gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ares nasıl Kurulur

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ares Kurulumu Ares nasıl Kurulur Ares Kurulumu resimli

Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Ares indirme konusunda bilgiler sunmuştuk. Şimdi ise Ares kurulumu hakkında bilmeniz gereken bilgileri aktarıyoruz.

ARES i indiriyorsunuz ve kurulumda sadece dikkat etmeniz gereken aşağıdaki resimde belirtilen noktalar. Internet Explorer ın ayarlarının değişmemesi için bu gerekli

Menüleri Türkçe Olarak Ayarladığımızda Artık İsteğinize Göre Ayarları Yapabilirsiniz

Aramaları Gelişmiş Aramaya Tıklayarak İstediğiniz Özellikdeki Dosyalara Ulaşabilirsiniz

Son Olarak da İndirdiğimiz Dosyaları Buradan Görebilir, Oynatabilir ve Tüm İstatislik Bilgilere Ulaşabiliriz.

Ares nasıl Kurulur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vakıf nasıl kurulur?

vakıf nasıl kurulur?

Vakfın Tanımı ve unsurları 01.01.2002 tarihinde yürürlüğe giren 4721 sayılı Türk Medeni Kanununun 101. maddesinde vakfın tanımı "gerçek veya tüzel kişilerin yeterli mal ve hakları belirli ve sürekli bir amaca özgülemeleriyle oluşan tüzel kişiliğe sahip mal toplulukları" olarak yapılmıştır. Bu tanımdan anlaşılacağı üzere vakfı oluşturan en önemli iki unsur; özgülenecek bir malvarlığı...
  2. Zor insanlarla diyalog nasıl kurulur?

Zor insanlarla diyalog nasıl kurulur?

sağır ve dilsizlerle nasıl iletişim kurulur sağır ve dilsizlerle nasıl iletişim kurarız dilsizlerin iletişimi dilsizler kurarız Bazı insanlarla iletişim kurmak zordur. Ama imkansız değildir:D Kimi zaman böyle insanlardan kaçsak da bazen görüşmek zorunda kalabiliyoruz..İş başa düşünce neler yapmalıyız buyrun meleklerim:) İletişim kurmakta güçlük çeken insanları uzmanlar,“Zor İnsanlar”...
  3. Apartman yönetimi nasıl kurulur

Apartman yönetimi nasıl kurulur

apartman yönetimi kaç kişiden oluşur apartman yönetimi karar defteri apartman yöneticiliği hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Evet Melek'ler, sizin apartmanınızda ki yönetim nasıl oluştu merak ediyor musunuz? Belki de aramızda apartman yöneticiliği yapanlarda vardır, şayet var ise o arkadaşlarımızdan da bilgiler bekliyor ve kendi edindiğimiz apartman yönetimi nasıl oluşur bilgilerini...
  4. Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur

Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur

Kablosuz Ağ Nasıl Kurulur Wireless Nasıl Kurulur Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kablosuz ağ nasıl kurulur diye bizden yardım isteyen misafirlerimizi düşündük ve sizlerinde bilgi edinmesini istedik ve kablosuz ağ kurulumu hakkında bilgiler sunmak istedik. Kablosuz ağ kurmak için yapmanız gerekenler şunlardır: İlk olarak sırasıyla Başlat > Denetim Masası > Ağ...
  5. salamura zeytin nasıl kurulur ?

salamura zeytin nasıl kurulur ?

Kızlar salamura zeytin kurmak istiyorum, zeytin geldi köyden ama acı olmaması için ne yapmalıyım :)

Sayfayı Paylaş