gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Arçelik Buzdolabı

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

hangi buzdolabını almalı 2011 hangi buzdolabı daha iyi 2011
    arçelik, beyaz eşya, buz dolap, allatn buzluklu, digital modelleri, ürün kodları, özelliklerini buradan bulabilirsiniz
    Benim aldığım Altan buzluklu buz dolap modelimi sizlerle paylaşırken ayrıca sizleride bilgilendiriyorum :D
    2398CNI A ++ Anti-Finger

Soğutucunun dış yüzeyine kaplanan
    özel bir film tabakası sayesinde dış
    yüzey üzerinde parmak izi kalmaz ve
    leke oluşmaz.
    Ürün Rengi : İz Bırakmayan İnoks
    Ürün Tipi : No Frost Kombi
    Enerji Sınıfı : A++
    Toplam Brüt Hacim (lt) : 475
    Sessiz, Yiyecekleri Uzun Süreli Taze Tutan, Koku Oluşumunu Engelleyen, A Enerji Sınıfından % 40 Daha Düşük Enerji Tüketimli (A++) Kombi Inox No Frost Buzdolabı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bizim de buzdolabımız Arçelik ve iç hacmi oldukça geniş. Çok ama çok memnunuz:) Aman nazar değmesin, çünkü ben evimizde ki hangi eşya için bu iyi çıktı desem hemen bozuluyor hahaha Vaz geçtim dolabımız kötü diyim en iyisi hahaha
    Tavsiyen için tşkler Belen, iyi günlerde keyifle kullanmayı nasip etsin Rabbim:)

ßeLeN bunu beğendi.
Arçelik Buzdolabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arçelik Mutfak’tan 6 Yenilik

Arçelik Mutfak’tan 6 Yenilik

köşe mutfak masaları arçelik mutfak arçelik dolapları köşeli dolapları modelleri Arçelik Mutfak’tan 6 Yenilik Arçelik Mutfak, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran yenilikleriyle mutfakları daha ergonomik kılmak adına 6 yeni tasarım sunuyor. Arçelik Mutfak, çekmece, köşe dolapları, fırın dolapları, kaplama gibi farklı alanlarda yaptığı yeniliklerle mutfakları zevkle kullanılır hale...
  2. Arçelik Mutfak Robotları

Arçelik Mutfak Robotları

arçelik mutfak robotu arçelik mutfak robotları robotu oyunu oyunları video K-1190 Robolio Güç : 700 Watt Toplam Kapasite : 3 LT Hız Ayar Seviyesi : 10 Renk Seçenekleri : Opal Beyazı, Silver K-1191 Vertiro Güç : 1000 Watt Toplam Kapasite : 3.7 LT Hız Ayar Seviyesi : 10 Renk Seçenekleri : Violet ,Yeşil K-1631 P Valso Plus Güç : 450W Kapasite : 2.2 Lt Hız Ayar : 7 Kademe Renk...
  3. Buzdolabı:

Buzdolabı:

Buzdolabı: Buzdolabı ya tezgah dizisinin başında olmalı ya da yakınında bir tezgah düşünülmelidir. Aynı gereklilik fırınlar için de sözkonusudur. Tezgah ile dolap kapağının açılışı arasında 38 cm. mesafe bulunmalıdır.
  4. Buzdolabı koltuğu

Buzdolabı koltuğu

buzdolabı ile ilgili icatlar İşte en garip icatlardan biri daha gerçekten yorgun ve tembel olanların işine yarayabilir. Tembel koltuk... İçeceğinizi almak için buzdolabına doğru sürmeniz yeterli...
  5. Arçelik Çamaşır Makinası( ßeLeN'İN )

Arçelik Çamaşır Makinası( ßeLeN'İN )

çamaşır makinası, modelleri, ürün kodları, hakkında bilgi burada Bu çamaşır makinası benim :D:D çok istedim ve aşkım aldı :) Hanımlar daha kullanmadım ama ürün çok güzel bende bir koç personeliyim ve ta gerekli yerlerden öğrendim özellikle tavsiye ile aldım :) 7083 HT ÇAMAŞIR MAKİNASI 7 Kg 800 Devir, A Yıkama Performanslı, A Enerji Sınıfından % 20 Daha Düşük Enerji Tüketimli...

Sayfayı Paylaş