gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Arka Sokaklar Dizisine Yeni Bir Transfer Daha!

Konu, 'Arka Sokaklar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

arka sokaklar, arka sokaklar dizisi, arka sokaklar oyuncuları
    Sevgili melekler, ekranların uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar dizisine yeni bir isim katılıyor. 'Kurşun Bilal', 'Kaos Örüm Ağı', 'Mahpeyker: Örümcek Ağı' gibi filmlerde rol alan Gökhan Mumcu Arka Sokaklar'ın kadrosuna dahil oldu. Mumcu, dizide "Tarık" adlı bir karakteri canlandıracak.

gökhan-mumcu.jpg arka-sokaklar.JPG

Arka Sokaklar Dizisine Yeni Bir Transfer Daha! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç. Dizisine Yeni Bir İsim Daha!

Behzat Ç. Dizisine Yeni Bir İsim Daha!

behzat ç bir ankara polisiyesi behzat ç haberleri oyuncu kadrosu behzat ç oyuncuları 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Televizyon dizileri içinde en ilgiyle izlenenlerden biri olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi oyuncu kadrosu ile ilgi toplamaya devam ediyor. Söylenenlere göre diziye yeni bir oyuncu daha eklenecekmiş. Dizide ki öpüşme sahnesiyle uzun süre gündemde kalan Behzat...
  2. arka sokaklar dizisinin flüt notaları acill

arka sokaklar dizisinin flüt notaları acill

Aradım aradım bulamadım, ya da gözümden kaçtı, ama biliyorumki siz yardım edersiniz :) Arka Sokaklar dizisinin flüt notaları varmı acaba? Acil ne olur..
  3. Çalıkuşu Dizisine Muhteşem Yüzyıl'dan Bir Transfer Daha!

Çalıkuşu Dizisine Muhteşem Yüzyıl'dan Bir Transfer Daha!

çalıkuşu dizisi çalıkuşu oyuncuları çalıkuşu oyuncu kadrosu Sevgili melekler, yeni sezonda ekranlara gelecek olan Reşat Nuri Günteklin'in ölümsüz eseri Çalıkuşu'ndan televizyhona uyarlanan aynı adlı dizide oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Bali Bey karakterine hayat veren Buralk Özçivit'ten sonra Muhteşem Yüzyıl'dan Çalıkuşu dizisine bir isim daha transfer oldu. Bu isim Lütfü paşa...
  4. Lale Devri Dizisine Yeni Transfer!

Lale Devri Dizisine Yeni Transfer!

lale devri, lale devri dizisi, lale devri dizisi oyuncuları Sevgili melekler, Fox Tv'de yayınlanan Lale Devri dizisi yeni sezonda kadrosunu genişletmiş bir şekilde ekranlarda olacak. 4.sezonuna girecek olan Lale Devri dizisi kadrosuna Adını Feriha Koydum ve son olarak geçtiğimiz sezon FOX'ta ekranlara gelen Merhaba Hayat dizisinde rol alan Barış Kılıç dahil oldu. Baş rollerinde Tolgahan...
  5. "Arka Sokaklar" Dizisinde Şok Bir Ölüm Yaşanacak

"Arka Sokaklar" Dizisinde Şok Bir Ölüm Yaşanacak

arka sokaklar, arka sokaklar dizisi, arka sokaklar dizisi konusu Sevgili melekler, ekranların heyecanla izlenen dizisi Arka Sokaklar'da şok bir ölüm yaşanacak. 8 sezondur devam eden Arka Sokaklar'ın ilk bölümünden beri yer alan Rıza Baba'nın kızı ve Komiser Ali'nin eşi Pınar karakteri, 26 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 301. bölümde ölerek diziye veda edecek. PINAR ARABASIYLA...

Sayfayı Paylaş