gebe
  1. mrklı

mrklı Forum Okuru

Arkadan ilişkiye girilince bir de boşalınca hamile kalınır mı arkadan ilişkinin zararları

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında mrklı tarafından paylaşıldı.

Tam haydar dümen tarzında bir soru olduğunun farkındayım kızlar ama kimseye de soramıyorum. Henüz acemiyim kız olduğum için anal ilişki isteyince partnerim yok diyemedim. Şaka bi yana sevdim de. Şimdi şunu sormak istiyorum sizlere ters anal işikdide hamile kalmanın mümkünatı var mı artı bunun zararları neler nelere dikkat etmem gerekiyor hem erkek hemde kadın olarak cevaplarsanız sevinirim.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;
    Bu tür ilişki de hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.İlişki sonrası anüsten sızan meninin vajina ile temas etmesi ve buradan da vajinaya sızması durumunda çok düşük de olsa bu tür bir olasılıktan söz edebiliriz. Mensinizde gecikme olursa test yaparsınız. Anal ilişki bağırsak yırtılmalarına , bağırsak çatlamalarına , enfeksiyonlara ,dışkı kaçırmaya neden olabilir. İslam dini de anal ilişkiyi yasaklamıştır. Bu konuya dair islami görüş için aşağıdaki linki ziyaret etmenizi öneriyorum..

İslamda anal birliktelik harammıdır?

SadmiN bunu beğendi.
Arkadan ilişkiye girilince bir de boşalınca hamile kalınır mı arkadan ilişkinin zararları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  2. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  3. Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı?

Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı?

vajinanın dışına boşalınca hamile kalınırmı,vajina etrafına boşalınca hamile kalınırmı,vajinadan uzak yere boşalınca hamile kalnırmı hakkında bilgiler Kadınların en çok sordugu sorulardan biride vijana üstüne boşalınca hamile kalınırmı . kadınların korkulu ruyası haline gelen bu sorun bazı kadınların ilişkiden sonra hamile kalmak istemez sizlere kadın dogum doktorlarından ve bu konuda ısrarla...
  4. Hamileyim ilişki düşüğe neden olurmu?

Hamileyim ilişki düşüğe neden olurmu?

Gebelik kadın hayatını kökten etkileyen son derece değişik bir süreçtir. Bu süreç içerisinde fiziksel değişikliklerin yanısıra pek çok psikolojik değişiklik de ortaya çıkar. Hayatın her evresinde büyük önem taşıyan cinsellik ve cinsel yaşam çoğu zaman gebelikten olumsuz etkilenir. Özellikle ilk gebeliğini yaşayan anne adaylarında bu sürece uyum sağlama aşamalarında cinselliğe karşı soğukluk...
  5. Arkadan boşalınca hamile kalinirmi

Arkadan boşalınca hamile kalinirmi

Sevgilim arkadan bosaldigini soyledi tuvalete gidip diskimi yapmaya calistim gelmedi ama sivi dustu bikac damla sonra sildim ardindan yikadim hamile kalma olasılığım nedir?

Sayfayı Paylaş