gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Arka Sıradakiler 88. Bölüm Özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Arka sıradakiler bu hafta çok heyecanlı :D Gamze ve Pınar sonunda gerçekleri öğreniyor. Aynı evde yaşarlarsa kavgalar artacak gibi geliyor bana. :S Saffet'in neler yapacağını da çok merak ediyorum. Pazara daha çok var ne yaparım bilmiyorum kızlar :D :D:piha:

Hadi şimdi 88. bölüm özetine bakalım :)

Kemal Hoca okuldaki görevine geri döner. Kemal?in dönüşüyle Büyük Zafer?de bir bayram havası yaşanır. Suna öğretmen için ise durum farklıdır. Tiyatro oyunu çalışmalarını kaldırmaya kararlı olan Suna öğretmen ile bu çalışmaların yeniden başlaması için elinden geleni yapan Kemal arasında bir rekabet yaşanır. Arka sıradakiler sonucu dört gözle beklerken, edebiyat derslerine Suna yerine eskisi gibi Kemal?in girmesini isterler. Ancak bu isteklerinin yerine gelmesi hiç de kolay olmayacaktır? Kemal ve Elif arasındaki ayrılığın sırrı Zehra?nın çabaları sonucunda çözülür. Saffet, Oktay ve Gamze?yi birlikte gördüğünde yaşadığı acının etkisiyle büyük bir öfkeye kapılır. Saffet Gamze?yi kazanabilmek için dönüşü olmayan büyük bir adım atmaya karar verir? Gamze Esra?yı evlenme kararından caydıramayınca eve dönmek zorunda kalır. Menderes de kendi kızı Pınar?a evleneceğini açıklar. Sınıfın en azılı düşmanları olan Gamze ve Pınar için kaçınılmaz son yaşanır. Aynı evde üvey kardeş olarak yaşayacaklarını öğrenen Gamze ve Pınar birbirleriyle karşı karşıya geldikleri anda büyük bir şok yaşar?

2. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
Arka Sıradakiler 88. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arka sokaklar 88. Bölüm Özeti

Arka sokaklar 88. Bölüm Özeti

Ekip, uyuşturucu çetelerine karşı Derya adlı bir genç kız evinde ölü bulunur ve ilk şüpheli olarak onun yanında olan Onur adlı kişi gözaltına alınır. Derya’nın ağabeyi Sezgin ve birkaç ay önce ölen akrabaları hakkındaki bilgiler Ekip’i suçluya ulaştırır. Pınar ve Ali arasındaki gerginlik sürmektedir. Pınar’ın Ali’yi, Rıza Baba’nın evinde yaşamaya davet etmesi ikilinin arasının açılmasına...
  2. Arka Sıradakiler 86. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 86. Bölüm Özeti

Bu hafta Arka Sıradakiler yine çok heyecanlı. Acaba sınıf kapısından kim çıkacak? Gamzenin annesinin Gamze'den sakladığı sırrı da çok merak ediyoreum doğrusu. Bence bir sevgilisi var ve evlenmeye karar verdiler.. Aama bakalım pazara daha çok var kızlar :D BÜYÜK ŞOK Arka Sıradakiler sınıf kapısının açılmasıyla büyük bir sürpriz yaşarlar. İbo Sibel’le eskisi kadar sık...
  3. Arka Sıradakiler 87. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 87. Bölüm Özeti

Bence Menderes'in kızı sınıfa yeni gelen ve Gamze ile ilk gün gelen sarışın kız :D Yani Pınar. Siz ne diyorsunuz meleklerim? ben tahmin yürüttüm :D Arka sıradakilerin karşılaşacakları büyük sürpriz Kemal Hoca olabilir. Keşke geri dönse... BÜYÜK SÜRPRİZ Gamze Esra?nın evleneceğini duyunca evi terk eder. Menderes?in de bir kızı olduğunu ve onunla aynı sınıfta okuduğunu bilmeyen...
  4. Arka Sıradakiler 90. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 90. Bölüm Özeti

”OKTAY’IN ÖLÜM HABERİ GELİYOR” Gamze Oktay?la evlenmenin hayallerini kurarken, Oktay?ın başına gelen felaketten habersizdir. Oktay?ın ailesi Oktay?dan haber alamayınca polisi arar. Loran ve adamlarının Oktay?a zarar vermesinden büyük bir endişe duyan tayfa sonunda Kemal Hoca?dan yardım ister. Arka sıradakiler Kemal?e geçen yaz Marmaris?te başlayan macerayı anlatır… Saffet Oktay?ın...
  5. Arka Sıradakiler 95. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 95. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da çok heyecanlı.. Saffetin ne yapmaya çalıştığını gerçekten anlamıyorum :laugh: İbo ile Sibel çifti en sevdiğim çiftti benim.. Onların durumuna da çok üzüldüm gerçekten. Oktay konusu zaten başlı başına bir merak :D Dönse de Gamze ile mutlu hallerini izlesek :D Buyrun kızlar 95. bölüm özeti :kiss: ŞAŞIRTAN TEKLİF Saffet hastaneden...

Sayfayı Paylaş