gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ardha Matsyendrasana - Omurga Çevİrme

Konu, 'yoga' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ayaklarınızı öne uzatarak yere oturun. Sağ bacağınızı sol bacağınızın üstünden geçirerek resimdeki gibi yere koyun. Sol bacağınızı bükerek kalçanızın altına alın. Sağ kolunuzu sağ bacağınızın önden geçirerek ayağınızı tutun.

Daha sonra, sol kolunuzu geriye atarak omuzlarınızı tek bir çizgi üzerine getirin. Başınızı geriye doğru çevirin, ve mümkün olan en sol-üst köşeye doğru bakın. Yaklaşık 1 dakika kadar bu şekilde kalın.
    Hareketi tamamladıktan sonra, yavaşça, ilk duruşunuza geri dönün ve bu kez hareketi diğer bacağınızda uygulayın.

Ardha Matsyendrasana - Omurga Çevİrme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerin çevirmeleri

erkeklerin çevirmeleri

Erkek çevirileri! :bounce: BEN BALIĞA ÇIKIYORUM: Ben, elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturacagim, kusana kadar içicegim ve denizde yüzen baliklari izliyecegim BU ERKEKLERI ILGILENDIREN BIRSEY: Bunun bilinen bir mantikli açiklamasi yok, bosuna ugrasma, hiçbir mantik kalibina sokamazsin. :lie: YEMEGE YARDIM EDEYIM MI?: Yemek neden hala masaya gelmedi? :rant: EVET TATLIM... HAKLISIN...
  2. türkçe çevirmeler

türkçe çevirmeler

Türkçe seslendirilmiş yabancı filimleri göstermeyen televizyon kanalımız yok Allaha şükür! Buna itirazım yok da biliyorsunuz, bu filimler sayesinde yeni bir Türkçe türedi: "Tercüme Türkçesi!.." İşte, üşenmedim onlarca yabancı filmi izledim ve Tercüme Türkçesinde en sık geçen sözcüklerden bazılarını sizler için derledim. İşte size bir güldeste: - Kahretsin George!.. - Yapma Rita!.. -...
  3. Suyu Ateşe Çevirme -Çeviri

Suyu Ateşe Çevirme -Çeviri

Resmi Ps ile açtıktan sonra Image -> Adjustments -> Desaturate (Shift + Ctrl + U) yaparak renksiz hale getirin.. Layer penceresinin alt kısmındaki Adjustment Layer'a "Alt" tuşuna basarak açılan menüden "Levels" i seçin. İsim koymak için bir pencere çıkacak . Oradaki "Use Previous Layer to Create Clipping Mask" kutucuğunu işaretleyin.. Resimdeki...
  4. fotografı taslaga çevirme

fotografı taslaga çevirme

fotoğrafı resme çevirme işlem yapacağımız resim resmin bulunduğu katmanı kopyalayın. bu kopya katmana 1 ismini verin. "1" katmanına image>adjusement>desature (shift+ctrl+U) işlemini uygulayın. ardından "1" katmanını tekrar kopyalayın. "2" ismini verin. "2" katmanına Filters>Blur>Smart Blur işlemini aşağıdaki değerler ile uygulayın...
  5. Facebook Profili Sayfaya Çevirme

Facebook Profili Sayfaya Çevirme

Facebook Profili Sayfaya Çevirme nasıl oluyor lütfen bu konuda detaylı bilgi verin.

Sayfayı Paylaş