arka sırada oturan kızan çocuk

little_girl

Yeni Üye
Üye
arka sırada oturan kızan çocuk
[h=4]rkadaslar bizim sinifta en arka sırada oturan kabadayı tpli bi çocuk var çok utangaç bi sey ama ders bos ben bizim kankalarla kalem döndürme oynuyodm kızlardan birisi bana git arifin yasını ögren dedi çocugun yanina gittim çocuk kıpkırmızı oldu ben kahkahayla güldüm kızlar da tabi bütün sınıf hatta sonra o da sınıftan cktı çocuk bana o çocugun arkadası okul cıkısı beni bıcaklayacanı söledi ben de babamı aradm cıkısta beni o aldi yarın napcam hep bobam alamaz okulun icndede bisey yapar bu hayvan yardim etsin biri pls[/h]

bugun arkdas geldi herseyi anlattı meger arkadas sallamıs beni keklemiş ama su gerçekmiş bi gun bu okuldan eve gittiğinde evde misafir varmıs bu eve girmiş hemen odasına girmiş annesi gel bak kim var demiş sınıfındaki cocugun annesiymiş o çocugun annesi çocuguna telefon acmıs bak bura arkaasının eviymiş diye hemen iki ev yanı çocuk kim demiş annesi arif demiş çocuk tanımıorum demiş annesi al sen konus demiş couk kıpkırmızı olmus ve ben arka sırada oturan ışık çarı olan felan demiş sonra onn annesine vermiş cocuk anne yine tanımadım diyince bu hıphızlı cocugun evine giderek cocugu bogazlamış

Allahim bu nasil yazma sekli ben bisey anlamadim zaten okurken cok zorlandim.ne basi var ne sonu var bu yazinin.bu cocuklar okulda kompozisyon falan yazmiyorlar mi acaba?

off yine bıçaklama olayı mı sen adamı çook iyi eğlendirion ne zmn bitcek bu hayal dünyan acep :D:D seni çook merak ediyorum tanışalım tamam mı hahaha valla ben de okumakta zorlandm

Geri