gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Arda turan’ın eski sevgilisi isyan etti

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

arda turanın burcu arda turan eski sevgilisi turan hangi burç ailesi turanın burcu ne [​IMG]
    ARDA TURAN’IN ESKİ SEVGİLİSİ NAZLI ÖZTÜRK İSYAN ETTİ..

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan’la çektirdiği çok özel fotoğrafları internette dolaşan Nazlı Öztürk, bu görüntüleri kendisinin dağıttığı haberlerine isyan etti. Öztürk, “Evliliğe giden bir ilişkim var. Asıl mağdur benim” dedi.

Evliliğe giden ilişkim var

Bizim Arda ile birlikteliğimiz bir yıl sürdü. Henüz 20-21 yaşlarındaydık ve Arda da kendi halinde bir futbolcuydu. şu an 23 yaşındayım, üstelik evliliğe giden bir ilişkim var. şunu söyleyeyim; ben kendi halinde biriyim. Zaten Arda’yla ayrılma nedenimiz onun bulunduğu ışıltılı ortamı kaldıramamamdı. Ve ilişkimiz 1,5 sene önce bitti. Ayrıca sanıldığı gibi manken ya da model değilim. Gaye Sökmen Ajans’ta bir yıl kaldım, o kadar. Ankaralı bürokrat bir ailenin kızıyım.

İntikam için niye bekleyeyim

O fotoğraflar Arda’nın makinesiyle çekilmişti, bende yoktu. Hoş, olsa da üzerinden bu kadar zaman geçmişken kendi bilgisayarımda tutmazdım. İntikam için neden bu zamanı seçeyim? Arda’nın benden sonra birçok ilişkisi oldu zaten... Biz çalındığını düşünüyoruz, çünkü Arda da öyle bir şey yapacak adam değildir. İnsanlar yargısız infaz yapmadan önce biraz empati kursunlar. Kendilerinin başına aynı olay gelse ne hissederler?

Arda turan’ın eski sevgilisi isyan etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru güzel isyan etti

Ebru güzel isyan etti

EBRU GÜZEL, 'MARKA KIYAFETLER, ONLARI SATIN ALAN BİÇİMSİZ KADINLARA DEĞİL, GÜZEL BİR VÜCUDA YAKIŞIYOR' DİYOR. Yeditepe Üniversitesi'nde bir yandan doktora yapıp diğer yandan iletişim dersi veren model Ebru Güzel, 'Marka kıyafetler, onları satın alan biçimsiz kadınlara değil, güzel bir vücuda yakışıyor' diyor. Ebru Güzel, evlilik için ise şunları söyledi: 'Beyaz atlı prens yok, güven...
  2. çıkan haberlere isyan etti

çıkan haberlere isyan etti

ÖZEL HAYATIYLA SIK SIK GÜNDEME GELMEKTEN KAÇAMAYAN OYUNCU HANDE ATAİZİ, BU DURUMA ALIŞMASINA RAĞMEN BAZI HABERLERİN İMAJINI ZEDELEDİĞİNİ SÖYLEYEREK 'KENDİ İSMİME YABANCILAŞIYORUM' DEDİ. Ünlü oyuncu Hande Ataizi, medyada kendisi hakkında çıkan haberler yüzünden kendi ismine bile yabancılaştığını söyledi. Ataizi, 'Bazen kendime de yabancılaşıyorum. Abuk sabuk yalan... Bu nişan mesela...
  3. Uğur Dündar isyan etti

Uğur Dündar isyan etti

Ergenekon'un 2. iddianamesinde özel hayatıyla ilgili iddialar yer alan Uğur Dündar canlı yayında çileden çıktı Ergenekon davasının bugün açıklanan 2. iddianamesinde yer alan bazı ifadeler Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar'ı çileden çıkardı. Uğur Dündar canlı yayında şöyle konuştu: "Şimdi bugünkü iddianameden bir bölüm okuyoruz sizlere... BTV'nin haber müdürü, şu anda Susurluk...
  4. Bade İşçil İsyan Etti !

Bade İşçil İsyan Etti !

kuzey güney bade işçil haberleri buğra gülsoy haberleri İlk bölümünden beri merakla takip edilen Kuzey Güney dizisinin güzel oyuncularından Bade İşçil isyan etti melekler. Rol arkadaşı Buğra Gülsoy 'un boşanmasına sebep olarak gösterilen Bade İşçil'le ilgili haber şöyle; Buğra Gülsoy ile Burcu Kara çiftinin ayrılmasına neden olarak gösterilen Bade İşçil önceki gün Nişantaşı’ndaydı.“Kuzey...
  5. Burcu Kara İsyan Etti !

Burcu Kara İsyan Etti !

Bu konu; burcu kara isyan etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, önce ki gün yılbaşı tatili için havaalanında görüntülenen başarılı oyuncu Burcu Kara 'nın, fotbolcu Ümit Karan ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Ümit Karan 'nın dün yaptığı açıklamanın ardından çıkan haberlere daha fazla susamayan Burcu Kara isyan etti.. Tatilini tamamlayıp İstanbul'a dönen Burcu...

Sayfayı Paylaş