gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Arka SıradakiLer 11. BöLüm Özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

arka sıradakiler 11bölüm şarkı yarışması arka sıradakiler rıza rap şarkı yarışması bölümü rap yaptıkları bölüm
    ARKA SIRADAKİLER ŞARKI YARIŞMASINDA
    Büşra Kemal’e aşık olduğunu söylemenin mutluluğunu yaşarken Kemal ne yapacağını bilemez. Rıza, Yadigar, İbo, Dizdar ve Özge liseler arası şarkı yarışmasına katılmaya karar verir. Rıza’nın başı olduğu grup yine Rıza’nın yaptığı bir rap şarkısıyla yarışmaya katılmaya hazırlanırken büyük bir sorunla karşılaşırlar. Rıza sahneye çıkmaları gereken zamanda ortalarda yoktur. Diğer tarafta Saffet ve tayfa tarafından kaçırılan Rıza yarışmaya yetişebilmek için kurtarılmayı bekliyordur. Zafer ve Hulusi’yi okulu denetlemek üzere gelecek olan müfettişin heyecanı sarar. Özlellikle Zafer müfettişin dersler dışında kılık kıyafet denetimi yapacağını da öğrenince iyice gerilir. Arka sıradakiler yüzünden müfettiş karşısında zor anlar yaşayacağını düşünen Zafer’i bir sürpriz beklemektedir.

Bir adam gizlice Saffet ve tayfasını takip eder. Diğer tarafta Gamze Barış’tan daha çok Oktay’a ilgi duymaya başlar. Bu durum Özge’nin gözünden kaçmaz. İki aşk arasındaki kararsızlığını sonunda Gamze’nin yüzüne vurur. Cahit İpek’in kocası Murat’ı öldürme konusunda kararsız davranınca İpek taktik değiştirir.

Rıza Saffet’lerin elinden kurtulmayı başarıp yarışmaya katılabilecek mi? Kemal’in Büşra’ya karşı tavrı ne olacak? Büyük Zafer Lisesi müfettiş denetiminden geçebilecek mi? Oktay yüzünden Özge ve Gamze’nin arası açılacak mı? Saffet ve tayfasını takip eden adamın amacı ne olacak?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Arka SıradakiLer 11. BöLüm Özeti
    paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

Arka SıradakiLer 11. BöLüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arka Sıradakiler 82. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 82. Bölüm Özeti

arka sıradakiler 82 bölüm özeti arka sıradakiler 82bölüm özeti Bu pazar yine heyecanlı dakikalar yaşayacağız kızlar. Arka Sıradakiler çok büyük bir kavga geçirecek ve sonucunda ağır şeyler olacakmış. Onlardan birine birşey olmasın da. Bakalım bu hafta neler olacak? BÜYÜK ÇATIŞMA Kemal tayini çıktığını öğrencilerinden saklıyordur. Onları okula dönmeye ikna ettikten sonra gerçeği...
  2. Arka Sıradakiler 86. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 86. Bölüm Özeti

Bu hafta Arka Sıradakiler yine çok heyecanlı. Acaba sınıf kapısından kim çıkacak? Gamzenin annesinin Gamze'den sakladığı sırrı da çok merak ediyoreum doğrusu. Bence bir sevgilisi var ve evlenmeye karar verdiler.. Aama bakalım pazara daha çok var kızlar :D BÜYÜK ŞOK Arka Sıradakiler sınıf kapısının açılmasıyla büyük bir sürpriz yaşarlar. İbo Sibel’le eskisi kadar sık...
  3. Arka Sıradakiler 87. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 87. Bölüm Özeti

Bence Menderes'in kızı sınıfa yeni gelen ve Gamze ile ilk gün gelen sarışın kız :D Yani Pınar. Siz ne diyorsunuz meleklerim? ben tahmin yürüttüm :D Arka sıradakilerin karşılaşacakları büyük sürpriz Kemal Hoca olabilir. Keşke geri dönse... BÜYÜK SÜRPRİZ Gamze Esra?nın evleneceğini duyunca evi terk eder. Menderes?in de bir kızı olduğunu ve onunla aynı sınıfta okuduğunu bilmeyen...
  4. Arka Sıradakiler 90. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 90. Bölüm Özeti

”OKTAY’IN ÖLÜM HABERİ GELİYOR” Gamze Oktay?la evlenmenin hayallerini kurarken, Oktay?ın başına gelen felaketten habersizdir. Oktay?ın ailesi Oktay?dan haber alamayınca polisi arar. Loran ve adamlarının Oktay?a zarar vermesinden büyük bir endişe duyan tayfa sonunda Kemal Hoca?dan yardım ister. Arka sıradakiler Kemal?e geçen yaz Marmaris?te başlayan macerayı anlatır… Saffet Oktay?ın...
  5. Arka Sıradakiler 95. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 95. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da çok heyecanlı.. Saffetin ne yapmaya çalıştığını gerçekten anlamıyorum :laugh: İbo ile Sibel çifti en sevdiğim çiftti benim.. Onların durumuna da çok üzüldüm gerçekten. Oktay konusu zaten başlı başına bir merak :D Dönse de Gamze ile mutlu hallerini izlesek :D Buyrun kızlar 95. bölüm özeti :kiss: ŞAŞIRTAN TEKLİF Saffet hastaneden...

Sayfayı Paylaş