gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Arçelik Telve Türk Kahvesi Makinası

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kahve makinası, özellikleri, ne kadar, arçelik, ürün kodu burada

Çok memnum oldugum bir kahve makinasını anlatmak istiyorum meleklerim sizlere;
    2 gözü sayesinde aynı anda 1 tarafta 2 adet olmak uzere 4 kahve yapabılıyor, ayrıca ustunde yer alan az, orta , sade seceneklerinle ise kahveleri karıştırmıyorsunuz.

K- 3190 TELVE türk kahvesi makinası
    Güç :1200- 1470
    Otomatik su alımı: var
    Ölçü kaşığı: var
    Fiyat : 300 TL

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İyi günlerde, sağlıkla kullan tatlım :) Kahvenin tadı bol, hatrı kırk yıl sürsün inşallah :) Önerin için çok tşk ederiz :)

ßeLeN bunu beğendi.
Arçelik Telve Türk Kahvesi Makinası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaymaklı Türk Kahvesi Tarifi

Kaymaklı Türk Kahvesi Tarifi

Malzemeler 2 çay kaşığı Kahve 2 çay kaşığı Toz Şeker ( Kesme Şeker olmaz ) 1 fincan soğuk Su veya soğuk Süt Yapılışı Malzemeler cezveye konulup,ocağın altı yakılır.Çay kaşını eğik tutarak 1-2 kez karıştırılır.Köpürene kadar hiçbir şey yapmadan beklenir.3 kez köpürtülerek,her seferinde köpüğü fincana dökülür.Afiyet olsun. NOT : Kahvenin yanında bitter çikolata da tercih...
  2. Türk Kahvesi

Türk Kahvesi

Adı anılınca akıllara hemen "kahve falını" getiren, Türkler için apayrı bir kültür olan, "bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır" dedirtecek kadar sosyal hayatımızda yer etmiş içecek türü. Not: İyi Türk Kahvesi Yapmak İçin
  3. Arçelik 2705 Ekmek Yapma Makinası

Arçelik 2705 Ekmek Yapma Makinası

arçelik ekmek yapma makinası, modelleri, fiyatları hakkında bilgiler Fırında satılan ekmeklerden haz etmeyen meleklerimize özel olalarak mobideko.com araştırdı. Bu ekmek makinası ile ne ekmekler yapılır. Hayal gücünüzü bir çalıştırın arkadaşlarım :) Arçelik 2705 Ekmek Yapma Makinası Ayrıntılar için TIKLAYINIZ
  4. Arçelik Çamaşır Makinası( ßeLeN'İN )

Arçelik Çamaşır Makinası( ßeLeN'İN )

çamaşır makinası, modelleri, ürün kodları, hakkında bilgi burada Bu çamaşır makinası benim :D:D çok istedim ve aşkım aldı :) Hanımlar daha kullanmadım ama ürün çok güzel bende bir koç personeliyim ve ta gerekli yerlerden öğrendim özellikle tavsiye ile aldım :) 7083 HT ÇAMAŞIR MAKİNASI 7 Kg 800 Devir, A Yıkama Performanslı, A Enerji Sınıfından % 20 Daha Düşük Enerji Tüketimli...
  5. Türk Kahvesi İle Yüz Maskesi

Türk Kahvesi İle Yüz Maskesi

türk kahvesi maskesi, türk kahvesi yüz maskesi, türk kahvesi maskesi nasıl yapılır Sevgili melekler, özellikle bayanların kabusu siyah noktalara birebir gelecek bir maske tarifi vereceğiz sizlere. Zeytinyağı ve Türk kahvesi ile yapılan yüz maskesi, hem kolay hem de masrafsız bir uygulamadır. Cildin yumuşacık olmasını sağlayan ve peeling etkisi gösteren maske tarifini sizlerle paylaşıyoruz......

Sayfayı Paylaş