gebe
  1. 123_321

123_321 Forum Okuru

Arkadan boşalınca hamile kalinirmi

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında 123_321 tarafından paylaşıldı.

Sevgilim arkadan bosaldigini soyledi tuvalete gidip diskimi yapmaya calistim gelmedi ama sivi dustu bikac damla sonra sildim ardindan yikadim hamile kalma olasılığım nedir?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz.

3. 123_321

123_321 Forum Okuru

Ama suan tum belirtileri var psikolojikmi bilmiyorum migde bulantisi bas donmesi sık sık tuvalete cikma göğüs ucu ağrıması..

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Verilen yanıt sizi tatmin etmiyorsa test yapın.

5. 123_321

123_321 Forum Okuru

Kusura bakmayın soru yagmuruna tuttum sizi ama..bugun adetimin 4.gunu ilk 2 gunu cok kan gelirdi busefer pembemsiydi bugunde kahverengi lekelenmeler geldi suphelenip test yaptirdim negatif cikti bu ustune gormeden suphelendim egerki hamile olsaydim kesin sonuc cikarmiydi?

Arkadan boşalınca hamile kalinirmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boşaltım Sistemleri

Boşaltım Sistemleri

ornitin devri boşaltım sistemi şekli kadınlarda boşaltım kadınlarda sistemi BOŞALTIM SİSTEMLERİ BOŞALTIM SİSTEMLERİ Canlıda aaaabolik faaliyetler sonucunda vücud dışına atılması gereken zararlı ve artık maddeler oluşur. Bu zararlı ve artık maddelerin dışarı atılmasına boşaltım, boşaltımda görev yapan organ ve yapıların oluşturduğu sisteme de boşaltım sistemi denir. A. BİR HÜCRELİLERDE...
  2. İnsanlarda Boşaltım

İnsanlarda Boşaltım

İnsanlarda Boşaltım İnsanda boşaltım organı böbrektir. Böbrekler, idrar kanalı (üreter), idrar torbası (mesane), üretra insanda boşaltım sistemini oluşturur. İnsan böbreği dıştan içe doğru iç tabakadan oluşur. 1- Kabuk (Korteks) 2- Öz (Medulla) 3- Havuzcuk (Pelvis) Böbreklere kan atardamar ile girer, toplardamar ile çıkar. İnsanda aaaabolik artıklar H2O, CO2, NH3, üre, ürik asit,...
  3. Boşaltım sistemi.. :)

Boşaltım sistemi.. :)

kadın boşaltım sistemi kadınlarda boşaltım kadın sistemi soruları ile ilgili sorular ve cevapları Kendime ait bir anı değil fakat okurken hoşuma gitti ve sizlerle paylaşmak istedim... Bir gün okulda saglik dersindeyiz tabi herkes pür dikkat hocayi dinliyor. Sinifta çit yok. Dersimizin konusu ise hayvanlarda bosaltim. Neyse hoca konuyu anlatiyor, hocamiz tam "hayvanlarda bosaltim"...
  4. Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı?

Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı?

vajinanın dışına boşalınca hamile kalınırmı,vajina etrafına boşalınca hamile kalınırmı,vajinadan uzak yere boşalınca hamile kalnırmı hakkında bilgiler Kadınların en çok sordugu sorulardan biride vijana üstüne boşalınca hamile kalınırmı . kadınların korkulu ruyası haline gelen bu sorun bazı kadınların ilişkiden sonra hamile kalmak istemez sizlere kadın dogum doktorlarından ve bu konuda ısrarla...
  5. Arkadan ilişkiye girilince bir de boşalınca hamile kalınır mı arkadan ilişkinin zararları

Arkadan ilişkiye girilince bir de boşalınca hamile kalınır mı arkadan ilişkinin zararları

Tam haydar dümen tarzında bir soru olduğunun farkındayım kızlar ama kimseye de soramıyorum. Henüz acemiyim kız olduğum için anal ilişki isteyince partnerim yok diyemedim. Şaka bi yana sevdim de. Şimdi şunu sormak istiyorum sizlere ters anal işikdide hamile kalmanın mümkünatı var mı artı bunun zararları neler nelere dikkat etmem gerekiyor hem erkek hemde kadın olarak cevaplarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş