gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

arı rekoru

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2- 150.000 arı vücuduna kondu [​IMG]

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

3. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ayh benım uzerıme o kadar arı konsa çıldırırdım herhalde.:)nasılda sakin duruyor:)

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    adam ölmedim, acaba en sonun da

arı rekoru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rekorlar

Rekorlar

* Dünyanın en şişman kadını 1972 yılında ölen Percy Pearl Washington'dur.Hastaneye kaldırıldığında 400 kiloydu. * Dünyanın en uzun boylu insanı 1918'de ABD'de doğan 2.72 metre uzunluğundaki Robert Waldow' dur. * Dünyanın en kısa boylu insanı 1876'da Hollanda'da dünyaya gelen Pauline Musters' dır.Doğduğunda boyu 30 santim di,1895'te öldüğünde ise 59 santim. * Dünyanın normal boydaki en zayıf...
  2. İlginç rekor

İlginç rekor

ABD'li Michael Tehare basketbol toplarını çevirme konusunda bir Guiness rekortmeni. Tam 20 adet topu aynı anda çevirerek gerçek bir rekora imza atan Michael, topları çevirebilmek için kendi hazırladığı bir düzenek kullanıyor. 3 yıl boyunca bu ilginç düzenek sistemini hazırlamak için çalıştığını belirten Michael, tek başına kırdığı bu rekor sayesinde bas DÜNYANIN en küçük ülkelerinden biri olan...
  3. Arsa

Arsa

Rüyada arsa görmek görenin vefat edeceğine işarettir.
  4. Arı

Arı

Tek arı görmek, bilgin, insanlara hayrı çok olan bir kimse ile tabir edilir. Birçok balarısı görmek, bulmak yada almak nimet ve ganimettir. Balarısını öldürmek maldan zararla, Arı beyi salih bir insanla, Birçok arı beyine sahip olmak - eğer ehilse- valiilikle, Arı kovanı kişinin eşiyle tabir edilir. Arının başa ya da ele konması yöneticiliğe, Arı görmek çiftçi için ucuzluk ve bolluğa,...
  5. Rekor

Rekor

Kişinin başarı peşinde olduğunu ama büyük engelleri de bulunduğunu gösterir

Sayfayı Paylaş