gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Arka Sıradakiler'in Özgesi (Sevda Dalgıç) Röportajı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sevda dalgıç arka sıradakiler özge Arka Sıradakiler, Arka Sıradakiler dizisi, Arka Sıradakiler dizi özetleri, Arka Sıradakiler özge,
    Arka Sıradakiler dizisinin genç oyuncu Özge( Sevda Dalgıç) küçük yaşlardan beri oyunculuk hayali olduğunu ve sonunda bunu gerçekleştirmiş...Bakalım başka neler anlatmış...

Arka Sıradakiler dizisinin Özge’si Sevda Dalgıç küçük yaşlardan beri oyunculuk hayallerinin olduğunu belirterek, “Küçük yaşlardan beri oyunculuk yapmak istiyordum, inandım ve başardım” dedi.

Oyunculuk serüveni nasıl başladı? Oyunculuk idealin var mıydı?
    -Küçüklüğüm Nejat Uygur’un her pazar çocuk oyunları tiyatrolarında geçmiş biri olarak oyunculuk hayalim o zamanlardan başladı. Oyunculuğa ilk adımım Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden eğitim aldıktan sonra tiyatro oyunları ile oldu.

Göz önünde olmak ve ilgi sizi rahatsız ediyor mu?
    -Beni seven kişilerin vermiş olduğu pozitif enerji hoşuma gidiyor. Yaptığım işte ne kadar başarılı olduğumu hissetmemi sağlıyor.

Şuan içinde bulunduğun projenin bu kadar beğenilmesini neye bağlıyorsun?
    -Konusu bakımından halkın her kesimine hitap edebilen,ülkemizde yaşanan toplumsal olaylara en açık ve en net şekilde değinilen bir proje olmasına bağlıyorum.

Rolüne nasıl hazırlanıyorsun? Seni yönlendiren birileri var mı?
    -Senaryoyu okuduktan sonra sahneyi yaşarım. Yönetmenimiz Hamdi Alkan hocamdan bilgi alır , kayıt deriz.

Sence bu sektörde rekabetin yeri ne?
    -Rekabet = Mücadele. Herkes kendisi için mücadele veriyor.

Idolün , örnek aldığın birileri var mı?
    -Türk filmleriyle büyümüş bir genç olarak Türkan Şoray aşığıyım. Onun işine olan saygısı örnek aldığım ilk şey. kendisini çok seviyorum.

Oynarken aldığın hazzı bize tarif eder misin?
    -İşine aşık bir insan olarak tarifi biraz zor.

Sinema mı dizimi?
    -Oyunculukta tiyatro mu, sinema mı, dizi mi gibi seçim yapacak konumda kendimi görmüyorum. Çünkü o kadar çok yaşatmak istediğim karakterler var ki.
    Hayatta olmazsa olmazın var mı?

-Her konuda bana olan inancını ve desteğini esirgemeyen annem ve yaptığım işi beğenen izleyicilerin sevgisi.

Tiyatro projesinde oynama teklifi gelse ne dersin?
    -O heyecanı tekrar yaşamak isterim.

Set dışında neler yapıyorsun?
    -Ev yaşantısına düşkün bir insanım.8 senedir benimle olan Alman kurdu kızım Hera’yla zaman geçirmek hoşuma gidiyor. Sporla aktiviteleri ve film seyretmek.

Seni kendine idol gören gençlere neler öneriyorsun?
    -Birincisi çok istemek sonra başarabileceğine inanıyorsan onun en iyi şekilde eğitimini almak.

Bu yoğunlukta kitap okumaya, film izlemeye zaman ayırabiliyor musun? En son okuduğun kitap? Film?
    -Zaman ayırıpta ancak okuyabildiğim Elif Şafak’ın Aşk adlı romanı.En son izlediğim film demeyelim ama son zamanlarda en çok etkilendiğim film The Blind Side(Kör Nokta) adlı film.

Setlerde nasıl besleniyorsun? Formunu korumak için spora zaman ayırabiliyor musun?
    -Küçük atıştırmalıklarım çantamda kesin bulunur. Açlığa asla tahammülüm yoktur.Set ve ev dışındaki zamanımın çoğunu sporda geçiririm.Spor benim için terapi gibi bir şey.

Kazandığınla yatırım yapıyor musun?
    -Yatırım için planlarım var ama plan aşamasında.

Anı mı yaşarsın yoksa geleceği düşünerek mi?
    -Anı yaşarım ama kararlarım geleceğimi etkilemiyecekse.

Arka Sıradakiler'in Özgesi (Sevda Dalgıç) Röportajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dalgıç

Dalgıç

Mesleği dalgıçlık yahut suya yakın yerlerde oturanlar için rızka, kara ikliminde bulunanlar için hırs ve tamaha, Dalgıç, zor ve çetin işlere gözü kapalı giren insana, Dalgıç, öncü imamların ve alimlerin sözlerini kendine prensip edinen, mürşidlerin güzell uygulamalarına uyan ve halkın önderi olan bilginlere de delalet eder. Dalgıç bazen işin inceliklerine vakıf olmaya ve zor olanı başarmaya...
  2. ÖZGE [Sevda Dalgıç]

ÖZGE [Sevda Dalgıç]

Asi, ergenliğin verdiği öfkeyi asla içinde yaşamamaya kararlı, nefret ettiği her duruma karşı tepkisini vermekten çekinmiyor. Karamsar, şanssız olduğuna inanıyor. Şansını değiştirmek için çalışıp kendini kurtarmak yerine, yalnızca bu duruma isyan edip tepkisini şiddet ve öfkeyle göstermeyi seçiyor
  3. sevda dalgıç resimleri

sevda dalgıç resimleri

sevda dalgıç resimleri sevda dalgıç fotoları fotoğrafları biyografi
  4. Arka kapısı olsaydı sevdaların elinden sıkıca tutar kaçardım

Arka kapısı olsaydı sevdaların elinden sıkıca tutar kaçardım

. Kaç gündür hayata bağlanmamı isteyenlere sensizliği anlatmanın yollarını arıyorum. Yeteneksizlik bende değil.. sensizlik ağır. Sensizlik zor. Beni zorda bırakıyor dilleri lâl sesi sessiz görüntüleri renksiz tadı tatsız kılan bir hal bu... Anlatılamıyor yoksa neden susayım konuşmamın en çok lazım olduğu anlarda... Yoksa neden küseyim sen tam da hayatın kalbinin attığı yerde kalp atışım...

Sayfayı Paylaş