gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arda turan nereli memleketi neresi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım galatasarayda adını duyuran ve şimdi y.dışında oynayan arda turanın memleketi neresidir tam olarak nereli hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz sorunuzu hemen cevaplandıralım, Arda Turan aslen Edirnelidir. Babasının tarafından dedesi bulgaristan Muhaciridir. Babası Edirne, Annesi Bursa'lıdır. Doğma büyüma Bayrampaşa - Altıntepsili olsada kendini Edirneli olarak tanıtır. Zaten giydiği forma numarasıda 11 dir. Ailesi 1952 yılında İstanbul'a gelmiştir. ve Arda turan 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. Sevgiler.

arda turan nereli memleketi neresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Memleketler Neresi?

Memleketler Neresi?

memleketler 08 neresi 03 neresi Ben ankaraliyim.. peki sizler..
  2. evt miLLet memLeket neresi yazin baKem

evt miLLet memLeket neresi yazin baKem

ben ankaraliyim ya siz ??:party:
  3. Beren Saat Memleketi Neresi?

Beren Saat Memleketi Neresi?

Beren Saat Ailesi Nereli Beren Saat Ailesi Hangi Şehirli Son günlerde Kenan Doğulu ile yaşadığı aşkla gündemde olan Beren Saat'in memleket bilgilerini vermek istiyoruz melekler .. Beren Saat'in ailesinin nereli olduğu konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak Beren Saat'in Ankara'da doğduğu bilgisine ulaşılabilmektedir.
  4. Arda Turan: "Sinem'le Ayrıyız!"

Arda Turan: "Sinem'le Ayrıyız!"

arda turan sinem kobal, arda turan haberleri, sinem kobal haberleri Sevgili melekler, yılan hikayesine dönen Sinem Kobal Arda Turan aşkına son noktayı Arda Turan koydu: "Şu an ayrıyız!". Geçtiğimiz günlerde Saba Tümer'in programına konuk olan ve "Sinem benim baştacım" diyen Arda Turan, ilk defa ayrıldıklarını itiraf etti. Milli yıldız Turan, formasını giydiği Atletico...

Sayfayı Paylaş