gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

arı peteği yapmak

Konu, 'Photoshop' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

arı yeşiyi 1- ps yi açın

2- file > new (ctrl+n) ile 500x500 boyutunda bi dosya açın(isterseniz değişik yapın )

3- [​IMG] yeşik kısma çift basıp renk kısmına "F0FF00" yazın sonra kırmızı kısma fa910a yapın( veya turuncu tonda bi renk gözünüze hangisi iyi gelirse )
    4- [​IMG] böyle bi görüntü elinize geçmiş olmalı [​IMG]
    5- filter>texture> stainad grass
    6- cell size 6 ( en ideal gerçekcilik 5 te olur )
    border tickness 1
    light inseniti 0
    7- şimdi isterseniz crop tool ile oynayın ben oldugu gibi bıraktım
    ve sonuç :

arı peteği yapmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık masal filmleri yapmak istiyorum"

Artık masal filmleri yapmak istiyorum"

Artık masal filmleri yapmak istiyorum" "Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye'de" filminin Ankara galası yapıldı. Kızılay Büyülüfener Sineması'ndaki galaya, filmde de rol alan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in yanı sıra CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş, Yapımcı Sinan Çetin ile Başkentin siyaset ve...
  2. Nalan - Arım Balım Peteğim

Nalan - Arım Balım Peteğim

arım balım peteğim notaları gözyaşım şarap olsa gençliğim harap olsa hergünüm azap olsa yine seni seveceğim arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim bilsem ki öleceğim yine seni seveceğim ne emelim ne arzum kalmasa tek umudum erisem yudum yudum yine seni seveceğim arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim bilsem ki öleceğim yine seni seveceğim
  3. arıların bal petekleri niçin altıgendir?

arıların bal petekleri niçin altıgendir?

arılar ve matematik arıların matematiksel becerileri arılardaki matematiksel beceriler arılar peteklerini neden altıgen şeklinde oluştururlar Arılar doğanın gerçekten usta mimarlarıdırlar. Kesiti düzgün altıgenler oluşturan prizma şeklindeki petek gözlerinin dipleri bir piramit oluşturarak sona ererler. Kovanlardaki şekliyle dik duran her petekte, petek gözleri yatayla sabit bir açı...
  4. Arıların peteği

Arıların peteği

ilginçlikler bitmiyor Rabbim neler neler yaratıyor nasıl yaratıyor onlara nasıl can veriyor ne gibi güçler veriyor bakınız... arıların peteklerindeki depreme dayanıklı tasarım: Mimari tasarımlar yapılırken doğadaki örneklerden yararlanmak günümüzde son derece yaygın olan bir yöntemdir. Çünkü doğadaki tasarımlar her yönden kusursuzdur. Enerji tasarrufu, estetik, kusursuz işlevsellik,...
  5. Arıların Bal Petekleri Nİçin Altıgendir ?

Arıların Bal Petekleri Nİçin Altıgendir ?

arıların şekli neden altıgendir petekler hangi geometrik şekle benzer bu geometrik şeklin özellikleri arılar,bal arıları,bal,kovan nedir,kovan ne işe yarar,bal petekleri,arıların bal petekleri neden altıgendir. Arılar doğanın gerçekten usta mimarlarıdırlar. Kesiti düzgün altıgenler oluşturan prizma şeklindeki petek gözlerinin dipleri bir piramit oluşturarak sona ererler....

Sayfayı Paylaş