gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Arefi'in Sırrı Çözüldü!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

arefi arefin gazete sırrı arefin sırları çözüldü Yetenek sizsiniz yarı final birincilerinden Aref ghafouri sergilediği showla binlerce insanı ekran başına kitleyerek merak içinde bırakmıştı.Ertesi gün özellikle internette insanlar Aref'in bu gösterisi hakkında yorumlar yaparken bir taraftanda sırrını öğrenmeye çalıştılar.Hemen hemen her ortamla Aref ve gösterisi hakkında herkesin bir yorumu oluyordu ve sonunda Aref Ghafouri'nin gösterisinin sırrı çözüldü nasılmı ?Bakın Aref herkesi hayrete düşüren bu gösteriyi nasıl sergilemiş:) [​IMG]
    Aref'in bu müthiş gösteriyi yapmasını sağlayan, ünlü sihirbaz Dick Zimmerman'a ödül kazandıran bir aletti... 'Master Prediction' isimli bu cihaz sayesinde sihirbazlar, oyunculuk yeteneklerini de ekleyerek müthiş gösterilere imza atıyor. Cihaz aslında birçok profesyonel sihirbaz için ucuz bile sayılabilir.

Fiyatı 3 bin 795 dolar olan bu cihaz sayesinde fiziksel bir temas olmaksızın istenen kelimeler kayıt edilip rulo kağıda dökülüyor.

Yetenek Sizsiniz'in jüri üyelerinden el ele tutuşmalarını istedi. Önce Acun'dan gözlerini kapatıp kendini bir tatil beldesinde hayal etmesini rica etti. Acun'a kendini nerede hayal ettiğini sordu; Acun BARBADOS dedi...

Sonra Hülya Avşar'a gözlerini kapatıp kendini bir uçakta hayal etmesini istedi. Uçaktaki koltuk numarasının ne olduğunu sordu; Hülya Avşar 11 E yanıtını verdi.

Ali Taran'dan ise elinde uçak bileti olduğunu hayal edip, biletteki uçuş saatini söylemesini istedi. Ali Taran 14.42 dedi..

Ardından bir izleyiciye bir gazete verdi. Gazetenin bir sayfasını seçip parçalamasını istedi. Gazete küçük parçalara ayrılınca bir parça seçtirdi. O parçadan da bir kelime tutmasını istedi.
    Ardından gösterinin başından itibaren tavanda asılı olan kilitli kutuyu indirdi. Kutudan bir rulo kağıt çıkardı. Kağıdı açtıkça stüdyodan şaşkınlık nidaları yükseldi. Kağıtta BARBADOS... 11 E...... 14.52.... yazıyordu. Ali Taran benimkini yanlış bildi dedi, o anda kağıdın devamını açtı. Şöyle yazıyordu: UÇAĞINIZ 10 DAKİKA RÖTARLI KALKTI.... Yani 14.42'yi de bilmişti.
    CD ŞOVU OLAYI BİTİRDİ

Sıra gazete kağıdında yazan yazıyı bilmeye kalmıştı. Aref, açtığı kağıtta bu kelime için KONUT tahmininde bulundu. Ancak izleyici doğru yanıt değil dedi. Bunun üzerine Aref, Acun'a yayının başında verdiği zarfı açtırdı. Acun'un açtığı zarftan bir CD çıktı.

Yanlış yaptığı taktirde bu CD'nin yayınlanacağını söylemişti. CD yayına verildiğinde stüdyodakiler ayağa fırlayıp alkışlamaya başladılar. Çünkü o CD'de Aref diyordu ki: Bu CD'yi izlediğinize göre yanlış yapmışım demektir. Ne yapabilirim KADERİ değiştirebilir miyim? Önünde de yerde KADER yazıyordu. Bu kelime gazetede yazan kelimeydi.

Acun "Ben dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey izlemedim" derken, Ali Taran Aref'in yeteneğinden ürkmüştü. Hülya Avşar ise hala şaşkın şaşkın genç öğrenciyi izliyordu.

