gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Arda Kural Konuştu !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; arda kural konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, geçtiğimiz gün haber kanalalrına düşen Arda Kural 'ın şizofreni olduğu iddiası üzerine nihayet Arda Kural bir açıklama yaptı. Kural, şizofreni olmadığını ve çıkan haberler karşısında çok üzüldüğünü dile getirdi. İşte haberin detayları...

’YERLİ Leonardo DiCaprio’ lakaplı Arda Kural’ın Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi altına alındığı haberi, gündeme bomba gibi düşmüştü! Ünlü oyuncu, durumuyla ilgili bilgileri sadece paylaştı: "Hayatta herkesin zor anları olmuştur. Kimimiz bu durumlarda belli yaralar alırız. Ben de fazla yıprandım ve bu sorunları aşamadım!"

MESELEYİ ÇÖZECEĞİM!

Arda Kural sözlerine şöyle devam etti: "Topluma yeniden faydalı olmak adına, sorunlarımı uzmanların kontrolü altında çözmek için hastaneye yattım. Ancak yaşadığım sürece şizofreni ya da bir başka teşhis konmadı. Tedavim sürüyor. Şizofreni hastası değilim ve inşallah en kısa süre içinde toparlanıp eski sağlığıma kavuşacağım!"

DUYGUSAL TRAVMA!

Arda Kural’ın yaşadığı dramı Türkiye’ye ilk kez duyurmuştu. Olayın ardından doktoru, Arda’ya görüş yasağı getirdi. Uzmanlar; ünlü oyuncunun duygusal travma yaşadığına inanıyor.

ALLAH’A HAVALE EDİYORUM!"

Arda Kural: "Hakkımda söylenen her türlü olumsuz söze, kendimi kapattım. Tek düşündüğüm şey sağlığım. Hakkımda kötü konuşanları Allah’a havale ediyorum!"

cansu8826 bunu beğendi.
Arda Kural Konuştu ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arda Kural kimdir

Arda Kural kimdir

arda kural evlendi arda kural 2011 evli mi arda kural kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, resimleri Genç kızların sevgilisi, yakışıklı oyuncu Arda Kural hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Arda Kural (Arda Kural Kimdir? - Arda Kural Hakkında) 1980 yılında Yalova'da doğdu Liseyi Yalova Endüstri Meslek Lisesi'nde okudu....
  2. arda kural gerçekten şizofrenimi?

arda kural gerçekten şizofrenimi?

Haberlerde değil diye duydum ama herkes ayrı birşey söylüyor,arda kural gerçekten şizofrenimi şimdi ? :S
  3. Arda Kural Sağlığına Kavuştu

Arda Kural Sağlığına Kavuştu

Bu sayfa, Arda Kural Sağlığına Kavuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kısa bir süre önce psikolojik problemleri sebebiyle hastanede tedavi gören Arda Kural artık sağlığına kavuştu. Ünlü oyuncu bir açılışta objektiflere takıldı.. Bir süredir zor günler geçiren Arda Kural , kuzeninin Büyükçekmece Albatros’ta hizmete soktuğu Mastika adlı balık restaurantının açılış...
  4. Arda Kural Yeniden Setlerde!

Arda Kural Yeniden Setlerde!

arda kural arda kural haberleri Sevgili melekler, bir süre önce rahatsızlanarak psikolojik tedavi gören oyuncu Arda Kural, iyileşerek setlere döndü. Bir süre hastanede kalan ve sağlığına kavuşen Kural, Serdar Temizkan’ın yeni filmi için kamera karşısına geçti. “Kutsal Bir Gün” isimli film, yakında sinemaseverlerle buluşacak.

Sayfayı Paylaş