gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ariyet alıp vermek

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada sevdigi bir kimseden ariyet bir mal aldigini veya verdigini görmek, aralarindaki muhabbetin artacagina delildir. Sevmedigi kimseye ariyet veren veya alanin, o kimse ile düsmanligi devam edecek demektir.

Ariyet alıp vermek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazlıklar Yazın Alıp Satılıyor

Yazlıklar Yazın Alıp Satılıyor

şilede satılık yazlık tekirdağda satılık yazlık çanakkalede yazlıklar çanakkalede yazlıklar Türkiye’nin en büyük emlak sitesi gayrimenkul sektöründeki alıcı davranışlarını ortaya koyan araştırmalarına yazlıklarla devam ediyor. Emlak piyasasında tüketicilerin yazlık aldığı bölgeleri ve alım zamanını ortaya koyan araştırmaya göre, yaklaşık 30 bin konutun satıldığı sitede 1150 civarında da yazlık...
  2. Vermek

Vermek

Rüyasında başkasına bir şey veren iyilik veya kötülük eder. Verilen şeyin iyiye mi, kötüye mi yorulduğuna göre değişir.Rüyasında başkasına bir şey veren iyilik veya kötülük eder. Verilen şeyin iyiye mi, kötüye mi yorulduğuna göre değişir.
  3. Sevgiyi vermek

Sevgiyi vermek

Beş harfli küçük bir kelime fakat anlamı o kadar büyük ki... Kapsamı alanına girense bir o kadar az... Oysa her insanın yaşam felsefesi olmalı sevgi... Sevgiyi vermek ne güzel... Belki karşılığında size yatlar, katlar verilmiyor ama en büyük hediye sevgi veriliyor. Sevgiye karşılık sevgi... Ne kadar verirsek o kadar alırız, çünkü sevgi vermekle büyür... Hiç bir zaman söylemekten...
  4. Alıp Vermek Deyiminin Anlamı

Alıp Vermek Deyiminin Anlamı

Alıp vermek ne demek Alıp vermek deyiminin açıklaması Alıp vermek anlamı hakkında bana bilgiler verebilirseniz minnettar kalacağım lütfen verin
  5. Bosch alıp rezil olmayınn sakınnnn

Bosch alıp rezil olmayınn sakınnnn

Canlar ben bir duyarlı vatandaş olarak herkesi uyarmak istiyorum Aman aman diyim boschtan bulaşık makinesi alıp rezil olmayın ben aldım bin bin pişmanım .Üstüne üstlük değiştirmiyorlar bile bizi oyalıyorlarki şunu yapın bunu yapın. Şimdi makinenin ve yıkamış olduğu bulaşıkların( üç kez yıkandığı halde) fotosunu çektim nete koyuyorum.Değerlendirmesini siz yapın artık. - - - Updated - - -...

Sayfayı Paylaş