gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Arkadas ariyorum ilanlari

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Önce arkadaş arayan bayanlara bakalım.... Onlar verdikleri ilanlarda kendilerini anlatırken ne diyorlar ve bu aslında ne anlama geliyor..... 40 yaşlarındayım.......................... 48'im Maceraperestim....................Bugüne kadar senin 5 katın kadar sayıda ilişki yaşadım
    Atletiğim...................... Tahta göğüslüyum
    Güzel sayılırım............... Çirkinim
    Güzelim....................... Patolojik yalancıyım
    İyi eğitim aldım........................ Üniversite 2'den terkim
    Hassas ve duyguluyum..............Ruhsal tedavi gördüm
    Feministim........................ Şişko ve erkek kılıklıyım
    Eğlenceli olduğumu söylerler...........................Sıkıcıyım
    İyi bir dinleyiciyim................... Otistiğim
    Şair ruhluyum.......................... Depresif şizofreni belirtileri var
    Mantıklı ve akılcıyım....................Tam bir cadıyım
    Orijinal kızılım......................... Saç boyamın markası Clairol
    Romantiğim........................ Sadece mum ışığında güzel görünürüm
    Dulum........................... İlk kocamı doğradım
    Ruhum genç.................. Dişlerim dökülüyor

Şimdi de erkeklerin verdikleri ilanlar...ve gerçekler

40 yaşlarındayım.......................... 52 yaşındayım ve 25 yaş civarı birini arıyorum
    Atletiğim........................ Bütün gün koltuktan kalkmadan Eurosport'u seyrederim
    Görünuşüm fena değil................Kulağımda ve sırtımda kıl yoktur
    İyi eğitimliyim........................ Sana aptal muamelesi yapıcam
    Özgür ruhluyum.....................Kızkardeşinle de ilişkiye girebilirim
    Arkadaşlığa önem veririm................ Yeter ki çıplak bir arkadaş olsun
    Eğlenceliyim............................. Yanımda tv kumandası ve 6 kutu birayla keyfime değmeyin gitsin
    Yakışıklıyım....................Kabayım
    Dürüstüm......................... Patolojik yalancıyım
    Kucaklaşmayı severim................. Güvensizim, insanlara bağımlı yaşarım
    Olgunum.......................... Tanıyana kadar
    Açık fikirliyim................. Kızkardeşinle yatmak istedim ama o istemedi
    Şair ruhluyum............................ WC duvarlarına dörtlükler yazarım
    Düşünceli ve saygılıyım......................Bira getirmeni emrederken söze 'lütfen' diye başlarım

sevgi.us

Arkadas ariyorum ilanlari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadas

arkadas

ARKADAŞ 2157 - İbnu Ömer (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselam) buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki (mahzuru) benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı." Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673). 2158 - Said İbnu'l- Müseyyeb (rahimehullah) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:...
  2. Arkadaslar... :)

Arkadaslar... :)

*Kadinlarin Arkadaslari: Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis. * Erkeklerin Arkadaslari: Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini...
  3. Murat 29 yasinda dul bekar yas farketmez bayan arkadas ariyorum sms atin

Murat 29 yasinda dul bekar yas farketmez bayan arkadas ariyorum sms atin

dul bayan arkadaş dul arkadaş arıyorum bekar mekanı wwwsmsarkdaş Muzik dinleyecektim muzik kanallarini bir bir geziyorum.. Bir kanalda degil,bir cok hatta cogunda alt yazi olarak gecen ic yakan mesajlara gozum takildi,evli bekar kapali acik zayif sisman dul bekar yurtdisindan yurticinden timarhaneden uzaydan fark etmez bir bayanla tanismak istiyorum diye gecen mesajlara neden kimse tepki...
  4. Acil ev ariyoruz :D

Acil ev ariyoruz :D

Kimin icin mi ev ariyoruz ?? Hele siz bir okuyunda anlarsiniz kimin icin oldugunu :D Orta Anadolu köylerinden birinden ötekine gelin götürülürken Kızılırmak'tan geçen gelin alayı köprünün yıkılması üzerine suya dökülmüş, bu arada gelin de kaybolmuştur. Bu çok acıklı olay toplumu öyle etkilemiş ki dalga dalga bütün yurda yayılmıştır. Bu ağıt o acı ile yakılmıştır. Sözü de, ezgisi de...

Sayfayı Paylaş