gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Arı, sivri sinek sokmalarına karşı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kesme şekeri hafif ıslatın sokulan kısmın üzerine hafifçe bastırın zehir'i alır ve kaşınmayı şişmeyi önler.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Arı, sivri sinek sokmalarına karşı
    çok saolun nefret ediyorum sinek ısırığından

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

paylaşımın için teşekkürler canım

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler prensesim..gerçekten ihtiyacım olan bir bilgiydi,tekrar teşekkürler..

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım çok faydalı bir bilgi:)

Arı, sivri sinek sokmalarına karşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivri sinek!....

sivri sinek!....

Sivrisineklerin, güneşin doğuşu ve batışı sırasında daha fazla aktif olduğu, dolunay dönemlerinde aktivitelerinde 500 kattan fazla artış gerçekleştiği bildirildi. Sivrisinek kovucu ürünler üreten bir firmanın hazırladığı broşüre göre, 30 milyon yıldan fazla süredir var olan sivrisinekler, bu süre içinde insanları bulup ısırma konusunda ’’uzmanlaştı’’. Asıl kuşları, kemirgenleri ve büyük...
  2. Arı sokmasında yapılacaklar

Arı sokmasında yapılacaklar

arı sokmasında yapılacaklar arı sokması, arı sokmasında ilk yardım, arı sokmasına ne iyi gelir, arı sokmaları, arı sokmasında ne yapılır, arı sokması tedavisi, arı sokması ilk yardım Baharı yaşadıımız şu günlerde, karşılaşacağımız bir durumdur, arı sokması...:) Peki arı sokmasında neler yapılmalıdır; buyrun öğrenelim Melek'lerim:) Arılar (bal arıları), iğnelerini batırdırdıklarında...
  3. Sivri Sinek Isırığına Ne İyi Gelir

Sivri Sinek Isırığına Ne İyi Gelir

sivrisinek kaşıntısına ne iyi gelir sinek ısırıklarına ne iyi gelir sinek ısırığına sivri sinek sokması, ısırığı, ısırması, neler yapılır, ne iyi gelir ? hakkında bilgiler Yaz aylarında çoğalan sivrisinekler gece uyurken bir şekilde bizleri ısırır ve sivilce şeklinde kızarıklıklar oluştururlar. Bu kızarıklıkları ve kaşıntıları nasıl önlerim diyorsanız bu makalemi okumalısınız meleklerim......
  4. Arı Sokmasında Uygulanacak Tedavi Bilgileri

Arı Sokmasında Uygulanacak Tedavi Bilgileri

arı sokmasına ne iyi gelir, arı sokması, arı sokmasına ne yapılır Özellikle bahar ve yaz ayların da açık havada bulunan kişilerin sıklıkla başına geldiği arı sokmasına karşı sizlere uygulanacak tedavi bilgilerini paylaşıyoruz. Arı sokmasına ne iyi gelir? Arı sokmasında neler yapılmalı gibi soruların cevapları bu yazımız da sizlerle... Arı sokmasında tehlike arı zehrinden doğmaktadır....
  5. Denizanası sokmasına karşı ne yapılır?

Denizanası sokmasına karşı ne yapılır?

yüze denizanası değerse ne yapmalı,deniz anası sokmasına ne iyi gelir,denizanası sokması ilk yardım,denizanası sokması tedavisi hakkında bilgiler Eğer kutu denizanası tarafından sokulduysanız, acil tıbbi yardıma başvurun. Tıbbi yardım beklerken, zehirlenen bölgeye sirke dökün ve tıbbi yardım gelene kadar, bölgeyi mümkün olduğunca hareketsiz tutmanız önerilir. Tıbbi yardıma yakın...

Sayfayı Paylaş