gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Arda Nev Line Moda Evi Abiyeleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

arda nev line, abiye modelleri, 2011 2012 sezon abiyeleri, uzun gece elbiseleri, nerede satılır hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz

Arda New Line mağazalarında bulunan birbirinden güzel abiyeleri siz meleklerle paylaşıyorum.

Alacamescit Mahallesi Okçular Çarşısı No:22-24 Osmangazi / Bursa adresinden ulaşabilirsiniz

Tel : +90 (224) 221 27 95

Fax : +90 (224) 220 04 78

Arda Nev Line Moda Evi Abiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beymen'de abiyeler moda!

beymen'de abiyeler moda!

helenistik kıyafetler robadan abiyeler robalı abiyeler helenistik elbise abiye Yaz Gecelerinin Özel Davetleri Yaklaşırken Dünyaca Ünlü Modacıların İmzasını Taşıyan Abiye Kıyafetler de BEYMEN’lerde Yerini Aldı. Dior, Elie Saab, Alberta Ferretti, Prada, Fendi, Etro, Moschino, Luca Luca, Lanvin, Blumarine, Bottega Veneta, Celine, Missoni, Givency, Atıl Kutoğlu gibi moda devlerinin imzasını...
  2. abiyelerde son moda

abiyelerde son moda

son moda abiyeler
  3. 3 Boyutlu Gözlükler Artık Moda!

3 Boyutlu Gözlükler Artık Moda!

3 boyutlu film vizyondaki yerini çoktan almış durumda..çogu kişiler gözlüksüz film izlemem diyor.ama ben merak ediyorum ya daha hiç izlemedimde.hergün yeni bi teknoloji çıkıyo.daha birini keşfetmeden bi yenisi çıkıyo.. 3D gözlük projeleri üretmeye başlayan firmalar bu alanda da büyük rekabet içine girecek gibi gözüküyor.Bu rekabette en çok tüketicinin işine yarayacak…
  4. Artık Kusurlu Güzellik Moda!

Artık Kusurlu Güzellik Moda!

kusurlu güzellik, nedir, nasıl moda oldu, trendler, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Müjde! Artık fazla kilolarla,selülitlerle uğraşma devri bitti.Artık kusurlu güzelliğin de modası var.Modacılar defilelerinde büyük bedenlere de yer ayırıyorlar.Nasıl mı? Konu güzellik, moda ve medya olunca, bir şeyin dozunda kalması pek mümkün olmuyor. Zira...
  5. eski dekorasyon artık moda

eski dekorasyon artık moda

eskitilmiş dekorasyon eskilitmiş mobilya kullanımı eskiden eskiyen mobilyaalr yenisi ile değiştirilse de artık eski mobilyalar çok koda. Hatta yeni mobilyaalr bile eskitilip öyle kullanılıyor. Özellikle kır evi dekorasyonunda eski mobilyalar tercik ediliyor.

Sayfayı Paylaş