Arka Sıradakilerin Oktayı '''Bülent Çetinaslan''' Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

1. aSqimSin

aSqimSin New Member

arka sıradakiler oktay resimleri oktayın gerçek ismi arka sıradakiler ibonun gerçek adı sıradakilerdeki oktay kaç yaşında oktayın hayatı
    Arka Sıradakiler dizisinin yakışıklı oyuncusu aynı zamanda dizinin reis olarak bilinen Oktay'ı.. :) Güzel oyunculuğu ve fiziğiyle kızlar tarafından oldukça fark ediliyor aten :) Bize laf düşmüyor pek :D

Son düzenleme: 17 Temmuz 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Well-Known Member

Ama ama amaa çok yakışıklı yaaa:):)Ama ama saffet kadar olamaz:D:DÇocuğun gözleri yeter ya ne diyim allah sahibine bağışlasın:D

Paylaşım için teşekkürler tatlım:)

3. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

Saffet kim yaa valla ben dizilere bayağı uzak kalmışım:D

Hatta benim büyük oğluma çevreden Behlül demeye başladılar yok onun adı Batuhan diyorum ne bilim Kıvanç Tatlıtug dizideki ismi Behlülmüş:D

o yüzden benim oğlumun adı son zamanda Behlül..:D

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Active Member

ya ben bu adami sirf dizilerde gülmüyo saniyodum, bu gercek hayattaya böyleymis :D:D:D:D

tskler paylasim icin...

5. aSqimSin

aSqimSin New Member

yok yok normalde çok güler yüzlü biri canım :) Aksilik çekmemişler işte :)

Arka Sıradakilerin Oktayı '''Bülent Çetinaslan''' Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Arka Sıradakilerin Gamzesi '''Sinem Öztürk''' Resimleri

sinem öztürk resimleri bülent çetinaslan evlimi arka sıradakiler oyuncularının gerçek isimleri arka sıradakiler gamze fotoları gamze [B][COLOR=darkorange]Dizinin en güzel kızı Gamze bana göre :) Aynı zamanda 2009 yılında yapılan diziler arası en güzel kadın oyuncu kategorisinde açık ara farkla birinci olan kızımız Sinem Öztürk :) Hadi bakalım meleklerim resimlere bakalım hep beraber...
  2. Arka Sıradakilerin Yakışıklı İbosu '''Fırat Çöloğlu''' Resimleri

fırat çöloğlu resimleri fırat çöloğlu hayatı çöloğlunun hayatı arka sıradakilerin resimleri arka sıradakiler [B][SIZE=3][COLOR=darkorange]Arka Sıradakiler dizisinin vazgeçilmez İbo'su :) tatlı,sevimli ve çılgın :) sevdiği için herşeyi yapabilecek bir karaktere sahip :) Çok seviyorum İbo'yu... [/COLOR][/SIZE][/B]...
  3. Arka Sıradakilerin Sanemi '''Gülşah Küçükyıldız''' Resimleri

arka sıradakilerdeki sanem arka sıradakiler sanem gülşah küçükyıldız resimleri gülşah küçükyıldız fotoğrafları sıradakiler fotoları [B][COLOR=darkorange]Sanem Arka Sıradakiler dizisinde çift olmayanlardan en tatlı bulduğum kişi :) nou çok seviyorum doğal bir güzelliği var meleklerim hadi bakalım resimlere (:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/sanem11-8642.jpg[/IMG]...
  4. Arka Sıradakilerin Saffeti '''Barış Atay''' Resimleri

arka sıradakiler saffet arka sıradakiler saffet resimleri fotoları hayatı [B][COLOR=darkred]Arka Sıradakiler dizisinin yakışıklı Saffet'i. :)[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Saffet ve tayfası[/COLOR][/B] [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/n6066492756798682722kq2-6585.jpg[/IMG]...
  5. Bülent Çetinaslan resimleri

[B]Bülent Çetinaslan hayranları için birbirinden güzel karizmatik resimleri ve pozları geliyor[/B] [img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/bulent-cetinaslan1-5030.jpg[/img]...

Sayfayı Paylaş