gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Aritmetik Ortalama

Konu, 'ABCÇ Melek Sözlük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

aritmetik ortalama soruları ve cevapları aritmetik ortalama soruları ile ilgili testler ile ilgili sorular problemler Bkz. Ortalama değer, aritmetik

Aritmetik Ortalama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günde Ortalama Kaç Saat Uyuyorsunuz ?

Günde Ortalama Kaç Saat Uyuyorsunuz ?

Günde Ortalama Kaç Saat Uyuyorsunuz ?
  2. Aritmetik

Aritmetik

Rüyasında aritmetikle uğraşan kişinin parayla ilgili sorunu vardır. Rüyanizda çocugunuzla birlikte aritmetik problemi çözdügünüzü görmek, bütün pürüzlü islerinizi yoluna koyacaginiza isarettir.
  3. aritmetik gercekler

aritmetik gercekler

ASK ARITMETIGI akilli erkek + akilli kadin = ask akilli erkek + aptal kadin = iliski aptal erkek + akilli kadin = evlilik aptal erkek + aptal kadin = hamilelik OFIS ARITMETIGI akilli patron + akilli eleman = kar akilli patron + aptal eleman = uretim aptal patron + akilli eleman = terfi aptal patron + aptal eleman = fazla mesai ALISVERIS ARITMETIGI Bir erkek kendisine gerekli olan urunu almak...
  4. arkadaslar ortalama gelinlik fiyatlari

arkadaslar ortalama gelinlik fiyatlari

gelinlik fiyatları ortalama gelinlik fiyatları arkadaslar ortalama gelinlik fiyatlari nedir. tesekkurler...
  5. mental aritmetik nedir

mental aritmetik nedir

Selamlar melekler, yetenek sizsiniz programında çıkan ve anormal matematik hafızasına sahip olan çocukların sırrını merak ediyorum.Gerçekten hepsi birer dehamı yoksa bu işin bir formülümü var? Bir de mental aritmetik hakkında bilgi rica ediyorum.Çocukların çalıştığı ve başarılı oldukları şey buymuş..

Sayfayı Paylaş