gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arka çıkmak deyiminin anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arka çıkmak deyiminin anlamı nedir ne demektir kısaca açıklar mısınız lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Arka Çıkmak, bir kişiyi bir konuda başkalarının yanında savunmak, kollamak , yanında olmak, ona destek vermek demektir. :)

arka çıkmak deyiminin anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Basireti Bağlanmak Deyiminin Anlamı

Basireti Bağlanmak Deyiminin Anlamı

Basireti Bağlanmak Deyiminin Anlamı nedir_ Deyimin anlamını bilenler açıklayacak olanlar şimdiden sağolun
  2. Başa Gelmek Deyiminin Anlamı

Başa Gelmek Deyiminin Anlamı

Başa Gelmek Deyiminin Anlamı nedir lütfen bana Başa Gelmek Deyiminin Anlamını yazın kızlar.
  3. Başı Altından Çıkmak Deyiminin Anlamı

Başı Altından Çıkmak Deyiminin Anlamı

Başı Altından Çıkmak Deyiminin Anlamı nedir? Selam arkadaşlar bu deyimin anlamını rica ediyorum sizden.
  4. Bir Kulağından Girip Öbür Kulağından Çıkmak Deyiminin Anlamı nedir

Bir Kulağından Girip Öbür Kulağından Çıkmak Deyiminin Anlamı nedir

Selam millet size bir deyimin açıklaması için yazıyorum acaba Bir Kulağından Girip Öbür Kulağından Çıkmak Deyiminin Anlamı nedir aranızda bu deyimin anlamını bilen varsa bir zahmet yazsın lütfen
  5. Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması Canı Çıkmak Ne Demek Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız başını derde sokmak deyiminin anlamı ile ilgili açıklamlarımızın ardında bu kez Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması ile karşınızdayız .... Canı Çıkmak: Ölmek. Çok yorulmak. Çok yıpranmak anlamında kullanılır.

Sayfayı Paylaş