gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

arka fonu temizleme

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bebek arka fonları resmin arka fonunu silme fonu silme bebekler için fon fon yapımı resimli anlatım
    Eğer resminizin rengi arka fon rengiyle aynı değilse işiniz çok kolay demektir
    örneğin aşağıdaki çiçek resmine bakarsanız çiçeğin renginin arka fon renginden tamamen farklı olduğunu göreceksiniz..

bu gibi durumlarda magic eraser tool araçını kullanın.. bu araç farenizi tıkladığınız yerde hangi renk varsa resmin tamamındaki bu renkleri siler. işte bu yüzden resmimizin rengiyle arka fon rengi farklı olduğu durumlarda bunu kullanmalıyız.

sadece birkaç tıklamayla rahatca resmimizi temizledik.. artık bu resmi dilediğiniz çalışmda kullanabilirsiniz

PEKİ YA ARKA FON RENGİYLE RESİM RENGİ AYNIYSA

filter>Extract tıklayarak Extraxt penceresini açın..

yukarıdaki resimdeki gösterildiği gibi önce fırçanızın boyutunu ayarlayın sonra kesim alanını belirleyin ve en son olarak kesim yerini doldurup ok'yi tıklayın.. şayet resminizin etrafında kırıntılar varsa eraser tool ile dikkatliçe silin..(silme işlemini yarken resminizi zoom tool(z) araçıyla büyütüp öyle silmeniz sizin için daha iyi olacaktır..

arka fonu temizleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tam tamına 12 Adet arka plan temizleme yöntemi.

Tam tamına 12 Adet arka plan temizleme yöntemi.

düz arka plan resimleri büyük boy arka plan resimleri büyük boy planlar Pen Tool Çalışmaya başlamadan, her zaman önce resmi inceleyin Resimden iki kavunu çıkarmamız gerekiyor. Resmi inceliyoruz... Arka plan karışık, ve seçmemiz gereken parçalar net olduğu için, en mantıklı seçme aracı Pen Tool olarak görünüyor. Resimdeki gereken parçanın çevresini Pen Tool'u kullanarak...
  2. Temizleme Solüsyonu

Temizleme Solüsyonu

TEMİZLEME SOLÜSYONU İLE DENEME YAPMAK Kuru temizleme sıvısı ya da ev yapımı temizleyicinizi uygulamadan önce bir deneme yapmanızda fayda var .Bu uygulama için kumaşın fazla görünürde olmayan bir yerini; örneğin sözkonusu minder ise minderin ilk bakışta görünmeyen alt kısmını seçmemiz uygun olacaktır. Eğer kullanacağınız solüsyon kumaş üzerinde herhangi bir leke bırakmaz ise o zaman kir ya da...
  3. Sosyal Yardim Ve Dayanişma Fonu

Sosyal Yardim Ve Dayanişma Fonu

Madde 27/A - (Ek madde: 13/01/2004 - 5043/3. md.) Türkiye Barolar Birliği nezdinde sosyal güvenlik, sosyal yardım ve dayanışma hizmetlerinde kullanılmak üzere kaynağı bu Kanunun 27 nci maddesinin ikinci fıkrasında gösterilen gelirlerin yarısı olan "Sosyal Yardım ve Dayanışma Fonu" kurulmuştur. Bu fondan yapılacak harcamaların esas ve usulleri ile diğer hususlar Türkiye Barolar...
  4. Yeni Tl Fontu indir

Yeni Tl Fontu indir

Yeni TL yazı fontu tl simgesi yazı fontu Hazırlanan özel programla TL’nin simgesi AltGr+T tuşlarına basıldığında çıkacak. Vatandaşlar yazı tipi ve uygulamalarına Merkez Bankası’nın sitesinden erişebilecek. Windows (Kurulum Yönergesi) MacOS (Kurulum Yönergesi) Pardus (Kurulum Yönergesi) Debian Linux (Kurulum Yönergesi) RedHat Linux (Kurulum Yönergesi)

Sayfayı Paylaş