gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Arda'dan Sinem'e Öpücük Yağmuru

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Uzun süre aşklarını yalanlayan Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Arda Turan ve oyuncu Sinem Kobal'ı artık aşklarını gizleme gereği duymuyorlar sanırım... [​IMG]

GALATASARAY'IN GENÇ KAPTANI ARDA TURAN VE UZUN SÜREDİR AŞK YAŞADIKLARI HABERLERİNE RAĞMEN ARKADAŞ OLDUKLARINI HER FIRSATTA DİLE GETİREN SİNEM KOBAL'IN DÜN AKŞAMKİ ROMANTİK DAKİKALARI MEGA MAGAZİN KAMERALARINA YANSIDI.

Bir balıkçıda baş başa yemek yiyen Arda Turan ve Sinem Kobal, gece boyunca birbirlerine sarıldı.

Sık sık şakalaşan ve kahkahalara boğulan ikiliden Arda Turan, gece boyunca Sinem Kobal'ı öpücük yağmuruna tuttu. İki sevgiliye oyuncu çift Burçin Terzioğlu ve Murat Yıldırım da eşlik etti.

Sinem Kobal, Arda Turan'ın lüks minibüsüyle mekandan ayrılırken, Arda Turan da Sinem Kobal'ın aracıyla uzaklaştı.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    itiraf edemediler gitti

Arda'dan Sinem'e Öpücük Yağmuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaĞmurLara

YaĞmurLara

Bedenini uçurumdan aşağı bırakmakla yağmur yüklü bulutların arasında süzülmeye başlamak arasında keskin ama bir o kadar da küçük bir sınır vardır hiç düşündün mü? Kararsız kalıp kayaların kenarında günlerce beklersin.. Bir yandan bir rüzgar seni uçurup gotürsün diye düşler kurarsın ama öte yandan da kendini aşağı bırakıvermek istersin bütün işkencelerine inat ruhunun.. İlk olarak uçurumun...
  2. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime
  3. Maço Arda'dan Sinem'e Yasak

Maço Arda'dan Sinem'e Yasak

Arda ve Sinem bana göre birbirlerine çok yakışan bir çift umarım birliktelikleri evlilikle noktalanır :tik: SEMPATİKLİĞİYLE TANINAN ARDA TURAN MAÇO ÇIKTI! Oyuncu Sinem Kobal ile Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan 2 aydır aşk yaşıyor. Arda Turan, Sinem Kobal’a 3 yasak getirmiş. Yıldız futbolcu Sinem Kobal’ın filmlerde öpüşmesini ve soyunmasını istemiyormuş. Arda, Sinem’in geceleri tek...
  4. Pascal Burcu Güneş'i Öpücük Yağmuruna Tuttu

Pascal Burcu Güneş'i Öpücük Yağmuruna Tuttu

burcu güneş şarkı sözleri haberleri resimleri pascal burcu güneşi öpücük yağmuruna tuttu hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler. Geçen Gün http://www.meleklermekani.com/magazin/198142-burcu-gunes-dogum-gununu-kutladi.html melekler :) Doğum gününde sanatçıyı dostlarıda yanlız bırakmadı :) Güneş’in “Yok Böyle Dans”tan arkadaşı Pascal Nouma da davetliler arasındaydı. Partiye...
  5. Arda'dan ayrılık açıklaması

Arda'dan ayrılık açıklaması

İspanya'nın Athletico Madrid takımında top koşturan milli futbolcu Arda Turan, oyuncu sevgilisi Sinem Kobal'la ayrıldıkları iddiasıyla ilgili konuştu. 'ARAMIZ LİMONİ AMA...' Akşam gazetesi magazin servisinin, antrenman sırasında ulaştığı Turan, "Bir süredir aramız limoni. Ancak bu ilişkinin bittiği anlamına gelmiyor" dedi. 2.5 yıldır birlikte olan ve haziran ayında hayatlarını...

Sayfayı Paylaş