gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Arçelik 2705 Ekmek Yapma Makinası

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

arçelik ekmek yapma makinası, modelleri, fiyatları hakkında bilgiler Fırında satılan ekmeklerden haz etmeyen meleklerimize özel olalarak mobideko.com araştırdı. Bu ekmek makinası ile ne ekmekler yapılır. Hayal gücünüzü bir çalıştırın arkadaşlarım :)

Arçelik 2705 Ekmek Yapma Makinası

Ayrıntılar için TIKLAYINIZ

Arçelik 2705 Ekmek Yapma Makinası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk ekmek kızartma makinası

İlk ekmek kızartma makinası

1909’da General Electric şirketi, ilk elektrikli ekmek kızartma makinesini üretti. Dilimlenmiş ekmek, elektrikle ısıtılan bir tel üzerine konuluyordu. Ayarlı bir saat, süre dolduğunda elektriği kesiyor ve ekmeği dışarı doğru itiyordu. Bu sayede sabahları kahvaltı masalarını renklendiren çıtır çıtır ekmeklerin hikayesi doğdu.
  2. Ekmek Kızartma Makinası

Ekmek Kızartma Makinası

İlk elektrikli ekmek kızartma makinası 1909 yılında General Electric tarafından üretildi. Bu dönemde üretilen kızartma makinasında bir tel örgünün üzerine konulan bir dilim ekmek tek taraflı ısı aldığı için diğer tarafının kızarması ekmeğin çevrilmesi ile mümkün oluyordu. 1927 yılında ise Charles Strite ilk fırlatmalı ekmek kızartma makinasını üretti. Diğer kızartma makinasına göre daha...
  3. Dövme yapma makinası

Dövme yapma makinası

dövme yapma makinesi dövme makinası yapma makinası yapımı amatör el yapımı nasıl yapılır Dövmelerde en büyük sıkıntı dövmenin çıkmaması ve beğenmediğimiz zaman dövmeden kurtulma zorluğu ve dövme yaptırma ortamlarının durumu. Bu cihaz ise bu durumu ortadan kaldırmakta. Bu cihaz ile istediğiniz dövmeyi vücudunuzun herhangi bir yerine hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. En büyük özelliği ise...
  4. Arçelik Telve Türk Kahvesi Makinası

Arçelik Telve Türk Kahvesi Makinası

kahve makinası, özellikleri, ne kadar, arçelik, ürün kodu burada Çok memnum oldugum bir kahve makinasını anlatmak istiyorum meleklerim sizlere; 2 gözü sayesinde aynı anda 1 tarafta 2 adet olmak uzere 4 kahve yapabılıyor, ayrıca ustunde yer alan az, orta , sade seceneklerinle ise kahveleri karıştırmıyorsunuz. K- 3190 TELVE türk kahvesi makinası Güç :1200- 1470 Otomatik su...
  5. Arçelik Çamaşır Makinası( ßeLeN'İN )

Arçelik Çamaşır Makinası( ßeLeN'İN )

çamaşır makinası, modelleri, ürün kodları, hakkında bilgi burada Bu çamaşır makinası benim :D:D çok istedim ve aşkım aldı :) Hanımlar daha kullanmadım ama ürün çok güzel bende bir koç personeliyim ve ta gerekli yerlerden öğrendim özellikle tavsiye ile aldım :) 7083 HT ÇAMAŞIR MAKİNASI 7 Kg 800 Devir, A Yıkama Performanslı, A Enerji Sınıfından % 20 Daha Düşük Enerji Tüketimli...

Sayfayı Paylaş