gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Arka Sıradakiler 78. Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

arka sıradakiler aliye aliye 78 bölüm arka sıradakiler almanyaya gittikleri bölüm
    BEKLENMEYEN SON
    Sibel ablası Emel ile Cevher’in teknesinde tatilini geçirirken İbo üzgündür. Arka sıradakiler okulda verecekleri yılsonu partisi için hazırlıklara başlar. İbo partiye gelmemekte kararlıdır. Gamze ve Oktay, İbo’yu partiye gelmeye ikna edecek bir yol bulurken Zehra da eğlenceyi kaçırmak istemez. Derman, Saffet ve tayfasından habersiz gizli görüşmeler yapar. Diğer yandan Aliye’yi ailesine ulaştıracağını söylerek Saffet ve tayfasını oyalar. Derman sonunda Aliye’yi kaçırıp kayıplara karışır… Kerem ve tayfası Buket’i aramaya devam ederken Buket, Kerem’in karşısına çıkar. Kerem Buket’in hayatını kaybetmesine sebep olacağı kazadan habersizdir… Barış ve Can, hastanede sözleştikleri gibi harekete geçerler. Barış nihayet hastaneden kaçmayı başarır ve büyük intikam planını gerçekleştirmek üzere Büyük Zafer Lisesi’nin yolunu tutar…

2. turkish_delight1

turkish_delight1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy ben zaten bayılıyorumm arka sıradakilere bölümden bölüme çok heyecanlı geçiyor hiç bitmesini istemiyorum bu dizinin:D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bakalim yeni sezonda neler olacak, sabirsizlikla bekliyorum :)

4. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bende sabırsızlıkla bekliyorum az kaldı başlar yakında.

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ya neyazikki almanyada yada sanirim avrupa geneleinde, gitti fox tv :uhu:
    yerine tgrt geldi bizde...

yani kisacasi ben bakamiyacagim yeni bölümlerine... :uhu:

birtek netten takip edebilecegim artik...

neyse onada sükür...

Arka Sıradakiler 78. Bölüm Özeti (Sezon Finali) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arka SıradakiLer 40. BöLüm Özeti (Sezon FinaLi)

Arka SıradakiLer 40. BöLüm Özeti (Sezon FinaLi)

arka sıradakiler 40bölüm fragmanı arka sıradakiler sezon finali 40bölüm özeti 40 bölüm fragmanı ARKA SIRADAKİLERİN YIL SONU PARTİSİNDE KÖTÜ SON Oktay ve tayfası İstanbul’a dönerken Sibel İbo’dan ümidini kesmek üzeredir. Nazan Sibel’e yalan söyleyip İstanbul’a İbo ile buluşmaya gider. Büşra Murat’ın yaşattığı gerilimle gittikçe kötüleşir.Arka sıradakiler yıl sonu partisinde...
  2. Arka Sokaklar 86. Bölüm Özeti - Sezon Finali

Arka Sokaklar 86. Bölüm Özeti - Sezon Finali

arka sokaklar zeynepin hamile olduğu bölüm arka sokaklar zeynebin hamile olduğu bölüm suat zeynepin hamileyken düştüğü hamileyken düştüğü izle Arka Sokaklar’da muhteşem sezon finali Murat’ın kimliği ortaya çıkartılmıştır. Ekip olay yerine vardığında ne Murat’a, ne de gençlere ait bir iz bulamazlar. Peri ve Olcan köşeye sıkışmış durumdadır. Zeynep ve ekipteki arkadaşları, Murat’ın kurtulması...
  3. Arka Sokaklar 125.Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Arka Sokaklar 125.Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Arka Sokaklar’da muhteşem sezon finali Kanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve İlker İnanoğlu’nun oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam sezon finali yapıyor. Heyecan dolu sezon finali bölümünde, Ekip, Vedat Müdür’ün torununun sünnet düğünü töreninde baskına uğruyor ve… Genç kadın, babasını borç batağından kurtarmak için...
  4. Arka Sıradakiler 91. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 91. Bölüm Özeti

arka sıradakiler 91 bölüm arka sıradakiler 91bölüm özeti 91 bölüm özeti Saffet Gamze'ye yardım edecekmiş. Ben de ondan bu davranışı bekliyordum ama üzüldüğüm şey Saffet'in hala içinde Gamze'nin kendisine dönme umudu barındırması.. Oktay'a gelince bence ölmedi. Yani ölmemeli :S Sizin düşünceleriniz ne kızlar? ZOR BEKLEYİŞ Gamze ve tayfa, Loran ve adamlarının verdiği ifade...
  5. Arka Sıradakiler 93. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 93. Bölüm Özeti

Beğenilerek izlenilen Arka Sıradakiler dizisinin 93. bölüm özeti.. Buyrun meleklerim :kiss: SAFFET VE İBO NUN BÜYÜK KAPIŞMASI GAMZEYE OKTAY İLE İLE İLGİLİ GİZLİ MEKTUPLARI GÖNDEREN YAKALANIYOR Arkadaşları, Kemal Hoca ve annesi Gamze?yi sınıfta bulurlar. Geceyi okulda geçiren Gamze şoktadır. Tayfa Gamze?nin başına gelenlerden Zehra?yı sorumlu tutar. Zehra ve arkadaşlarından hesap...

Sayfayı Paylaş