtisi midir ?

avuç içlerim sararıyor bu bir hastalık belirtisi midir ?

Merhaba melekler, benim avuç içlerim sararıyor. O kadar titiz ve temiz olduğum halde. Üstelik sürekli çamaşır suyu da kullanırım, yani tamam çamaşır suyu beyazlatmaz da, hani elim sudan çıkmaz onu demek istedim. Sarılık falan olabilir mi ?
  4. BİR HAFTALIK GEBELİK BELİRTİSİ

BİR HAFTALIK GEBELİK BELİRTİSİ

ALT KARIN BÖLGESİNDE ŞİŞLİK VE BICAK SAPLANIRCASINA AĞRILAR OLUŞMAYA BAŞLADI SİZCE HAMİLELİK BELİRTİSİ OLABİLİR Mİ BİR HAFTA OLDU ERKEN Mİ PSİKOLOJİK Mİ ÇÖZEMEDİM AMA BEL AĞRIYLA KASILMALAR SIKLAŞTI .:D

Sayfayı Paylaş