gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Arçelik Mutfak’tan 6 Yenilik

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

köşe mutfak masaları arçelik mutfak arçelik dolapları köşeli dolapları modelleri
    Arçelik Mutfak’tan 6 Yenilik

Arçelik Mutfak, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran yenilikleriyle mutfakları daha ergonomik kılmak adına 6 yeni tasarım sunuyor.

Arçelik Mutfak, çekmece, köşe dolapları, fırın dolapları, kaplama gibi farklı alanlarda yaptığı yeniliklerle mutfakları zevkle kullanılır hale getiriyor. Estetik tasarımlarıyla Alman ve İtalyan tarzının seçkin ürünlerini mutfaklarımıza getiren Arçelik Mutfak, ergonomik mutfaklar yaratıyor. Yeni seri Arçelik Mutfaklarda neler bulabileceksiniz, sizin için özetledik.

[​IMG]Chromline
    Kromun tüm parlaklığı ile mutfağınıza kattığı şıklığa, artık dolaplarınızın ve çekmecelerinizin iç yüzeylerinde de sahipsiniz. Arçelik mutfak yaşam alanınına kattığı şıklığın her yerde olmasına özen göstermiş ve mutfağınızda gün ışığına çıkmamış bütün yüzeyleri kromla kaplamış.

Yeni ve Fonksiyonel Çekmeceler
    Arçelik mutfakların büyük hacimli çekmecelerini çok beğeneceksiniz. 80 kiloya kadar yük taşıyabilen, yüksek yan çerçeveli geniş çekmece çözümleri mutfaklarınızda en ağır eşyalar için depolama alanı sunar. Buna ek olarak 75 cm derinliğindeki tezgahlarda kullanılan çekmecelerde ek %32 depolama hacmi oluşur.
    [​IMG]Silent Comfort
    Mutfak, bazen hızlı hareket etmek zorunda kaldığımız bir alan olur. Çekmeceler, dolap kapakları hızla kapanır. Tüm bunların bir de Arçelik mutfakta yaşandığını düşünelim. Siz zamanla yarışsanız bile çekmeceleriniz ve dolap kapaklarınız sessizliklerini korur. Nasıl mı? Yeni Slient Comfort teknolojisi ile. Dolap ve çekmece menteşelerine takılan fren sistemi ile kapanan kapağın veya çekmecenin hızı alınır ve çok sessiz bir şekilde kapanması sağlanır.

UHS Fırın Dolabı
    Sizin içinde tencereleri depolamak bir sorun ise Arçelik Mutfak ile artık bu sorundan kurtuluyorsunuz. Red Dot design ödüllü UHS fırın altı dolabı size fırınınızın altında geniş bir depolama yeri sağlıyor. Fırın tepsilerinizi ve ızgaralarınızı üst çekmecede, pasta kalıplarınızı ve tencerelerinizi ise alt taraftaki derin çekmecede saklayabilirsiniz.
    [​IMG]Le Mans
    Köşe dolaplarındaki en büyük sıkıntı, içlerine kolay ulaşılamamasıdır. Arçelik Mutfak tasarımcıları, dolabınızın son noktasına kadar kullanım özelliği sağlayan üstün teknoloji Le Mans’ı sizler için geliştirdi. Yeni tasarlanan özel form sayesinde dolabınızın ulaşılması zor noktalarına bile kolayca ulaşabilirsiniz.

Gullwing - Martı Kanadı
    Tümüyle yeni, tümüyle farklı. Arçelik mutfak, martı kanadından esinlenilerek tasarlanan, çekmece içi küçük aksesuarları daha düzenli tutmanızı sağlayacak, kenarlara doğru açılan yeni Gullwing sistemini sunar.

alıntı

Arçelik Mutfak’tan 6 Yenilik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siemens'ten yenilikler

Siemens'ten yenilikler

Siemens'ten yenilikler... Teknolojilerindeki üstünlüklerin yanında birer estetik harikası olan yeni ürünler, mutfakları gerçek yaşam alanlarına dönüştürüyor. Siemens, kullanıcıların yerine düşünen dünyanın en gelişmiş bulaşık makinesi Hi-Sense’in ankastre modelini ve 90 cm genişliğindeki yeni duvar tipi ankastre davlumbazları piyasaya sundu. Çelik gövdesi ve şık tasarımıyla...
  2. Yenilik ve Yenilik

Yenilik ve Yenilik

''Yaratıcılık doğuştandır ama yenilikçilik sonradan öğrenilir.'' Kalite Derneği''nin (KalDer) davetlisi olarak Türkiye''ye gelen yenilikçilik ve yaratıcılık uzmanı Andrian Gundy yenilikçiliği bir süreç, yaratıcılığı ise yetenek olarak tanımlıyor. Gundy''e göre, sanıldığının aksine yenilikçilik yeni bir ürün veya hizmetten çok iş modellerinde yaşamı değiştiren yeni iş süreçleri....
  3. Arçelik Mutfak Robotları

Arçelik Mutfak Robotları

arçelik mutfak robotu arçelik mutfak robotları robotu oyunu oyunları video K-1190 Robolio Güç : 700 Watt Toplam Kapasite : 3 LT Hız Ayar Seviyesi : 10 Renk Seçenekleri : Opal Beyazı, Silver K-1191 Vertiro Güç : 1000 Watt Toplam Kapasite : 3.7 LT Hız Ayar Seviyesi : 10 Renk Seçenekleri : Violet ,Yeşil K-1631 P Valso Plus Güç : 450W Kapasite : 2.2 Lt Hız Ayar : 7 Kademe Renk...
  4. Arçelik Buzdolabı

Arçelik Buzdolabı

hangi buzdolabını almalı 2011 hangi buzdolabı daha iyi 2011 arçelik, beyaz eşya, buz dolap, allatn buzluklu, digital modelleri, ürün kodları, özelliklerini buradan bulabilirsiniz Benim aldığım Altan buzluklu buz dolap modelimi sizlerle paylaşırken ayrıca sizleride bilgilendiriyorum :D 2398CNI A ++ Anti-Finger Soğutucunun dış yüzeyine kaplanan özel bir film tabakası sayesinde...
  5. Arçelik Çamaşır Makinası( ßeLeN'İN )

Arçelik Çamaşır Makinası( ßeLeN'İN )

çamaşır makinası, modelleri, ürün kodları, hakkında bilgi burada Bu çamaşır makinası benim :D:D çok istedim ve aşkım aldı :) Hanımlar daha kullanmadım ama ürün çok güzel bende bir koç personeliyim ve ta gerekli yerlerden öğrendim özellikle tavsiye ile aldım :) 7083 HT ÇAMAŞIR MAKİNASI 7 Kg 800 Devir, A Yıkama Performanslı, A Enerji Sınıfından % 20 Daha Düşük Enerji Tüketimli...

Sayfayı Paylaş