Arka Sıradakilerin Oktayı '''Bülent Çetinaslan''' Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

arka sıradakiler oktay resimleri oktayın gerçek ismi arka sıradakiler ibonun gerçek adı sıradakilerdeki oktay kaç yaşında oktayın hayatı Arka Sıradakiler dizisinin yakışıklı oyuncusu aynı zamanda dizinin reis olarak bilinen Oktay'ı.. :) Güzel oyunculuğu ve fiziğiyle kızlar tarafından oldukça fark ediliyor aten :) Bize laf düşmüyor pek :D

Son düzenleme: 17 Temmuz 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

Ama ama amaa çok yakışıklı yaaa:):)Ama ama saffet kadar olamaz:D:DÇocuğun gözleri yeter ya ne diyim allah sahibine bağışlasın:D
    Paylaşım için teşekkürler tatlım:)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Saffet kim yaa valla ben dizilere bayağı uzak kalmışım:D
    Hatta benim büyük oğluma çevreden Behlül demeye başladılar yok onun adı Batuhan diyorum ne bilim Kıvanç Tatlıtug dizideki ismi Behlülmüş:D

o yüzden benim oğlumun adı son zamanda Behlül..:D

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

ya ben bu adami sirf dizilerde gülmüyo saniyodum, bu gercek hayattaya böyleymis :D:D:D:D
    tskler paylasim icin...

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

yok yok normalde çok güler yüzlü biri canım :) Aksilik çekmemişler işte :)

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

sakal manyak yakışmış yaa dizide bu kadar yakışıklı görünmüyor ama ben de limonum gibi saffeti daha çok beğeniyorum :)

7. düş macunu

düş macunu Yeni Üye

[​IMG] komik olmuşş ya gömleği türkan sultanın ki gibii

8. adsız

adsız Forum Okuru

heyyy beni duy bülenttttttt çetinaslan kesinnnn okuu

Oktayı Cok Seviyorum Yasim 14 Sizin Dizide Oynama hayellerim Cok Var Her Gün Düsünüyorum Ne zaman Pazar oLcakda annemLe birLikte Arka sıradakileri izLiyek Diye bekLiyoruz Ewet Arka Sıradakiler fark etmes ne zaman biterse bitsin Ama biter ise bizde fox diye bisey kaLmıcak Herkese SaygıLar...xD

Son düzenleme: 14 Haziran 2010
  9. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

Sinem Öztürk yani Gamze 2009 Haziran ayında evlendi ama :) Birlikte olamazlar.

10. OKTAY HAYRANI

OKTAY HAYRANI Forum Okuru

oktay hayranı

oktay gamzeyi senden çok kıskanıyorum.

Son düzenleme: 27 Nisan 2010
  11. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

oktay sen benm aşkımsın seninle olmak istiorumm

12. ibrahim

ibrahim Forum Okuru

oktay abi

oktay abi bu arka sıradakiler dizisini sırf senin için izliyorum çunku bir şeyi çok uzattılar

13. Misafir melek

Misafir melek Forum Okuru

bülentttttttttttttttt sana hastayımmmmmm

çok tatlısın ya senin hayrınınım seni çoookk seviyorum aşkımsın lütfen bu mesajı oku ve geri dön saffetten daha yakışıklı diyorlar ama sen bütün dünyadaki erkeklere fark atarsın seni çççoooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkk seviyorum.

14. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

slm oktay arka sıradakiler dizisini izliyorum hele bu aralar çok heyecanlı senin birçok hayranın var hele bi arkadaş senini dudaklarını çok beğenmiş posterlerinden çok öpüyor onunla avunuyor işte ne yapsın hadi bay seni seviyorum

15. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye

allah sahibine bağışlasın

Arka Sıradakilerin Oktayı '''Bülent Çetinaslan''' Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. OKTAY [Bülent Çetinaslan]

bülent çetinaslan facebook bülent çetinaslan eşi kim çetinaslanın eşi çetin aslanın çetinaslanın kim Reis lakaplı, babasından şiddet gören ve bunu da dışarıya yansıtan öğrenci… Lider özelliklerine sahip, hayatında bulamadığı adaleti kendi bildiğince sağlamaya çalışan, cesur, yenilgiden korkmayan, korumacı, arkadaşları için kendini tehlikeye atmaktan çekinmeyen, onları koruyup kollayan...
  2. Arka Sıradakilerin Gamzesi '''Sinem Öztürk''' Resimleri

sinem öztürk resimleri bülent çetinaslan evlimi arka sıradakiler oyuncularının gerçek isimleri arka sıradakiler gamze fotoları gamze Dizinin en güzel kızı Gamze bana göre :) Aynı zamanda 2009 yılında yapılan diziler arası en güzel kadın oyuncu kategorisinde açık ara farkla birinci olan kızımız Sinem Öztürk :) Hadi bakalım meleklerim resimlere bakalım hep beraber (:...
  3. Arka Sıradakilerin Yakışıklı İbosu '''Fırat Çöloğlu''' Resimleri

fırat çöloğlu resimleri fırat çöloğlu hayatı çöloğlunun hayatı arka sıradakilerin resimleri arka sıradakiler Arka Sıradakiler dizisinin vazgeçilmez İbo'su :) tatlı,sevimli ve çılgın :) sevdiği için herşeyi yapabilecek bir karaktere sahip :) Çok seviyorum İbo'yu...
  4. Arka Sıradakilerin Sibeli '''Deniz Sarıbaş''' Resimleri

deniz sarıbaş deniz sarıbaş resimleri arka sıradakiler sibel biyografi fotoları Arka Sıradakiler dizisinin en sevdiğim karakteri :) Rolünü güzel yapıyor ve iyi bir karakter daha ne isterim ki. İbo gibi bi sevgilisi de var :D İkisi favorim zaten meleklerim çok konuştum bakalım resimlere :D
  5. Arka Sıradakilerin Sanemi '''Gülşah Küçükyıldız''' Resimleri

arka sıradakilerdeki sanem arka sıradakiler sanem gülşah küçükyıldız resimleri gülşah küçükyıldız fotoğrafları sıradakiler fotoları Sanem Arka Sıradakiler dizisinde çift olmayanlardan en tatlı bulduğum kişi :) nou çok seviyorum doğal bir güzelliği var meleklerim hadi bakalım resimlere (: Sırasıyla Sibelimmm :) İrem ve Sanemmm :) Yadigar ve Sanem Aslım ve Sanem...
  6. Arka Sıradakilerin Saffeti '''Barış Atay''' Resimleri

arka sıradakiler saffet arka sıradakiler saffet resimleri fotoları hayatı Arka Sıradakiler dizisinin yakışıklı Saffet'i. :) Saffet ve tayfası
  7. Bülent Çetinarslan resimLeri

bülent çetinaslan hayatı bülent çetin aslanın hayatı çetinaslan ve eşi çetinaslanın eşi çetin aslanın
  8. Bülent Çetinaslan resimleri

Bülent Çetinaslan hayranları için birbirinden güzel karizmatik resimleri ve pozları geliyor
  9. Bülent Çetinaslan hayatı

bülent çetinaslan hayatı bülent çetinaslan evlimi arka sıradakiler biyografi bülent çetinaslan hayatı, kısaca hayatı, kimdir, hakkında bilgileri, biyografi, kaç yaşında, yaşı, nereli, aslen nereli, dizileri, filmleri, arka sıradakiler "Arka Sıradakiler" adlı dizide Oktay olarak tanıdığımız genç ve başarılı oyuncu Bülent Çetinaslan hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere...
  10. Bülent Ersoy Hayatı Biyografisi Resimleri

Bülent Ersoy Fotoğrafları Bülent Ersoy Resim Arşivi Türk Sanat Müziğinin tartışmasız bir numaralı sesi Bülent Ersoy'un hayatından bazı bilgiler ve sanatçının resimlerinden derlediklerimizi sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Bülent Ersoy Türk Müziği’nin yetiştirdiği en büyük seslerin başında gelen Bülent Ersoy, 1952 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Çok küçük yaşlardan itibaren müzikle...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. bülent çetinaslan hayatı

,
  2. arka sıradakiler oyuncuları gerçek isimleri

,
  3. bülent çetinaslan evlimi

,
  4. arka sıradakiler saffetin gerçek ismi,
  5. bülent çetinaslan,
  6. arka sıradakiler isimleri,
  7. arka siradakiler yadigar,