gebe
  1. LASENZA

LASENZA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Arı sütü ve polen kullanan varmı

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında LASENZA tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 2 kez tüp bebek yaptırdık yumurtaların dejenere olduğu söylendi şimdi 6 ay ara verdim arısütü ve poleni duydum bugün aldım kullanmaya başlıycam inşallah faydasını görürüm allahın izniyle.. Aramızda kullanan varmı merak ettim

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    canım bnede kullanmak istiyorum faydasını gördünmü bide nerden alabilirz.

Arı sütü ve polen kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keçi sütü kullanan varmı

keçi sütü kullanan varmı

hamilelikte keçi sütünün faydaları hamilelikte keçi sütü gebelikte sütü benım altı aylık bir oğlum var ve ne yazıkkı artık anne sütü almıyor bende keçi sütü anne sütüne en yakın süt diye duydum bilgisi olan varsa yardımcı olsun ayrıca bu ayda veriliyormu?
  2. Arı Sütü ve Özellikleri

Arı Sütü ve Özellikleri

arı sütü, nedir, özellikleri, nerede bulunur, nasıl elde edilir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Kahvaltılarımızın en gözde besinlerinden biri baldır hiç kuşkusuz.Binbir derte deva bu besini üreten arılar müthiş bir hiyerarşik düzende yaşarlar.Her arının görevi bellidir ve hepsi kraliçe arının önderliğinde işlerini yaparlar.Ana arının ölmesi ya da...
  3. Arı Poleni Toplanması ve Üretimi

Arı Poleni Toplanması ve Üretimi

Arıların polen toplama etkinliği çiçeklerin açtığı ve hava sıcaklığının 15 ºC'nin üzerinde olduğu ilkbahar mevsiminde başlar. Polen 21 günlük işçi arılar tarafından koloninin protein kaynağını sağlamak amacıyla toplanan bir besin maddesidir. Polen getirecek arı, kovandan çıkmadan önce ballı petek gözlerinden birine sokularak bir miktar bal yutar. Bundan sonra kovandan çıkıp uçarak çiçek tozunu...
  4. Arı Sütü ve Kemik Erimesi

Arı Sütü ve Kemik Erimesi

Japonya Nagasaki Üniversitesi’nde gerçekleştirilmiş olan bir çalışmada arı sütünün kemik dokusunu geliştirici ve destekleyici etkisi araştırılmıştır. Sadece arı sütü verilen deneklerde kemik yoğunluğunda %85 oranında artış saptanmıştır. Araştırmada arı sütünün bağırsaktan kalsiyum emilimini artırdığı ortaya konmuştur. Yine Japonya’da yapılmış başka bir araştırma ise hücre kültürü ortamında arı...
  5. Kızlar arı sütü poleni kullanan hangi markayı önerir bana

Kızlar arı sütü poleni kullanan hangi markayı önerir bana

kızlar aranızda arı sütü poleni kullanan varmı ? kullananlar hangi marka daha etkili ?İnternette bir sürü satan yer var kafam karıştı .

Sayfayı Paylaş