gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Aref'in İddialarına Milli Piyango İdaresinden Yanıt Geldi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aref sayısal loto aref haberleri

Sevgili melekler, Yetenek Sizsiniz programıyla adını duyuran illüzyonist Aref'in, üç kez Sayısal Loto'da beş tutturdum, altılıyı tutturmuyorum sözleri üzerine Milli Piyango İdaresi açıklama yaptı.

Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla yıldızı parlayan Aref’in birkaç kez Sayısal Loto ikramiyesi kazandığı ve bununla ilgili bir şov hazırlamak istediği ancak Milli iyango İdaresi'nin (MPİ) sıcak bakmadığına ilişkin sözlerine idareden yanıt geldi.

Milli Piyango İdaresi yetkilileri, kendilerinin böyle bir yönlendirmelerinin olmadığını belirtirken, “Kazanan talihlilerle ilgili olarak açıklama yapıp yapmama hakkı tamamen talihliye aittir. Ama bunun dışında herhangi bir şekilde yönlendirme yapmayız” dedi.

Aref'in İddialarına Milli Piyango İdaresinden Yanıt Geldi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Milli piyango

Milli piyango

MİLLİ PİYANGO İDARESİNCE DÜZENLENEN SÜPERLOTO 6/54 OYUNUNUN BU HAFTAKİ ÇEKİLİŞİ YAPILDI!.. BU HAFTADA 6 BİLEN ÇIKMAYINCA SÜPERLOTO 6/54 HAFTAYA DEVRETTİ!.. ŞANSLI NUMARALAR; Milli Piyango İdaresince düzenlenen Süperloto 6/54 oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı… 7 haftadır devreden Süperloto 6/54’te bu haftada 6 bilen çıkmayınca oyun sekizinci kez devretti. Devredilen tutar 9.102.030...
  2. Hande'den iddialara yanıt

Hande'den iddialara yanıt

ÜNLÜ ŞARKICI HANDE YENER, KENDİSİ HAKKINDA AĞIR SÖZLER SÖYLEYEN EROL KÖSE'YE CEVAP VERDİ Erol Köse'nin Günaydın köşe yazarı Ayşe Özyılmazel'e verdiği mini röportajda Hande Yener'den zarar ettiğini açıklaması üzerine, Köse'nin iddialarına yanıt vermek isteyen Yener, basına işin gerçek yüzünü anlattı. İşte Hande Yener'in basına yolladığı açıklamanın tam metni: 'Bu kadar yıllık çalışmalarıma...
  3. İddialara Yanıt Geldi

İddialara Yanıt Geldi

Beste Bereket,kimdir,olaylar ve iddialara yanıt Geçtiğimiz aylarda sevilen dizilerden Leyla ile Mecnun dizisinde istenmeyen olaylar olmuş ve bu olaya karışan oyuncular diziden çıkmıştı.Bu haber oldukça gündemde kaldıktan sonra şimdilerde ise http://www.meleklermekani.com/magazin/202286-leyla-ile-mecnun-dizisinde-ki-davada-hapis-istemi.html ile tekrardan gündeme geldi bu olaylardan etkilendiği...
  4. Milli Piyango Uğurlu Sayılar

Milli Piyango Uğurlu Sayılar

arkadaşlar acaba bu yıl Milli Piyango Uğurlu Sayıları kaç bu konuda fikir ve tüyo edindiniz mi hiç? Ben Milli Piyango Uğurlu numaraları merak ediyorum doğrusu.
  5. Yılbaşı Milli Piyango sonuçları

Yılbaşı Milli Piyango sonuçları

2012 Yılbaşı Çekilişi sorgulama, 2012 milli piyango yılbaşı çekilişi milli piyango yılbaşı sonuçları 31 Aralık gecesi çekilecek olan milli Piyango yılbaşı çekişili sonoçları için BURAYA TIKLAYIN arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş