gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Arka Sokaklar" Dizisinde Şok Bir Ölüm Yaşanacak

Konu, 'Arka Sokaklar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

arka sokaklar, arka sokaklar dizisi, arka sokaklar dizisi konusu
    Sevgili melekler, ekranların heyecanla izlenen dizisi Arka Sokaklar'da şok bir ölüm yaşanacak. 8 sezondur devam eden Arka Sokaklar'ın ilk bölümünden beri yer alan Rıza Baba'nın kızı ve Komiser Ali'nin eşi Pınar karakteri, 26 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 301. bölümde ölerek diziye veda edecek.

arka-sokaklar-pınar.jpg

"Arka Sokaklar" Dizisinde Şok Bir Ölüm Yaşanacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağla Kubat Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor

Çağla Kubat Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor

çağla kubat, arka sokaklar, dizisi, ayrılıyor, ayrıldı, neden ayrıldı, diziden niçin ayrıldı ,resimleri, haberleri burada arkadaşlar. "Arka Sokaklar" dizisinde rol alan güzel oyuncu Çağla Kubat, diziden ayrılma kararı almış Melek'lerim. Neden niçin, diye soracak olursanız; buyrun habeirmizden öğrenin :) “Arka Sokaklar” dizisinden ayrılma kararı alan Çağla Kubat, şimdilerde tüm...
  2. arka sokaklar dizisinin flüt notaları acill

arka sokaklar dizisinin flüt notaları acill

Aradım aradım bulamadım, ya da gözümden kaçtı, ama biliyorumki siz yardım edersiniz :) Arka Sokaklar dizisinin flüt notaları varmı acaba? Acil ne olur..
  3. Yalan Dünya Dizisinde Şok Bir Ayrılık Kararı!

Yalan Dünya Dizisinde Şok Bir Ayrılık Kararı!

yalan dünya yalan dünya ayrılık yalan dünya oyuncu kadrosu Sevgili melekleri, ekranların en beğenilen komedi dizilerinden Yalan Dünya'da şok ayrılık! Söylenenlere göre dizinin yeni sezon bölümlerinde Açılay karakterine hayat veren Nihal Yalçın yer almayacak. Nihal Yalçın'ın canlandırdığı Açılay karakteri sezon finalinde yeni bir film projesi için Kapadokya'ya gitmeye karar verdi ve...
  4. Arka Sokaklar Dizisinin Yepyeni Oyuncu Kadrosu 2013-2014

Arka Sokaklar Dizisinin Yepyeni Oyuncu Kadrosu 2013-2014

arka sokaklar dizisi, arka sokaklar dizisi oyuncuları, arka sokaklar yeni sezon 2013-2014 Sevgili melekler, tam tamına 8 sezondur izleyiciyle buluşan Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda yeni kadrosuyla izleyiciyle buluşacak. Kanal D'nin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar dizisinin yeni oyuncuları bakalım kimler olacak... Geçtiğimiz yaz başında son olarak Gamze Özçelik...
  5. Arka Sokaklar Dizisine Yeni Bir Transfer Daha!

Arka Sokaklar Dizisine Yeni Bir Transfer Daha!

arka sokaklar, arka sokaklar dizisi, arka sokaklar oyuncuları Sevgili melekler, ekranların uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar dizisine yeni bir isim katılıyor. 'Kurşun Bilal', 'Kaos Örüm Ağı', 'Mahpeyker: Örümcek Ağı' gibi filmlerde rol alan Gökhan Mumcu Arka Sokaklar'ın kadrosuna dahil oldu. Mumcu, dizide "Tarık" adlı bir karakteri canlandıracak.

Sayfayı Paylaş