gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arda Turan Transfer Oldu!

Konu, 'Spor' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

arda turan, transferi, gitti mi, nereye gitti, hangi takıma gitti, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Bir süredir, İspanya’nın Atletico Madrid takımına gideceği söylenen ArdaTuran transferinde taraflar anlaşmaya vardı.

NTV Spor’un son dakika bandıyla geçtiği habere göre Arda Turan Atletico Madrid’e transfer oldu.

İspanyol kulübün bu transfer karşılığında 12 milyon euro garanti para ödeyecek. Atletico Madrid ayrıca, Avrupa Ligi’ne kalırsa 500 bin, Şampiyonlar Ligi’ne kalırsa 1 milyon euro ekstra ödeme yapılacak.

Arda Turan Transfer Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arda turana kız yok

arda turana kız yok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Arda turan gittimi

Arda turan gittimi

Arda turan hangi takıma gitti dünki maçtan sonra şimdi gidiyor mu yada gittimi bilgi lütfne.
  3. Arda Turan Resimleri

Arda Turan Resimleri

Arda Turan Resimleri Sinem Kobal dan ayrıldığını duydum Arda Turan'ın buna üzüldüm diyemem ama olsun yinede sevenler ayrılmasın diyorum :) Sizden de Arda Turan Resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum :)
  4. Arda Turan: "Sinem'le Ayrıyız!"

Arda Turan: "Sinem'le Ayrıyız!"

arda turan sinem kobal, arda turan haberleri, sinem kobal haberleri Sevgili melekler, yılan hikayesine dönen Sinem Kobal Arda Turan aşkına son noktayı Arda Turan koydu: "Şu an ayrıyız!". Geçtiğimiz günlerde Saba Tümer'in programına konuk olan ve "Sinem benim baştacım" diyen Arda Turan, ilk defa ayrıldıklarını itiraf etti. Milli yıldız Turan, formasını giydiği Atletico...

Sayfayı Paylaş