gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Arıza Show Best Fm

Konu, 'Best Fm' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

best fm selçuk parasayar arıza show best fm selçuk arıza show şov Selçuk Parasayar resmi diye biliyorum inşallah odur ekliyorum arkadaşlarım. İlgi alanları : para kızlar radyo vs :) facebooktan gördüm Selçuk sakın kızma :D
    Müslüm baba fanatiği, güzel söz yazarı, ( ve hikayeee ohhhhhhhhhh ) :D:D
    Hafta içi hergün arıza'da çıkıyor.
    Komik Adam
    :D:D
    Buda Rıza Esendemir kardeşimizin resmi

İşte zurnanın zırt dediği yer, rıza :) harrrbi arıza.

Akşam eve dönüş yolunda bizleri tebessümle güldürebilen, ender insan, büyük düşünür :) Bazen düşünmüyor. Abi bazen dinleyicileri harbi yerden yere vuruyorsun. Arayayım diyorum tırsıyorum :)

Selçuuuuuk, seni sevmeyen olsun...

Başarılar Arıza Show

Denizli
    'de doğdu, İstanbullu oldu helal olsun sana
    A-rıza baba arıızaa babaa ooyyy oyyyy.........
    Önce biraz nasıl bir insan olduğumdan bahsedeyim. (Yani insan mıyım onu da bilmiyorum ama) Buna da bir internet sitesinde kendimle alakalı yazılan yorumları okurken rastladım. Daldan dala şarkısını dinleyen bir arkadaşımız yorumunda aynen şöyle diyordu; Bunu Yapan İnsan Olamaz.....İşte o yorumu okuduktan sonra ben de düşünmeye başladım insan olup olmadığımı:) Gerçi çok anlatılacak bişii yok! Hayatımdan haz aldığım laflardandır, mum dibine ışık vermez lafı. Belki de bundandır kendimi anlatamamam:)
    Kendimi başkalarından dinlemek her zaman zevk vermiştir bana:) Zaten hayatım boyunca bana zevk veren şeyleri yaptım. Bu işlerden bir tanesi de yaklaşık 12 senedir icra ettiğim radyoculuk. Hayatıma bazı güzel sözlerle yön verdim hep. Bunlardan bazıları;
    *Kız dediğin İstanbul gibi olmalı, fethi zor, fatihi tek...hehee
    *Çok sevdim suç sayıldı hiç sevmedim kabahat... heheh
    *Kör ölür badem gözlü olur, kel ölür sırma saçlı olur... hehee
    *Deveye sormuşlar boynun niye eğrii? Nerem doğru ki demiş... hehhe
    İşin enteresan tarafı deveyle konuşan tek milletiz biz. Müthiş hayvan sevgimizden kaynaklanıyor galiba bu..:) Her neyse çok uzatmiim. Hafta içi her gün 18:15 de Best FM 'de başlar bizim program. Bizim diyorum çünkü çok sevdiğim bir ekibim var. Bu ekipteki insanlar Güvercin Göğüs Uluç, Salih Esenyel, Hoca, Selçuk, Alfa Kamil, Melike her zaman söylediiim gibi hepsi birbirinden iğrenç, yolda görseniz yüzüne bile tükürmeye cesaret edemiycenizz tipler :) vallaa. Kimse inanmıyor yaa ama ben ciddiyim:). Zaten bizi de başarılı kılan bu değil mi. Hehehee... Son olarak her şeyini home stüdyomda yaptığımız Pamuk Şeker şarkısının sözlerini hatırlatmak istiyoruz.(nedense satır boş kalmasın:) Tophaneden çıktım yola Karaköy'de bak gördün mü verdim mola,
    Midye tava ye dediler, bira olmazsa yemem dedim ben ona,
    Pamuk şeker yerken birden pala bıyıklı amcaya uydum birden...
    [email protected]

Arıza Show Best Fm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Best Fm Ali Ferahbot

Best Fm Ali Ferahbot

ali ferahbot ali ferahbot maç anlatımı best fm maç anlatımı canlı canlı Bugüne kadar bir çok spiker dinledim, ama Ali Ferahbot kardeşimin anlatımı bir başka, onu canlı tv maçlarında duymak görmek isterim. :) Ali Ferahbot'un Kaleminden; 14-09-1979 doğumluyum. Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi kamu yönetimi mezunuyum. Mesleğe başlamadan önce 1998 yılında başkent iletişim diksiyon...
  2. İlknur Best Fm

İlknur Best Fm

ilknurfm ilknur best fm ilknurla best express ilknur fm KALEMİNDEN; Yıl 1995! Hani öyle başlarız ya anlatmaya. Biz de eskidik yani Best FM'de. Geçenlerde kaba bir hesap yaptım da neredeyse 2500 program filan olmuş. Ne konuştum, ne anlattım, hala nasıl devam ediyor bu konuşturma koşuşturma aklım almıyor bazen. Ama hayat gibi devam ediyor.. Ne çok şey değişmiş. Mesela bir dönem 27 beden...
  3. Mine Ayman best Fm

Mine Ayman best Fm

best fm mine ayman mine ayman astroloji best fm serdar gökalp avatar resimleri Selam herkese... Ben 1980 yılında İstanbul'da doğdum, 14 yaşından beri mikrofon başındayım. Doğuştan radyocuyum yani... 'Mineccim" adlıprogramım ile hafta sonları 11:00-15:00 saatleri arasında yayındayım. Mineccim'de ne mi var? Müzik, konser, sinema, tiyatro, magazin, gündem ve spordan söz ediyorum....
  4. Salih Gümbüşoglu Best Fm

Salih Gümbüşoglu Best Fm

salih gümbüşoğlu best fm salih rıza esendemir biyografisi rıza esendemir kimdir biyografi Kaleminden, :) Bugünün şartlarında olsa hersey daha korkunc olacaktı. Ya bankadan alınmıs babasız bir cocuk ,ya da kendisini bir daha göremeyecegim tasıyıcı anneye sahip bir çocuk olarak hayata merhaba diyecektım şanslıyım ki teknolojınin henüz gelişmediği 1981 yılında birbirini seven iki insanın...
  5. Best FM Radyo Frekanslari

Best FM Radyo Frekanslari

best fm frekanslari, best fm radyo frekanslari, radyo frekansi kac, frekans kac, best fm konulari burada melekler Sevgili Melekler, Bircogumuzun begeniyle dinledigi en eski ozel radyolardan biri olan Best Fm' in yayin yaptigi tum frekanslarinin listesini sizlerle paylasiyoruz... Iyi dinlemeler :) ADANA 87.8 AKSARAY 107.0 ANTALYA/ALANYA 98.4 ANKARA 98.3 ANTALYA 98.4...

Sayfayı Paylaş