gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ardic - Dur Kacma

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Her halin baska bir alem Beni cildirtan güzel Ariyorum deli gibi
    Kacisin beni üzer

Her halin baska bir alem
    Beni cildirtan güzel
    Ariyorum deli gibi
    Kacisin beni üzer

Hadi gel... ... gelde kavu$sun eller
    Hadi gel... ... Kalmasin engel

Dur Dur Dur kacma
    Senindir A$kim dur yapma
    Yaklas yanima gir kanima
    Konu$sun elalem hic takma

Her halin baska bir alem
    Beni cildirtan güzel
    Ariyorum deli gibi
    Kacisin beni üzer

Her halin baska bir alem
    Beni cildirtan güzel
    Ariyorum deli gibi
    Kacisin beni üze

Hadi gel... ... gelde kavu$sun eller
    Hadi gel... ... Kalmasin engel

Dur Dur Dur kacma
    Senindir Aşkim dur yapma
    Yaklas yanima gir kanima
    Konuşsun elalem hic takma

Dur Dur Dur kacma
    Senindir A$kim dur yapma
    Yaklas yanima gir kanima
    Konuşsun elalem hic takma

Ardic - Dur Kacma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ArdiÇ YaĞi

ArdiÇ YaĞi

Kalp yetmezliği soğuk algınlığı ve romatizmal hastalıklarda kullanılır. burkulma ve çarpma gibi kazalarda ağrı kesici ve hareket kabiliyetini arttırıcı özelliği vardır. Astım hastalarında ve idrar tutamayan çocuklarda faydalıdır. İÇİNDEKİLER: Organik asitler, glikoz, sakkaroz, juniperin, reçineli bileşikler ve acı madde içerir. KULLANILIŞI : Bir çay bardağı suya 5 damla damlatılarak...
  2. Yurtseven Kardeşler - Kacma Yar

Yurtseven Kardeşler - Kacma Yar

Gözü korkmus yavru ceylan gibisin Kim yanassa sana cekip gidersin Azicik konussak inan ölmezsin Huyun batsin ya ne korkak bir seysin Gözü korkmus yavru ceylan gibisin Kim yanassa sana cekip gidersin Azicik birseyler icsek ölmezsin Huyun batsin ya ne korkak bir seysin Bazi erkekler gibi gibi Beni ne zannediyorsun Herkezten kacar gibi Kacma benden yar Gel gel kacma yar Gel birseyler icelim...
  3. Ardic - Kalpsizim

Ardic - Kalpsizim

yagmurlar yagdi gözlerim islandi sebebi yagmur degil zaten islakti nasilda birakip gittin beni bir anam, bir babam gibi sevmi§tim seni yinede dön desem afettim desem ugruna canimi yoluna sersem senin icin her seyimi versem dönmezmisin kalbsizim ayrilik öldürür basini döndürür bilirim kimini aglatir kimini güldürür bilirim bir an yeter aldirmadan gelirim sesimi duymazmisin...
  4. Ardic - Seni Seviyorum

Ardic - Seni Seviyorum

Sana söylediklerimi sözleri hep dilimde Sensiz gece günlerimi acisi var icimde Akan yaslarimin tuzu dilimde Geceleri uyku girmez bak su gözlerime Sensiz olmuyor Zaman gecmiyor Sensiz olmuyor olmuyorrr Bebegim seni cok seviyorum Sana dayanamiyorum Sensiz bir yere varamiyorum Gönlüm yokluguna cok yaniyor Kalbim seni ariyor Sensiz zamanim bosa gidiyor aaaa Her aksam aklimda...
  5. Ardic - Gelelim kendimize

Ardic - Gelelim kendimize

ayrilmanin ne oldugunu bilmeden canim ayrilmayalim mutlulugu ya§iyorken birakipta kopmayalim (biz) birbirmize aitiz birbirimizin olmayaliz ölsekte kopamayiz(2) sevgiler tuzakla bize mutluluk yasakla bize ne oldu ikimize gelelim kendimize(2) ayrilmanin ne oldugunu bilmeden canim ayrilmayalim mutlulugu ya§iyorken birakipta kopmayalim (biz) birbirmize aitiz birbirimizin olmayaliz ölsekte...

Sayfayı Paylaş