gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aref Ghafouri Öldü mü?

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aref öldü mü aref öldümü ghafouri öldü mü ghafouri Artık ansızın gelen ölüm haberlerine alıştık sayılır.Son zamanlarda özellikle çok genç yaşta kaybettiğimiz sanatçılar için halen içimiz yanmaktayken şu an internette yeni bir haber dolaşıyor.Ama aslı varmı yokmu bilmiyorum arkadaşlar .Yetenek sizsiniz yarışmasının yarı final birincilerinden Aref Ghafouri'nin öldüğü yolunda bu söylentiler,Şimdilik söylentiden ibaret diyorum çünkü kesinleşmiş bir haber yok.Acaba sizlerde buna benzer bir söylenti yada haber duydunuzmu paylaşırsanız sevinirim:tik: Bu arada Aref 25 yaşında İran Asıllı Üniversite öğrencisi arkadaşlarım. [​IMG]

renesme bunu beğendi.
  2. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hayırrr arefi çok seviyorum bennn ben duymadım duymakta istemem ama arastıracam

3. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    aref yasıyoooo :D
    faceden baktım biraz önce aref (veya sayfa yöneticisi) haberi yalanladı yuppiiii :D

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bir kaç haber sitesine baktım öldüğüyle alakalı herhangi birşey yok arkadaşlarım. Bu arada bu herkesi şok eden sırrıda çözülmüş heralde :)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Valla internette Aref ile ilgili en çok aranılan kelimelerin başında Aref'in yarışmadaki performansıyla ilgili hileler aranılıyor:D:Dİnsanlar çünkü büyük bir şaşkınlık ve merakla showu izlediler.Bakalım Aref'in sırrı çözülecek mi?

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aref ölmedi

Bunlarin hepsi kader! Imza: Azeri guzel

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aref evde ölü bulunmuşş..
    aref ankara A.ayrancı güvenlik mah. deki arkadaşının evinde ölü bulunmuşş..

8. Andrea

Andrea Forum Okuru

Aref ölseydi haberler söyler .
    Demeki olmemıs .!
    Süß .:)

9. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yok arkadaşlarım yok aref ölmemiş bilginiz olsun. Acun Ilıcalı da ona bir özel proğram yaptıracakmış. :D:D

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sanmıyorum öldüğünü falan millet dalgasına ajdar öldü yazıyo öyle iste :D

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bu haberi okuyunca bizzat acun medyadan ilgili şahıslardan biri ile görüşüldü ve haber yalanlandı Aref ölmemiş yaşıyor.
    Bu yalan haber neden yayınlanmış onu bilemem ününe ün katmak için mi yoksa nedir bilemem..

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aref öldümü

Yok arkadaşlarım bunlar tamamen asparagas haber emin olun ölmedi ve hayatta :) Delinin birisi kuyuya bir taş atmış kırk kişi onu çıkartmaya çalışıyoruz işte :D:D

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence bana göre aref ölmüş çünkü herkes öle diyor zaten o belliydi ona bişi olcağından herkes üç harfliler işi vardır onun diyolar ve onlara bn katılıyorum

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

galiba öldü

arkadaşlar ben de pazartesi günü serviste bir arkadaşımdan duydum. kahretsin ki o gün haberleri izlememiştim. o "Aref öldü" dediğinde şaşırdım. haberlerde de çıkmış. ne olur o pazar günü haberleri izleyen yazabilir mi?? gerçekten şu an şoktayım. zaten ilk verdiğim cevap "aman gebersin gitsin ya" idi. çünkü o şovlarıyla gerçekten korkudan ölüyorum. ama şimdi nedense öyle düşünmüyorum. neyse bakalım inşallah ölmemiştir, Allah öldürmesin.

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence yanlış biliyorsunuz aref öldü bende bir kaç kişiden ve haberlerden duyuyorum

Aref Ghafouri Öldü mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Karanlıktaymışlar. İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark...
  2. Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

aref ghafouri aref ghafouri geyikleri yetenek sizsiniz resimleri kimdir geyikleri İnanılmaz bir yarışma çıkardı büyük ihtimal ilede birinci yada ikinci olacak Aref, Acunun Hülyanın ve Ali Tarhanın resmen ağzı açıkta kaldı arkadaşlarım. Ben bile ekran başında bi acayip oldum nasıl olur diye. Peki kim bu Aref, İran vatandaşı aref ghafouri şu anda türkiyede bulunuyor. Bir kaç sitede...
  3. Aref Ghafouri Videosu

Aref Ghafouri Videosu

aref ghafouri aref videoları ghafouri resimleri in videoları Aref Ghafouri'nin videosunu seyretmemiş olan arkadaşlarımız için ekleme yapıyoruz. Seyredin eminim sizde şok olacaksınız.:) http://www.youtube.com/watch?v=8PTgnEmlLWI
  4. Aref Ghafouri Resimleri

Aref Ghafouri Resimleri

aref resimleri aref fotoları ghafouri fotoları ghafouri resimleri resmi Yetenek Sizsiniz yarı final birincilerinden Aref Ghafouri sergilemiş olduğu gösteri ve performansla jüri ve izleyiciyi adeta şoke etti.Acun Ilıcalı'nın dakikalarca ayakta alkışladığı Aref gerçekten çok ilginç ve şaşırtıcı gösteriler yaparak insanların kafasında soru işaretleri oluşmasına neden oluyor.Sihirbazlıktan öte bir...
  5. Aref Ghafouri Saldırıya Uğradı!

Aref Ghafouri Saldırıya Uğradı!

aref ghafouri, yetenek sizsiniz aref, aref ghafouri haberleri Sevgili melekler, Yetenek Sizsiniz yarışmasında yaptığı illüzyon gösterileriyle dikkat çeken ve takdir toplayan İranlı Aref Ghafouri saldırıya uğradı. Ailesinin oturduğu evde üst kat komşusuyla kavga eden Ghafouri'ye saldıran komşuyu, polis vurarak etkisiz hale getirebildi. İşte detaylar... Çevre sakinlerinin iddiasına göre...

Sayfayı Paylaş