HABERTÜRK

Her ne olursa olsun yinede hala ben ve benim gibi birçok kişinin kafasında eminim ki soru işaretleri vardır ve cevabını bir türlü bulamadığı sorularla işin işinden çıkamıyordur...
    Kimbilir belki de Aref başka bir dünyadan gelme olur mu olur vallahi hahaha

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyyy hiç aklıma gelmemiş ti bu yaaa vaybeeeeee :D:D ama bencede süperdi yaaaa. zaten ben arefe bakarken bile ürküyom yaaaa gözleri çok değişik kocaman ürkütücü vallaaaaa :D:D ama hakikaten güzel bi performans sergiledi valla ürkütücü olsada benim favorim arasında yürrrüüüüü arefffffff ben arkandayım ama korkuyom senden :hhh:

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    vay üç kağıtçı aref hahaha

4. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    ya kızlar üç kağıçı falan:D:D ama adam işini iyi yapıyo yaa bide adamda hakkaet var bi tuhaflık bende tırsıyom yaa garip :fear:

5. marilyn

marilyn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aref o gece beni nasıl etkilemişse artık rüyama grdi:) o cd olayı zaten bu kadr olmaz dedrtti nolursa olsun hilelerinlede olsa adam kendinden söz ettrdi yankı uyandrdı sunuşuda herşeyide süper ötesi bi yetenek..

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bende gazetede okuyunca cıddı anlamda sasırdım ama yınede bravo dıyorum şaşırttı beni..

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Adamın gösterisinden sonra yapılan yorumlar eleştiriler ve sonunda çözülen sırlar sonucunda ben şimdiden finalde Aref'in nasıl bir gösteri sergileyeceğini hakkaten müthiş merak etmeye başladım:)

8. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    korkunç gözleri var

9. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ee peki cd işi nasıl oldu:Shadi kutuya yazıldı diyelim ama cd:S

Arefi'in Sırrı Çözüldü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Piramitlerin Yapım Sırrı Çözüldü

Piramitlerin Yapım Sırrı Çözüldü

piramitlerin gizemi çözüldü pramıtlerın sırrı İçten spiral biçimde örülerek yapılmışlar Fransız mimar Jean-Pierre Houdin, Mısır piramitlerinin binlerce yıl öncesinin teknolojisiyle nasıl inşa edildiğine dair sırrı çözdüğünü açıkladı. Piramitlerin en büyüğü olan "Keops" piramidi üzerinde 8 yıldır çalışan Houdin, yarattığı üçboyutlu bilgisayar modeliyle yüzyıllardır akıllara takılan...
  2. Kakoain bağımlılarının sırrı çözüldü

Kakoain bağımlılarının sırrı çözüldü

Kokain bağımlığı riskinin artmasına neden olabilen gen bulundu. Almanya'nın Mannheim kentindeki Ruh Sağlığı Enstitüsü'nden Rainer Spanagel'in başkanlığında yapılan araştırma, kokain bağımlılarının değişime uğramış bu gene sahip olma oranının hiç kokain kullanmayanlara göre yüzde 25 fazla olduğunu gösterdi. Spanagel'e göre bu değişime uğramış geni taşıyanların kokain bağımlısı olma...
  3. Gizemli tünelin sırrı çözüldü

Gizemli tünelin sırrı çözüldü

Üsküdar'daki gizemli tünelin, Osmanlı döneminden kalma bir su galerisi olduğu anlaşıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, dünkü bazı gazetelerde ''Sır tünel'', ''İstanbul'un göbeğinde gizemli tünel'' ve ''Suikast tüneli mi?'' başlıklı haberlere yer verildiği belirtildi. Üsküdar'da Tantavi Viyadüğü çıkışındaki yeşil alanda izinsiz kazı yapıldığına dair bilgiler...
  4. Şizofreninin sırrı çözüldü

Şizofreninin sırrı çözüldü

şizofrenide son gelişmeler Genetik... Şizofreni ve manik depresifliğe, benzer genetik bozukluğun yol açtığı keşfedildi. Psikiyatristler, şimdiye kadar iki hastalığın her yönüyle farklı olduğunu düşünüyordu. Bilim insanları, en yaygın akıl hastalıkları olan şizofreni ve manik depresifin ardında yatan genetik kusurlarda önemli benzerlik bulunduğunu keşfetti. İngiliz Independent gazetesinin...
  5. Çekiciliğin Sırrı Çözüldü Melekler :)

Çekiciliğin Sırrı Çözüldü Melekler :)

Araştırmalarda çekici olmanın aslında makyajla, giyim-kuşamla bir ilgisinin olmadığı, kişinin baş açısını değiştirerek kendisini karşı cinsin gözünde daha çekici gösterebileceği tespit edildi. Uzmanlara göre, kadınlar başlarını öne doğru eğip hafifçe yukarı baktıklarında daha cazibeli oluyorlar. Buna karşılık erkekler, başlarını hafifçe geriye doğru atıp aşağıya doğru baktıklarında daha...

Sayfayı Paylaş