Arkadaş Arama İlanları Ve Açılımları :)

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye

arkadaş arama ilanları arkadaş ilanları tv de bulma tv den bulma arkadaşlık
    Önce Bayanlar

40 yaşlarındayım.......................... 48'im

Maceraperestim....................Bugune kadar senin 5 katın kadar sayıda ilişki yaşadım

Atletigim...................... Tahta gögüslüyüm

Güzel sayılırım............... Çirkinim
    Güzelim....................... Patolojik yalancıyım

İyi eğitim aldım........................ Üniversite 2'den terkim

Hassas ve duyguluyum..............Ruhsal tedavi gördüm

Feministim........................ Şişko ve erkek kılıklıyım

Eğlenceli olduğumu söylerler...........................SIKICIYIM

İyi bir dinleyiciyim................... Otistigim

Şair ruhluyum.......................... Depresif şizofreni belirtileri var

Mantıklı ve akılcıyım....................Tam bir cadıyım

Orjinal kızılım......................... Saç boyamın markası Clairol

Romantiğim........................ Sadece mum ışığında güzel görünürüm

Dulum........................... İlk kocamı doğradım

Ruhum genç.................. Dişlerim dökülüyor

Ve Erkekler

40 yaşlarındayım.......................... 52 yaşındayım ve 25 yaş civarı birini arıyorum

Atletiğim........................ Bütün gün koltuktan kalkmadan Eurosport'u seyrederim

Görünüşüm fena degil................Kulagımda ve sırtımda kıl yoktur

Iyi egitimliyim........................ Sana aptal muamelesi yapıcam

Özgür ruhluyum.....................Kızkardeşinle de ilişkiye girebilirim

Arkadaşlığa önem veririm................ Yeter ki çıplak bir arkadaş olsun

Eğlenceliyim...................... Yanımda tv kumandası ve 6 kutu birayla keyfime degmeyin gitsin

Yakışıklıyım....................Kabayım

Dürüstüm......................... Patolojik yalancıyım

Kucaklaşmayı severim................. Güvensizim, insanlara bağımlı yaşarım

Olgunum.......................... Tanıyana kadar

Açık fikirliyim................. Kızkardeşinle yatmak istedim ama o istemedi

Şair ruhluyum............................ WC duvarlarına dörtlükler yazarım

Düşünceli ve saygılıyım..................Bira getirmeni emrederken söze "lütfen" diye başlarım

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye

Cevap: Arkadaş Arama İlanları Ve Açılımları :)
    walla bız boyle demeyızde erkekler derr.emegıne saglık canım:hhh:

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye

:haha::haha::haha::haha:emegıne saglık:haha::haha::haha::haha:

4. semazen

semazen Yeni Üye

Emeklerine sağlıkk

:minik::minik:

Arkadaş Arama İlanları Ve Açılımları :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş ilanları!

şöförlük iş ilanları anadolu yakası şöför iş ilanları anadolu yakası şöförlük istanbul şöför istanbul TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN Yapacağınız işle bir ilgisi yok ama, bu sıra herkes ingilizce bilen eleman arıyor. Bir bildikleri olmalı. ARAŞTIRMACI, ÖĞRENMEYE AÇIK O kadar işin arasında sizi eğitecek ne paramız, ne de zamanımız var. Mesleğinizle ilgili gelişmeleri iş saatleri dışında kendiniz...
  2. İş İlanları

TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN Yapacağınız işle bir ilgisi yok ama, bu sıra herkes ingilizce bilen eleman arıyor. Bir bildikleri olmalı. ARAŞTIRMACI, ÖĞRENMEYE AÇIK O kadar işin arasında sizi eğitecek ne paramız, ne de zamanımız var. Mesleğinizle ilgili gelişmeleri iş saatleri dışında kendiniz araştırıp öğrenmek zorundasınız. İNİSİYATİF SAHİBİ Üstlerinden habersiz iş yapabilecek, ancak...
  3. İş ilanları bakınızz ........

TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN Yapacağınız işle bir ilgisi yok ama, bu sıra herkes ingilizce bilen eleman arıyor. Bir bildikleri olmalı. ARAŞTIRMACI, ÖĞRENMEYE AÇIK O kadar işin arasında sizi eğitecek ne paramız, ne de zamanımız var. Mesleğinizle ilgili gelişmeleri iş saatleri dışında kendiniz araştırıp öğrenmek zorundasınız. İNİSİYATİF SAHİBİ Üstlerinden habersiz iş yapabilecek, ancak başarısız...
  4. mesleklere göre aşk ilanları

aşk ilanları Ayakkabıcı: ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön.. Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım.. Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür ***** geldi sen gelmez oldunnn.. Terzi: beli sıkıyorsa...
  5. Komik is ilanlari :)

TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN Yapacağınız işle bir ilgisi yok ama, bu sıra herkes ingilizce bilen eleman arıyor. Bir bildikleri olmalı. ARAŞTIRMACI, ÖĞRENMEYE AÇIK O kadar işin arasında sizi eğitecek ne paramız, ne de zamanımız var. Mesleğinizle ilgili gelişmeleri iş saatleri dışında kendiniz araştırıp öğrenmek zorundasınız. İNİSİYATİF SAHİBİ Üstlerinden habersiz iş yapabilecek, ancak...
  6. trabzon ilanları

trabzon iş ilanları trabzonda iş ilanları trabzon 2009 Trabzon'da yayınlanan haftalık "Trabzon Yeni Haber" gazetesinden 3 ilan Önce satılık ev ilanı: -Sahibinin amca oğlundan, 3+1-2*2 , 1 mutfak, Yaylacık Mahallesinde, fırına iki adım, otobüs durağına 50 metre uzaklıkta. Ara sıra güneş gören daire satılıktır, olmadi kiralıktır. Tel:................ Şimdi eleman ilanı : -...
  7. İlginç Gazete İLANLARI (Ne İnsanlar Var Yahu)

Nekaa komik yahu millet bu ilanlara bakın da yere yatın gülmekten:D:D [img] [img] [img] [img] [img] [img]
  8. Arkadas ariyorum ilanlari

Önce arkadaş arayan bayanlara bakalım.... Onlar verdikleri ilanlarda kendilerini anlatırken ne diyorlar ve bu aslında ne anlama geliyor..... 40 yaşlarındayım.......................... 48'im Maceraperestim....................Bugüne kadar senin 5 katın kadar sayıda ilişki yaşadım Atletiğim...................... Tahta göğüslüyum Güzel sayılırım............... Çirkinim...
  9. Twitterda arkadaş Arama

Twitterda arkadaş Arama Twitterda Kişi bulma Merhaba Sevgili Melek'ler ve Twitterda arkadaşımı nasıl bulacağım diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizler için Twitterda kişi bulma konusu hakkında bilgilere yer veriyoruz. Twitterda aradığınız kişiyi bulmak için ; Öncelikle Twitter.com’a üye bilgileriniz ile giriniz. Bundan sonra da arkadaş olarak eklemek istediğiniz kişinin...
  10. arkadas bul, arkadas ara, arkadaşlık

Sitemizde izinsiz link vermek, hele de bu tarz linkler vermek kesinlikle yasaktır. Sağlam ve doğru arkadaşlıkların tek adresi meleklermekani.com 'dur.. Tekrarı halinde üyeliğiniz iptal edilecektir. Bilginize... edit by TİTAN

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. sıla tv mesaj numarası

,
  2. düğün tv mesaj numarası

,
  3. sila tv nasil mesaj atilir

,
  4. moda tv mesaj numarası,
  5. sila tv msj numarasi,
  6. sıla tv msj,
  7. moda tv mesaj,