gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Arda Turan İdil Fırat Aşk Dedikodularına Fırat'tan Açıklama Geldi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

arda turan idil fırat, arda turan haberleri, arda turan sevgilisi

Sevgili melekler, bir süredir magazin basınında çıkan Arda Turan'ın oyuncu İdil Fırat'la olan yakınlaşması iddialarına ünlü oyuncudan yanıt geldi. Uzatmalı sevgilisi Sinem Kobal'dan ayrıldıktan sonra adının karıştığı Arda Turan'la aşk iddiası için "Hiçbir gerçeklik payı yoktur" diyen oyuncu, bu durumdan hayli rahatsız. İşte haberin detayları...

arda-turan.jpg

Son düzenleme: 10 Aralık 2013
Arda Turan İdil Fırat Aşk Dedikodularına Fırat'tan Açıklama Geldi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arda Turan'dan o fotoğraflara açıklama geldi

Arda Turan'dan o fotoğraflara açıklama geldi

arda turanın evinin içi arda turan official Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, özel fotoğraflarının bugün bazı internet sitelerinde yer almasını, kişilik haklarına saldırı olarak gördüğünü, bu fotoğrafları çalıp internet ortamına sızdıranlar ve bunları yayınlayanlar hakkında hukuki haklarını saklı tuttuğunu bildirdi. Galatasaray'ın ve Milli Takım'ın yıldızı Arda Turan'ın sevgilisi Nazlı...
  2. Arda Turan Sinem Kobal Aşkında Son Durum

Arda Turan Sinem Kobal Aşkında Son Durum

Arda Turan Sinem Kobal Arda Turan Sinem Kobal ayrıldımı Arda Turan Sinem Kobal birlikte İlişkileri adeta yılan hikayesine dönen Arda Turan ve Sinem Kobal aşkında son durum haberlerini merak edenler için sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. Geçtiğimiz zamanlarda iki sevgilisinin evleneceği yolunda ve bunun içinde nişanlandıkları haberleri magazin sayfalarına düşmüştü. Son zamanlar da bazı...
  3. Ben Onu Çok Sevdim (Berrin Menderes) İdil Fırat Kimdir?

Ben Onu Çok Sevdim (Berrin Menderes) İdil Fırat Kimdir?

ben onu çok sevdim dizisi oyuncuları, ben onu çok sevdim idil fırat, idil fırat kimdir Sevgili melekler, yeni sezonda yayına girecek olan Ben Onu Çok Sevdim dizisinde Adnan Menderes'in eşi Berrin Hanımı başarılı oyuncu İdil Fırat canlandıracak. İşte İdil Fırat hakkındaki bilgilerimiz... 5 Kasım 1972 tarihinde Ankara’da doğan İdil Fırat, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar...
  4. Arda Turan: "Sinem'le Ayrıyız!"

Arda Turan: "Sinem'le Ayrıyız!"

arda turan sinem kobal, arda turan haberleri, sinem kobal haberleri Sevgili melekler, yılan hikayesine dönen Sinem Kobal Arda Turan aşkına son noktayı Arda Turan koydu: "Şu an ayrıyız!". Geçtiğimiz günlerde Saba Tümer'in programına konuk olan ve "Sinem benim baştacım" diyen Arda Turan, ilk defa ayrıldıklarını itiraf etti. Milli yıldız Turan, formasını giydiği Atletico...

Sayfayı Paylaş