gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

arda turana kız yok

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

arda turana kız yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbi Kırık Kız Yok Artık..!

Kalbi Kırık Kız Yok Artık..!

kalbi kırıklar kahvesi o hep kalbi kırık küçük kız yok artık kurtarmış kendini, duyduk inanmadık Ben boşlukta yürüyen biriydim eskiden çıkmazdı benim hiç ellerim cebimden korkardım hayattan bütün insanlardan bıkmıştım artık çok koşturup durmaktan yok kimse anlamaz beni yorulmuş bedenim kesilmiş nefesim kalbim yok yerinde ellerinde ellerim yok ceplerime...
  2. Arda turan gittimi

Arda turan gittimi

Arda turan hangi takıma gitti dünki maçtan sonra şimdi gidiyor mu yada gittimi bilgi lütfne.
  3. Arda Turan Resimleri

Arda Turan Resimleri

Arda Turan Resimleri Sinem Kobal dan ayrıldığını duydum Arda Turan'ın buna üzüldüm diyemem ama olsun yinede sevenler ayrılmasın diyorum :) Sizden de Arda Turan Resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum :)
  4. Arda Turan: "Sinem'le Ayrıyız!"

Arda Turan: "Sinem'le Ayrıyız!"

arda turan sinem kobal, arda turan haberleri, sinem kobal haberleri Sevgili melekler, yılan hikayesine dönen Sinem Kobal Arda Turan aşkına son noktayı Arda Turan koydu: "Şu an ayrıyız!". Geçtiğimiz günlerde Saba Tümer'in programına konuk olan ve "Sinem benim baştacım" diyen Arda Turan, ilk defa ayrıldıklarını itiraf etti. Milli yıldız Turan, formasını giydiği Atletico...

Sayfayı Paylaş