gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Arka Sıradakiler 56. BöLüm Özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

SAFFET GAMZE’YE EVLENME TEKLİFİ EDER Kemal polisin baskın yapmasına çok üzülür. Ali’yi teslim olması için ikna edememiş, öğrencilerin gözündeki güvenilirliğini kaybetmiştir. Diğer yanda Barış’ın bir şeyler sakladığından şüphelenmektedir. Barış’ın evindeki aramalar sırasında bulduğu cd’nin şüphelerini haklı çıkarıp çıkarmayacağını anlamak için cd’yi izlemeye karar verir.
    Özge Tamer’in restorantta garsona karşı onu korumasından ve verdiği tepkiden çok etkilenmiştir. Tamer’e aşık olduğunu kabul eder ve Tamer’le ilişki yaşamaya başlar. Tayfadan gizli, düşman çetenin elemanıyla yaşadığı aşk yüzünden kendini suçlu hissetmektedir. Yine de arkadaşlarına söylediği yalanlarla, Tamer’le olan ilişkisini saklamayı sürdürürken Oktay’la karşı karşıya gelir. Oktay Özge’yi uyarır. Özge’nin tepkisi sert olur. Tamer ise Kerem’le hazırladıkları intikam planına sadık kalarak, Özge’nin kendisine daha çok güvenmesini sağlamaya çalışır.
    Ali, Saffet ve Memo’ya ulaşmak için Oktay’dan yardım ister. Buluşma yerini yazdığı pusulayı Saffet’e iletmeyi kabul eden Oktay, Saffet’in evine gittiğinde büyük bir hayalkırıklığı yaşar. Gamze Saffet’in evindedir. Oktay pusulayı Saffet?e iletmesi için Gamze’ye verdiğinde öfkesini gizler. Gamze ise Oktay’ı karşısında görünce şok olur.
    Meral arsayı satmamak için Doğan’ın tehditlerine direnmeye çalışırken bütün mal varlığını Saffet’e devreder. Meral’in tüm kaygısı Saffet’e iyi bir gelecek sağlamaktır.
    Pamuk Okul Başkanı olarak icraatlarına devam ederken, Mine’nin yönlendirmesiyle okulda bir sinema klubü kurmaya karar verir. Tayfanın yardımıyla bu hayali gerçekleştiren Pamuk çok mutludur…
    Sibel Burak’ın İbo’yla yaşadığı çekişmeleri idare etmeye çalışırken, Zehra’nın Burak’tan hoşlandığını fark eder. Zehra Sibel’in ve Ekin’in evde olmayacağını bile bile eve gitmiş, Burak’la yalnız kalmak için bir fırsat yaratmıştır. Sibel Zehra’nın davranışlarındaki değişikliği fark ettiğinde onu uyarır. Sibel’in uyarılarına kulak asmamaya kararlı olan Zehra ile Sibel arasında gerilimli bir tartışma yaşanır.
    Saffet Gamze’ye evlenme teklifi eder. Gamze bir süre kararsız kalıp Saffet’in teklifini düşünürken Oktay’la konuşmaya karar verir. Oktay’ın Gamze’yle olan konuşması Gamze’nin Saffet’in evlenme teklifine vereceği cevabı etkileyecektir…

Arka Sıradakiler 56. BöLüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arka Sıradakiler 82. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 82. Bölüm Özeti

arka sıradakiler 82 bölüm özeti arka sıradakiler 82bölüm özeti Bu pazar yine heyecanlı dakikalar yaşayacağız kızlar. Arka Sıradakiler çok büyük bir kavga geçirecek ve sonucunda ağır şeyler olacakmış. Onlardan birine birşey olmasın da. Bakalım bu hafta neler olacak? BÜYÜK ÇATIŞMA Kemal tayini çıktığını öğrencilerinden saklıyordur. Onları okula dönmeye ikna ettikten sonra gerçeği...
  2. Arka Sıradakiler 86. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 86. Bölüm Özeti

Bu hafta Arka Sıradakiler yine çok heyecanlı. Acaba sınıf kapısından kim çıkacak? Gamzenin annesinin Gamze'den sakladığı sırrı da çok merak ediyoreum doğrusu. Bence bir sevgilisi var ve evlenmeye karar verdiler.. Aama bakalım pazara daha çok var kızlar :D BÜYÜK ŞOK Arka Sıradakiler sınıf kapısının açılmasıyla büyük bir sürpriz yaşarlar. İbo Sibel’le eskisi kadar sık...
  3. Arka Sıradakiler 87. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 87. Bölüm Özeti

Bence Menderes'in kızı sınıfa yeni gelen ve Gamze ile ilk gün gelen sarışın kız :D Yani Pınar. Siz ne diyorsunuz meleklerim? ben tahmin yürüttüm :D Arka sıradakilerin karşılaşacakları büyük sürpriz Kemal Hoca olabilir. Keşke geri dönse... BÜYÜK SÜRPRİZ Gamze Esra?nın evleneceğini duyunca evi terk eder. Menderes?in de bir kızı olduğunu ve onunla aynı sınıfta okuduğunu bilmeyen...
  4. Arka Sıradakiler 90. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 90. Bölüm Özeti

”OKTAY’IN ÖLÜM HABERİ GELİYOR” Gamze Oktay?la evlenmenin hayallerini kurarken, Oktay?ın başına gelen felaketten habersizdir. Oktay?ın ailesi Oktay?dan haber alamayınca polisi arar. Loran ve adamlarının Oktay?a zarar vermesinden büyük bir endişe duyan tayfa sonunda Kemal Hoca?dan yardım ister. Arka sıradakiler Kemal?e geçen yaz Marmaris?te başlayan macerayı anlatır… Saffet Oktay?ın...
  5. Arka Sıradakiler 95. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 95. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da çok heyecanlı.. Saffetin ne yapmaya çalıştığını gerçekten anlamıyorum :laugh: İbo ile Sibel çifti en sevdiğim çiftti benim.. Onların durumuna da çok üzüldüm gerçekten. Oktay konusu zaten başlı başına bir merak :D Dönse de Gamze ile mutlu hallerini izlesek :D Buyrun kızlar 95. bölüm özeti :kiss: ŞAŞIRTAN TEKLİF Saffet hastaneden...

Sayfayı Paylaş