gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Arka Sıradakiler 91. Bölüm Özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

arka sıradakiler 91 bölüm arka sıradakiler 91bölüm özeti 91 bölüm özeti
    Saffet Gamze'ye yardım edecekmiş. Ben de ondan bu davranışı bekliyordum ama üzüldüğüm şey Saffet'in hala içinde Gamze'nin kendisine dönme umudu barındırması..
    Oktay'a gelince bence ölmedi. Yani ölmemeli :S

Sizin düşünceleriniz ne kızlar?

ZOR BEKLEYİŞ

Gamze ve tayfa, Loran ve adamlarının verdiği ifade doğrultusunda Oktay?ın öldüğü haberini alır. Arka sıradakiler bu haber karşısında yıkılır. Tüm aramalara rağmen Oktay bulunamaz. Gamze?nin içinde Oktay?ın yaşadığına dair bir umut vardır. Oktay?ı arama çalışmalarına devam edilmesi için Saffet?ten yardım ister. Saffet Gamzeye yakınlaştığı için mutludur, ama böyle bir durumda kaldığından kafası iyice karışmıştır, Gamzeye süreçte yardımcı olup onu mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Tayfa Saffet’in bu yakınlaşmasından huzursuz olmaktadır.Mercan olanlardan kendini sorumlu tutup gizlice köyüne dönmeye karar verir. Burak Zehra?ya büyük bir oyun oynar. Zehra Burak?ın kendisinden para sızdırmak için hazırladığı plandan habersizdir?

2. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    oktay öldümü acaba.ne dersiniz.

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bencede ölmedi...

Yani cok sacma olur ...

Saffete gelince, yazik oldu o cocuga, ama gamze gibi maymun istahli birinden kurtuldugu icin sevinmesi gerek :)

4. nazli_bebeq

nazli_bebeq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu filmi izlemeye bayılıyomm yaa en sevdimde oktayın abisi cahit:))

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cahiti her zaman görüyorum ya çarşıda takılıyo hep yakışıklı çocuk yani gerçekten.oktay ölmüyo kızlar size bir tüyo hişt duyduğunuzu kimseye söylemeyin öptüm sizi

6. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Oktay ölse bu kadar uzatmazlardı zaten. Ölmeyeceği kesin bence de.

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
Arka Sıradakiler 91. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arka Sıradakiler 82. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 82. Bölüm Özeti

arka sıradakiler 82 bölüm özeti arka sıradakiler 82bölüm özeti Bu pazar yine heyecanlı dakikalar yaşayacağız kızlar. Arka Sıradakiler çok büyük bir kavga geçirecek ve sonucunda ağır şeyler olacakmış. Onlardan birine birşey olmasın da. Bakalım bu hafta neler olacak? BÜYÜK ÇATIŞMA Kemal tayini çıktığını öğrencilerinden saklıyordur. Onları okula dönmeye ikna ettikten sonra gerçeği...
  2. Arka Sıradakiler 86. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 86. Bölüm Özeti

Bu hafta Arka Sıradakiler yine çok heyecanlı. Acaba sınıf kapısından kim çıkacak? Gamzenin annesinin Gamze'den sakladığı sırrı da çok merak ediyoreum doğrusu. Bence bir sevgilisi var ve evlenmeye karar verdiler.. Aama bakalım pazara daha çok var kızlar :D BÜYÜK ŞOK Arka Sıradakiler sınıf kapısının açılmasıyla büyük bir sürpriz yaşarlar. İbo Sibel’le eskisi kadar sık...
  3. Arka Sıradakiler 87. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 87. Bölüm Özeti

Bence Menderes'in kızı sınıfa yeni gelen ve Gamze ile ilk gün gelen sarışın kız :D Yani Pınar. Siz ne diyorsunuz meleklerim? ben tahmin yürüttüm :D Arka sıradakilerin karşılaşacakları büyük sürpriz Kemal Hoca olabilir. Keşke geri dönse... BÜYÜK SÜRPRİZ Gamze Esra?nın evleneceğini duyunca evi terk eder. Menderes?in de bir kızı olduğunu ve onunla aynı sınıfta okuduğunu bilmeyen...
  4. Arka Sıradakiler 90. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 90. Bölüm Özeti

”OKTAY’IN ÖLÜM HABERİ GELİYOR” Gamze Oktay?la evlenmenin hayallerini kurarken, Oktay?ın başına gelen felaketten habersizdir. Oktay?ın ailesi Oktay?dan haber alamayınca polisi arar. Loran ve adamlarının Oktay?a zarar vermesinden büyük bir endişe duyan tayfa sonunda Kemal Hoca?dan yardım ister. Arka sıradakiler Kemal?e geçen yaz Marmaris?te başlayan macerayı anlatır… Saffet Oktay?ın...
  5. Arka Sıradakiler 95. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler 95. Bölüm Özeti

Arka Sıradakiler dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da çok heyecanlı.. Saffetin ne yapmaya çalıştığını gerçekten anlamıyorum :laugh: İbo ile Sibel çifti en sevdiğim çiftti benim.. Onların durumuna da çok üzüldüm gerçekten. Oktay konusu zaten başlı başına bir merak :D Dönse de Gamze ile mutlu hallerini izlesek :D Buyrun kızlar 95. bölüm özeti :kiss: ŞAŞIRTAN TEKLİF Saffet hastaneden...

Sayfayı Paylaş