gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

aristokratik misiniz???

Konu, 'Testler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Ademoğlu/kızı
    Dünya üzerine gelmiş bütün bebeklerin Âdem ve Havva’nın torunları olduğunun bilincindesiniz. Her insana ayrı ayrı değer veriyorsunuz, tabii kendinize de. Başkalarına üstünlük taslamıyorsunuz, size üstünlük taslayanlara da ne kadar sıradan olduklarını hatırlatmaktan geriye kalmıyorsunuz. Tarihten ya da başka birilerinden devraldığınız bir onurdan ya da anlamdansa, kendi yaptıklarınızla yetinmeyi ve dünyayı kendi gözünüzle ve sözcüklerinizle anlamlandırmayı tercih ediyorsunuz. Bunun sağlıklı bir seçim olmadığını söylüyor kimileri. Çünkü dünya böyle işlemiyor. “Olsun” diyorsunuz siz de, “Ben böylesini deneyeceğim.” Dolayısıyla aristokratik olmamakla birlikte ayrıksı, özgün bir duruşunuz var. Sizi sıra dışı kılan en hayati özelliğiniz, sahip olduğunuzu bildiğiniz sıradanlığın tadını çıkarmaktan hiçbir zaman yorulmamanız.
    diyor benim için.ya siz?
    Aristokratik misiniz?

aristokratik misiniz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  2. Cevahir mi Bilal mi???

Cevahir mi Bilal mi???

Geniş ailedeki karakterlerden Cevahir mi Bilal mi sizce??? :dil:
  3. Kalp mi Mantik mi?

Kalp mi Mantik mi?

bir alinti ile baslamak istiyorum: MANTIKLA KALBİN ÇATIŞMASI.. MANTIK:hayattan koptun işte, hiç bir beklentin kalmadı artık.. ne doğan güneş ilgilendiriyor seni nede yağan yağmur.. oysa ne çok severdin sen yağmuru... hatırlarmısın yağmur yağdığında saatlerce cam kenarında oturup sevdiğin bir şarkıyı dinleyip sevdiğinin düşünürdün.. ama artık ne düşünebileceğin bir hayatın var nede bir...
  4. Disiplinli misiniz değil misiniz?

Disiplinli misiniz değil misiniz?

disiplinlimisiniz disiplinli olmak disiplin hakkında bildikleriniz genel bilgiler disiplin hakkında düşünceleriniz bilgileriniz Hepimizin hayatta ayrı ayrı sorumlulukları,görevleri var.Peki hayatımıza sığdırdığımız tüm bu meşgalelerde yahut işlerde disiplinli miyiz,değil miyiz? Ben için değişir,işin önemine bağlıdır aslında,yeri gelince disiplin ötesi yeri gelince gevşek davranabiliri.Ama...
  5. sevmek mi sevilmek mi??

sevmek mi sevilmek mi??

sevmek mi ? sevilmek mi ? siz hangi aşkı tercih ederdiniz melekler . Sevmek mii sevilmek mii melekler ben sevgim ikimizde yeter diyenlerdenmisiniz yoksa ben sevmesem de o sevsin değer versin diyenlerdenmisiniz bana göreee ikisi de kötü gerçi de yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal cinsinden anlayacağınız sevmek mi sevilmek mi işte bütün mesela bu...

Sayfayı Paylaş