gebe
  1. Bebişm

Bebişm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ark. 2 düşük yaptım ve şuan degerlerim böyle

Konu, 'Çöplük' kısmında Bebişm tarafından paylaşıldı.

• 04.07.2012/degerim 12.89
      07.07.2012/degerim 81.10
      10.07.2012/degerim 219.63
      çıktı ama<linkz id="linkz5"><nobr target="blank">doktor</nobr></linkz> halen hamilesin kesin demiyor
      kafam çok karışık ve son regal <linkz id="linkz6">tarihim</linkz> 12.06.2012 sizin düşüncelerinizi alabilirmym bebisim<!-- google_ad_section_end --> ​

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    canım daha adetın yeni geçikmiş bence degerln terin yüksek
    yarın tekrar yenile kan testini
    ama giderek artan bir oran bu sonucta
    ınsallah hayırlı haberlerınıverırısın

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    giderek artan değerler sağlıklı gebeliğe işarettir bence hamiles,n hayırlı olsun allahım kucağına almayı nasip etsin

ark. 2 düşük yaptım ve şuan degerlerim böyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Progesteron ve Düşükler

Progesteron ve Düşükler

progestan kullanımı gebelikte progestan kullanımı bebeğe zarar verirmi zararlı mı En son söylenmesi gerekeni ilk başta söyleyelim. Progesteron düşüğü engellemez ! Progesteron yumurtlamadan hemen sonra yumurtalıklardan salgılanan ve rahimin içini döşeyen endometrium tabakasının desteklenmesini sağlayan bir hormondur. Erken gebelikte eğer yumurtalıktan bu hormonu salgılayan kısım (korpus...
  2. Dinimizde kadinlarin anne olarak mevkisi ve degeri

Dinimizde kadinlarin anne olarak mevkisi ve degeri

dinde hamilelik dinimizde gebelik dinimizde hamilelik hamile kadın anne Cenab-ı Hak buyuruyor: ".... Anaya iyi davranın ......." (Nisa Suresi / 36) "... Anaya iyilik edin" (Enam Suresi /151) ". Rabbin, sadece kendisine kulluk etmenizi, ana-babanıza da iyi davranmanızı kesin bir şekilde emretti. Onlardan biri veya her ikisi senin yanında yaşlanırsa, kendilerine...
  3. Şuan saat kaç ve ne düşünüyorsunuz ?

Şuan saat kaç ve ne düşünüyorsunuz ?

Arkadaşlar konu çok basit =) şuan saat kaç ve suan aklınızda ne varsa ne düşünüyorsanız onu yazmanızı istiyorum maksat eğlence =)
  4. arkadaşlar ben 2düşük yaptım ve tekrar degerlerim yükseliyo ama ksn hamilemym bilmiym

arkadaşlar ben 2düşük yaptım ve tekrar degerlerim yükseliyo ama ksn hamilemym bilmiym

04.07.2012/degerim 12.89 07.07.2012/degerim 81.10 10.07.2012/degerim 219.63 çıktı ama doktor halen hamilesin kesin demiyor kafam çok karışık ve son regal tarihim 12.06.2012 sizin düşüncelerinizi alabilirmym bebisim

Sayfayı Paylaş