gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Arif'in Söylediği "Düşürdün Aşkın Narına" Sözleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu Öyle bir geçer zaman ki Arif'in söylediği türkünün sözlerine yer vermektedir. 25 Aralık 2012 Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin son bölümün de yine Arif aldı sazı eline ve ekran başında kileri söylediği türkü ile hüzne boğdu.

"Düşürdün Aşkın Narına" isimli türküyü sazı ile seslendiren Arif, Cemile'ye karşı duygular beslemeye başladı. Arif'in kendisine karşı kayıtsız kalmadığını sezinleyen Cemile , şimdilik Arif'e karşı temkinli yaklaşıyor. Mahalle halkının da şüphelendiği ve dedikoduların başladığını söylersek, sanırım yakın da birçok sorunla başa çıkmaya çalışan Cemile bir de bu dedikodularla uğraşmak zorun da kalacak.

Şimdi sizlere Cemile'ye karşı yoğun duygular yaşamaya başlayan Arif'in son bölümde söylediği türkünün sözlerini paylaşıyorum.

Düşürdün aşkın narına
    karıştırdın küle beni
    atın yolun kenarına
    yar geçtikçe göre beni

kırda meleşir kuzular
    derdim çok yarem sızlar
    gönül sevdiğin arzular
    götürsünler yare beni

ecel gelir haktan ferman
    can çekilir kalmaz derman
    ekin idim oldum harman
    savursun yele beni

Arif'in Söylediği "Düşürdün Aşkın Narına" Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürkün Söylediği Sözler

Atatürkün Söylediği Sözler

atatürkün sözleri ve anlamları atatürk sözleri ve anlamları atatürkün söylediği sözler sözlerinin anlamı sözlerinin BİRLİK - BERABERLİK Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener. Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez. Bugün vatanımızda bir milli kudret varsa, o cereyan, felaketlerden ders alan ulusun kalp ve dimağından...
  2. Cevahir'in Şükufe'ye Söylediği Sözler

Cevahir'in Şükufe'ye Söylediği Sözler

cevahirin şükufe şiirleri cevahirin şiirleri şiir sözleri şukufeye söylediği şiirler cevahir Cevahir'in Şükufe'ye Söylediği Sözler Molotof Kokteylim İhraç fazlam... Günaydın çapağım.. İhtiyaç dahilim.. Piknik sepetim Hızlı ve öfkelim.. Asfalt gözlüm Karışık CD'm İkiz kulem Süpriz Yumurtam Menkul kıymetlim.. Gelişi Güzelim .. Gamzelerine dolgu yaptığım .. Yavru vatanım Kesilmiş...
  3. Cevahir'in Ulvi'ye Söylediği Sözler

Cevahir'in Ulvi'ye Söylediği Sözler

ulvi sözleri 2011 Geniş aile dizisinin belkide en sevilen saf karakterini oynayan Ulvi her bölümde izleyici hareketleriyle ve sözleriyle kırıp geçiriyor.Onun bu karakterinden yola çıkarak Cevahir ise Ulvi'ye söylemiş olduğu söyler ve replikler internette ve günlük hayatta inanılmaz bir ilgi görüyor.Sizlere Cevahir'in Ulvi'ye söylemiş olduğu sözlerden seçtiğim bazı replikleri sunuyorum. #...
  4. Ahmet Arif'ten Ay Karanlık Şiirinin Sözleri

Ahmet Arif'ten Ay Karanlık Şiirinin Sözleri

Ay Karanlık Ahmet Arif Ay Karanlık Şiiri Sözleri Sevgili melekler, ünlü şair Ahmet Arif 'e ait olan Ay Karanlık şiirini merak eden siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Ay Karanlık şiiri sözleri paylaşmak istiyoruz ..:) Maviye maviye çalar gözlerin Yangın mavisine Rüzgarda asi Körsem Senden gayrısına yoksam Bozuksam Can benim düş benim Ellere nesi Hadi gel Ay karanlık İtten aç...
  5. Ozan Arif'ten Bu Vatan Bizim Sözleri Burada

Ozan Arif'ten Bu Vatan Bizim Sözleri Burada

Ozan Arif Bu Vatan Bizim Ozan Arif Bu Vatan Bizim Şarkı Sözleri Sevgili melekler, halk ozanlarımızdan birisi olan Ozan Arif 'e ait Ozan Arif Bu Vatan Bizim şarkı sözleri ile sizlerle birlikteyiz... Burası Türkiye bizde Türk'üz Türk Bu memleket bizim , bu vatan bizim ! Bu toprakta doğduk burda büyüdük Bu memleket bizim , bu vatan bizim ! 1071 Malazgirt'den bir gedik Açıp girdik bu...

Sayfayı Paylaş