gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arda Turan'ı Sinirlendirdiler!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

arda turan, sinem kobal, aşkı, tatildeler, sinirlendirdiler, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Sinem Kobal 'la Çeşme'de tatil yapan Arda Turan'ı yine kızdırdılar.

Ünlü çift, yoğun sezonun ardından tatil için Çeşme’yi seçti. Aya Yorgi Koyu’ndaki Marrakech Beach Club’a gelen Arda Turan ve Sinem Kobal, iskelede güneşlenmeye başladı.Sevgilisinin bikinili fotoğraflanmasını istemeyen Arda Turan gazetecileri ''Çekmeyin kardeşim!'' diyerek azarladı.

Arda Turan ve Sinem Kobal’ın rahatsızlığını gören tiyatrocu Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika, duruma müdahale etti. Kendini ünlü çiftin fahri koruması ilan eden Çika, mekanın korumalarını çağırarak "Çekim yapılmasın" emrini verdi.

Arda Turan'ı Sinirlendirdiler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arsa

Arsa

Rüyada arsa görmek görenin vefat edeceğine işarettir.
  2. Arı

Arı

Tek arı görmek, bilgin, insanlara hayrı çok olan bir kimse ile tabir edilir. Birçok balarısı görmek, bulmak yada almak nimet ve ganimettir. Balarısını öldürmek maldan zararla, Arı beyi salih bir insanla, Birçok arı beyine sahip olmak - eğer ehilse- valiilikle, Arı kovanı kişinin eşiyle tabir edilir. Arının başa ya da ele konması yöneticiliğe, Arı görmek çiftçi için ucuzluk ve bolluğa,...
  3. korkuyorum artık...

korkuyorum artık...

ne olur bana yardım edin kafamda yüreğimde artık hiç bişeyden anlamıo... sevdiğim adamla ne zaman buluşup bir araya gelsem sürekli yanımda başka kızlara bakıo en sonunda dayanamayıp ona başkalarına bakcaksan yanıma gelme dedim çünkü benim olan o gözlerle başkalrına bakıyordu ki benim yanımda bana dediği tek cümle onlara bakıom ama boş... ne demek istediğini anlamadım yada anlamak istemedim tek...
  4. Durun artık!

Durun artık!

Bu adamları biri durdursun yahu yoksa durmak bilmeyecekler.Dura dura çoğalacaklar başımıza.:piha::piha:

Sayfayı Paylaş