gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ArdiÇ Katran YaĞi

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

katran yağı ardıç katranı kullanımı ardıç katranı nasıl kullanılır nerede bulunur katran nerelerde kullanılır ARDIÇ KATRAN YAĞI
    Ardıçın özel türünden elde edilen ardıç katranı yağı tüm mantar hastalıklarında cilt kaşıntılarında sedef ve egzamada varis ve ağrılarında uyuz ve benzeri tüm cilt problemlerinde kullanılır.

İÇİNDEKİLER:

Organik asitler, glikoz, sakkaroz, juniperin, reçineli bileşikler ve acı madde içerir.

KULLANILIŞI:

Kullanılacak doku defne sabunu ile yıkanır. İnce tabaka halinde cilde sürülür.

ArdiÇ Katran YaĞi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ArdiÇ YaĞi

ArdiÇ YaĞi

Kalp yetmezliği soğuk algınlığı ve romatizmal hastalıklarda kullanılır. burkulma ve çarpma gibi kazalarda ağrı kesici ve hareket kabiliyetini arttırıcı özelliği vardır. Astım hastalarında ve idrar tutamayan çocuklarda faydalıdır. İÇİNDEKİLER: Organik asitler, glikoz, sakkaroz, juniperin, reçineli bileşikler ve acı madde içerir. KULLANILIŞI : Bir çay bardağı suya 5 damla damlatılarak...
  2. Ardic - Kalpsizim

Ardic - Kalpsizim

yagmurlar yagdi gözlerim islandi sebebi yagmur degil zaten islakti nasilda birakip gittin beni bir anam, bir babam gibi sevmi§tim seni yinede dön desem afettim desem ugruna canimi yoluna sersem senin icin her seyimi versem dönmezmisin kalbsizim ayrilik öldürür basini döndürür bilirim kimini aglatir kimini güldürür bilirim bir an yeter aldirmadan gelirim sesimi duymazmisin...
  3. Ardic - Gelelim kendimize

Ardic - Gelelim kendimize

ayrilmanin ne oldugunu bilmeden canim ayrilmayalim mutlulugu ya§iyorken birakipta kopmayalim (biz) birbirmize aitiz birbirimizin olmayaliz ölsekte kopamayiz(2) sevgiler tuzakla bize mutluluk yasakla bize ne oldu ikimize gelelim kendimize(2) ayrilmanin ne oldugunu bilmeden canim ayrilmayalim mutlulugu ya§iyorken birakipta kopmayalim (biz) birbirmize aitiz birbirimizin olmayaliz ölsekte...
  4. Ardıç katranı yağı

Ardıç katranı yağı

ardıç katranı yağı faydaları ardıç katranı sedef yağı ardic katrani Şifanın kaynağı doğada gizli aslında arkadaşlar.Şimdiye kadar bitki uzmanları birçoğunu ortaya çıkartabildi ama inanın bana bilmediğimiz doğada gizli ve birçok hastalığa iyi gelen öyle çok bitki var ki.Sizlere belki bazılarınızın ilk kez duyacağı ardıç katranı yağının faydalarından bahsetmek istiyorum Hazırlanış Şekli :...
  5. Ardıç katranı

Ardıç katranı

ardıç katranı ardic katrani ardıç katranı sabunu faydaları nerede satılır ardıc ardıç katranı, sabunu, şampuan, yağı, nasıl kullanılır, nerede satılır, saçkıran, saç hastalıkları, Aktarlarda satılan ardıç katranının sabununu ve şampuanınıda satın alabilirsiniz Melek'ler. Saç hastalıklarına ve cilde ciddi anlamda iyi geliyor diyebilirim:) Bir ağaç çeşiti olan, ardıçtan elde edilen ardı...

Sayfayı Paylaş