Arda Öziri kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

arda öziri kimdir arda öziri evlimi arda öziri kimdir, hayatı,biyografi, hakkında bilgiler ve daha nicesi burada arkadaşlar

"Asmalı Konak" dizisinde Haluk olarak tanıdığımız Arda Öziri hakkında merak ettiğiniz her şey burada Melek'ler!

Arda Öziri (d. 14 Eylül 1978, İzmir), Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dokuz Eylül Ünviversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirmiştir.
    Oynadığı dizi ve filmler

Cemile - Kaan (2006)
    Dolunay - Erdem (2005)
    Kandil (2005)
    Memleket Hikayeleri - Irmağın Aldığı Gelin (2005)
    Büyük Umutlar - Özgür (2004)
    Ah Be İstanbul (2004)
    Kampüsistan - Yiğit (2003)
    Estağfurullah Yokuşu (2003)
    Asmalı Konak - Haluk (2002)
    Kınalı Kar (2002)
    Yedi Numara (2000)
    Dadı (2000)
    Ruhsar (1997)

Arda Öziri kimdir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. arda boyları

ı {13/09/2007} Arda boylarında kırmızı erik Halime'nin ardında onyedi belik Ah annecim ah annecim yaktın ya beni Bu genc yasta denizlere attin ya beni Aliverin feracemi annecim diksin O gıymatlı İsmail'e kendisi gitsin Uyan uyan Ereceb'im senin olayım Ardalar aldı ya nerde bulayım Arda Boylarına ben kendim gittim Dalgalar vurdukça can teslim ettim Ah...
  2. Arda, Hamdi Bey'e gol attı

Acun, dün akşam Arda'yı konuk etti. Programın finalinde Hamdi Bey insafa geldi ve İsmail için süpriz teklif yaptı. Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması sloganıyla yola çıkan "Var mısın Yok musun?" sezonu süpriz bir finalle kapattı. Milli takımın gözdesi Arda'nın, Trabzonspor'lu İsmail için yarıştığı programda; Hamdi Bey insafa geldi ve son turda Arda'ya 99 bin YTL teklif...
  3. arda turana kız yok

Arda Turan'a Kız Yok ARDA TURAN'A KIZ YOK Arda'nın gerçek sevgilisi ortaya çıkınca aile ayaklandı Yıldız oyuncuyu yaylım ateşine tutmuşlar Arda'nın gerçek sevgilisi ortaya çıkınca ortalık karıştı Topçuya ateş püsküren aile, kıza ilişkiyi bitir baskısı yapmış Nazlı Yazıcı ile flört ettiği sanılan Arda'nın gerçek sevgilisinin Ceylan Bayraktaroğlu olduğunu Sabah'ın magazin muhabiri Bülent...
  4. Arda' da evleniyor

arda kural evlendi yıldız asyalı evlendi mi arda kural mi Genç kızların sevgilisi olan Arda Kural ile bir zamanların küçük kızı Yıdız Asyalı dünya veine girecekler e ne dişyelim hayırlı olsun daaa bakalım kaç zaman sonra ne yada neler olacak........ YILDIZ BÜYÜDÜ, EVLENİYOR! YILDIZ ASYALI, 12 YAŞINDA TANIŞTIĞI VE 17 YAŞINDAN BERİ FLÖRT ETTİĞİ ARDA KURAL İLE EVLENMEYE HAZIRLANIYOR 2000...
  5. Elveda ARDA bebek....

arda'ya........ Dünyaya merhaba dediğinde bile annenle hemen kavuşamadın... Günlerce hastanede kaldın... Sonra anne nihayet kavuştu sana... 6 ay sevinç kaynağı oldun.. Belki annen çok erken bir evlilik yapmıştı; ama durumu kabullendik... Sen hayatımıza girince herşey unutuldu... Kahrolsun bu para... Borçla harçla alınan düğün eşyalarının ödenmesi gerekiyordu... Annen...
  6. Arda Kural kimdir

arda kural evlendi arda kural 2011 evli mi arda kural kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, resimleri Genç kızların sevgilisi, yakışıklı oyuncu Arda Kural hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Arda Kural (Arda Kural Kimdir? - Arda Kural Hakkında) 1980 yılında Yalova'da doğdu Liseyi Yalova Endüstri Meslek Lisesi'nde okudu....
  7. Arda'dan ayrılık açıklaması

İspanya'nın Athletico Madrid takımında top koşturan milli futbolcu Arda Turan, oyuncu sevgilisi Sinem Kobal'la ayrıldıkları iddiasıyla ilgili konuştu. 'ARAMIZ LİMONİ AMA...' Akşam gazetesi magazin servisinin, antrenman sırasında ulaştığı Turan, "Bir süredir aramız limoni. Ancak bu ilişkinin bittiği anlamına gelmiyor" dedi. 2.5 yıldır birlikte olan ve haziran ayında hayatlarını...
  8. Arda Turan Resimleri

Arda Turan Resimleri Sinem Kobal dan ayrıldığını duydum Arda Turan'ın buna üzüldüm diyemem ama olsun yinede sevenler ayrılmasın diyorum :) Sizden de Arda Turan Resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum :)
  9. Arda Turan fotoğrafları

Arda Turan Resmi Arda Turan Resim Galerisi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda ünlü fıtbolcu ve Sinem Kobal ile aşk yaşayarak asdını duyuran Arda Turan'ın resimlerini sizlerle ve Arda Turan hayranlarıyla paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. arda öziri evlimi

,
  2. arda öziri evlendi

,
  3. arda öziri evli mi

,
  4. arda öziri kimle evli