gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    193
    Ödül Puanları:
    63

Arçelik Yenileme Hareketinden Haberdar Mısınız?

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Beyaz eşya almak isteyenlerin uğrak yerlerinden biri olan Arçelik mağazalarında Bosch'ta olduğu gibi birbirinden farklı ürünler zinciri ile değişim kampanyaları hükmünü sürdürmektedir. Eski beyaz eşya ve televizyonları yenilemek isteyenler artık fazla düşünmeyin. Hemen en yakın Arçelik mağaza ziyaretinde bulunarak kampanyanın en özeli ile tanışma fırsatını yakalayın. Arçelik beyaz eşya ve televizyon değişim kampanyası tercihinde bulunarak eski ürünlerini Türkiye'nin ilk geri dönüşümlü kampanyasına gönderilip doğaya kazanç sağlayıcı bir tercihte bulunma fırsatını yakalyabileceksiniz.
    Arçelik yenilenme kampanyası sizlere 1500 TL'ye kadar kazanç sağlayacaktır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, bilgisayar ve süpürge ürün gruplarında seçili modeller arasından yapacağınız tercihler sayesinde ihtiyaç duyacağınız ürünler grubundan seçim işleminizi kısa zamanda gerçekleştirme imkanı edinebileceksiniz. Beyaz eşya ve bilgisayar gibi ürünleri değiştirmeyi tercih etmeniz durumunda 500 TL'ye varan indirim kazanabilir; süpürge değişiminde ise 100 TL indirim hakkın edinebilirsiniz.1.500 TL indirim, A65-US-9498 model televizyonda geçerlidir.

hqdefault.jpg

ARÇELİK YENİLEME KAMPANYA ÜRÜNLERİ RESİM GALERİSİ

Arçelik Yenileme Hareketinden Haberdar Mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saldırıdan MİT haberdarmış

Saldırıdan MİT haberdarmış

Hain saldırıdan günlerce önce MİT'in, ABD yetkililerini uyardığı ortaya çıktı. İddialara göre MİT, saldırıdan haberdarmış! Hain saldırının ardından Ankara'da hareketli saatler yaşandı. Başbakan Erdoğan MİT Müsteşarı Taner ve İçişleri Bakanı Atalay'dan bilgi aldı. Emniyet güçlerinin ABD'li yetkilileri 'saldırı olabilir' diye uyardığı anlaşıldı. İstanbul'da ABD Başkonsolosluğu'na düzenlenen...
  2. İçimdeki Yangından Haberdar mısınız?

İçimdeki Yangından Haberdar mısınız?

içimdeki yangından haberdar mısınız Tamamen beni ve Rüyam'ı anlatan ve resimleri kendi emeğim olan bir şiir. Bizim için özeldir. Paylaşmak istedim sadece... Gel sen bunların hepsini Esma'da ara... Gel sen bunların hepsini Mevla'da ara...
  3. Arçelik Buzdolabı

Arçelik Buzdolabı

hangi buzdolabını almalı 2011 hangi buzdolabı daha iyi 2011 arçelik, beyaz eşya, buz dolap, allatn buzluklu, digital modelleri, ürün kodları, özelliklerini buradan bulabilirsiniz Benim aldığım Altan buzluklu buz dolap modelimi sizlerle paylaşırken ayrıca sizleride bilgilendiriyorum :D 2398CNI A ++ Anti-Finger Soğutucunun dış yüzeyine kaplanan özel bir film tabakası sayesinde...
  4. Melekler Bebeğiniz Karnınızda Hareket Etmeye Başladı mı Öyleyse Buraya

Melekler Bebeğiniz Karnınızda Hareket Etmeye Başladı mı Öyleyse Buraya

anne karnında bebeğin hareketleri,anne karnında bebeğin hareketli olması, Cici anneler bebeğiniz artık karnınızda hareket etmeye başladı mı sizin için kim bilir ne kadar güzel bir duygudur.Artık yavaş yavaş annesini tekmeliyor dur sizi duyuyor ve hissediyordur anne bak ben buradayım diyordur size dimi? Bebeğinizin hareket etmesi onun sağlıklı olduğunun bir göstergesidir şimdi konumuza bir...
  5. Kalbinizle mi Hareket Ediyorsunuz Mantığınızla mı?

Kalbinizle mi Hareket Ediyorsunuz Mantığınızla mı?

kişilik testleri ilginç testler Sevgili melekler, hepimizin huyları farklı farklı. Kimimiz çok realist, hayat demek gerçekler demek. Kimimiz de hayalperest. Hayal etmeden yaşanmaz, hayatın tadı olmaz. Peki siz nasıl bir yapıdasınız? Mantıklı mı duygusal mı? Evliliğiniz ya da ilşkinizi bir gözden geçirin bakalım, tabi testimizi çözmeyi de unutmayın..:) 1 - Çok yakın iki arkadaşın...

Sayfayı Paylaş