gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Arka Sıradakiler 72. Bölüm Özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

arka sıradakiler ali gerçek adı arka sıradakiler melisa derman gerçek ismi dermanın öldüğü bölüm buketin öldüğü bölüm Buket, söylediği büyük yalanın ortaya çıkmasından korkar. Son anda Oktay ve arkadaşlarına görünmeden hastaneden kaçar. Seval ise daha fazla dayanamaz ve Oktay?a, Buket?in olmadığını anlatır. Oktay gerçeği bildiğini Buket?ten saklamaya karar verir. Buket?e evlenme teklif eder. Buket nihayet amacına ulaştığı için mutludur. Oktay ise nikah masasında bitecek oyunun sonunu beklemektedir… Memo ve Ali, Derman?ın evinin bahçesinde gördükleri kuyunun içinde ne olduğunu öğrenmeye karar verirler. Derman?a fark ettirmeden kuyuya girmeyi başaran Memo, hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Derman?ın kuyuda sakladığı sır Ali ve Memo?da gittikçe daha büyük bir merak uyandırır. Kuyuya bir kez daha giren iki arkadaş kuyunun duvarlarında yazılı bir şifre bulurlar…
    Bir genç Sanem?i takip edip, her fırsatta ona çiçek vermeye başlar. Gizemli hayranının ısrarlı tavrından rahatsız olan Sanem ve diğerleri, gencin gizli planından ve kiminle bağlantılı olduğundan habersizdirler…
    Melisa, Aslım ve Eda?nın yardımıyla hoşlandığı çocuğa bir aşk mektubu yazar. Mektubu sahibine vermek için uygun bir zaman kollarken, Zehra Melisa?nın planını öğrenir. Mektubu gizlice ele geçirir ve beden dersinde herkesin içinde mektubu Melisa?nın hoşlandığı gence okur. Melisa çok utanırken Zehra aldığı intikamdan memnundur. Gamze gözü önünde yaşanan bu olaya seyirci kalamaz ve Zehra?ya saldırır. Bir anda Zehra?cılar ve Sibel?ciler birbirine girerken Büyük Zafer Lisesi tarihinin en büyük kız kavgasına sahne olur…

Arka Sıradakiler 72. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arka Sıradakiler 75. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 75. Bölüm Özeti

arka sıradakiler ibonun hastanedeki bölümü SON UMUT Saffet ve tayfası sarnıçta gördükleri manzara karşısında şaşkına dönerler. Büyük uğraşları sonucunda nihayet sarnıcın duvarındaki şifrenin anlamını çözmeyi başarırlar. Diğer tarafta Derman onu kaçıran adamlar tarafından şiddetle sorgulanır… Kemal kardeşini Zehra annesini kaybettiği için yıkılmıştır. Zehra teselliyi İbo?da ararken Sanem ve...
  2. Arka Sıradakiler 88. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 88. Bölüm Özeti

Arka sıradakiler bu hafta çok heyecanlı :D Gamze ve Pınar sonunda gerçekleri öğreniyor. Aynı evde yaşarlarsa kavgalar artacak gibi geliyor bana. :S Saffet'in neler yapacağını da çok merak ediyorum. Pazara daha çok var ne yaparım bilmiyorum kızlar :D :D:piha: Hadi şimdi 88. bölüm özetine bakalım :) Kemal Hoca okuldaki görevine geri döner. Kemal?in dönüşüyle Büyük Zafer?de bir...
  3. Arka Sıradakiler 89. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 89. Bölüm Özeti

Arka sıradakiler 89. bölümünü hepimiz bir an önce gelsin diye bekledik :) Ama 90. bölüm daha bi heyecanlı olacağa benziyor :) Hadi meleklerim 89. bölüm özetini okuyalım :) ACI AYRILIK Gamze yaşayacağı yeni evde üvey kardeşi Pınar?la aynı odayı paylaşmaya başlar. Pınar ilk günden Gamze?ye meydan okur. Pınar ve Gamze arasında hem okulda hem evde çetin geçecek bir savaş başlar....
  4. Arka Sıradakiler 91. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 91. Bölüm Özeti

arka sıradakiler 91 bölüm arka sıradakiler 91bölüm özeti 91 bölüm özeti Saffet Gamze'ye yardım edecekmiş. Ben de ondan bu davranışı bekliyordum ama üzüldüğüm şey Saffet'in hala içinde Gamze'nin kendisine dönme umudu barındırması.. Oktay'a gelince bence ölmedi. Yani ölmemeli :S Sizin düşünceleriniz ne kızlar? ZOR BEKLEYİŞ Gamze ve tayfa, Loran ve adamlarının verdiği ifade...
  5. Arka Sıradakiler 93. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 93. Bölüm Özeti

Beğenilerek izlenilen Arka Sıradakiler dizisinin 93. bölüm özeti.. Buyrun meleklerim :kiss: SAFFET VE İBO NUN BÜYÜK KAPIŞMASI GAMZEYE OKTAY İLE İLE İLGİLİ GİZLİ MEKTUPLARI GÖNDEREN YAKALANIYOR Arkadaşları, Kemal Hoca ve annesi Gamze?yi sınıfta bulurlar. Geceyi okulda geçiren Gamze şoktadır. Tayfa Gamze?nin başına gelenlerden Zehra?yı sorumlu tutar. Zehra ve arkadaşlarından hesap...

Sayfayı Paylaş